Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİRAZDA GÜLELİM.. (1 Kullanıcı)

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
s.a küçükkende polis olmak isterdim şimdide inşallah olurum.....

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
küçükken hep masa başında iş isterdim tıkır tıkır bilgisayar kullanmak.Olduda tüh keşke başka bişey isteseymişim bilseydim bu kadar yorucu olduğunu istemezdim ki

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
çek işlemlerini yapmam gerekiyor ama çok üşeniyorum

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
s.a birazdan misafir gelecek kalkıp kendime çeki düzen vermeye üşeniyorum:)

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Küçükken öğretmen olmak isterdim ama olmadı nasip değilmiş şimdi sekreterim diğer bi işimde sigorta öyle yuvarlanıp gidiyoruz işde....

manner89

Kayıtlı Kullanıcı
ben su an 19 yasındayım bende hafız olmak istiyorum ama babamın hastalığı beni çalışmaya mecbur kılıyo rabbimin yardımıyla sadece kendim bildiklerim ve siz müslüman kardeslerimimn paylastıklarıyla memnun oluyoruz ama halada istiyorum çok istiyorum belki ewlenince eşim izin veriri hafızlığım için inşaallah

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm annem bende polis olmak isterdim tek hayalimdi zaten hep erkek gibi davranıyordum

gulseda

Kayıtlı Kullanıcı
ben küçükken sınıf öğretmeni olmayı çok isterdim hep annem yokken kendi kendime öğrencilerim varmış gibi ders anlatır anlattıkça öğrenirdim sınıf öğretmeni olamadım ama çocuk yuvasında çalışıyorum yani yine çocukları eğitmekle onlara bişeler öğretmekle işim

gulseda

Kayıtlı Kullanıcı
kendimi öyle yorgun hissediyorum ki parmağımı oynatmaya bile üşeniyorum o kadar rahatlığa alıştıkki milletçe tembellik bizi esir aldı:a12:

gulseda

Kayıtlı Kullanıcı
şükrediyorum çünkü müslüman olarak doğmuşum sağlıklı bir hayatım var vucudumdaki her organı kullanabiliyorum eksiksiz yaratılmışım şükürler sana yarabbi

seyra

Kayıtlı Kullanıcı
evet bir hatayı bilerek tekrar ettiniz mi?

yesim efil

Kayıtlı Kullanıcı
ben küçükken genç olmak istedim oldum lakin şimdide çocuk olmak istiyorum... şartlar değişince özledim ip atlamayı koşmayı bisiklete binemyi top oynamayı...:):):):)

oznuragan

Kayıtlı Kullanıcı
hayır.eliniz istemeden ateşe değdiğinde hiç cehenmemi düşündünüz mü?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt