Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİRAZDA GÜLELİM.. (2 Kullanıcı)

furkan barbaros

Kayıtlı Kullanıcı
buda benden

buda benden

Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım

Temel bara gitmiş. Geçmiş bir kenara oturmuş, biraz sonra bara bir adam girmiş ve sıska uzun boylu bir adamın kafasının üstüne şişe koymuş, çekmiş silahı ateş etmiş şişe paramparça ateş eden adam elini kaldırmış " I'am Pekosbill " demiş ve çekmiş gitmiş. Daha sonra bara bir başka adam girmiş ve yine o sıska adamın kafasının üstüne konserve kutusu koymuş çekmiş silahı ateş etmiş kutu paramparça ateş eden adam elini kaldırmış." I'am Redkit " demiş ve çekmiş gitmiş. Temel bunları seyrettikten sonra dayanamamış eline bir elma almış ve o sıska adamın kafasının üstüne elmayı yerleştirmiş çekmiş silahı ateş etmiş ve o ne adamı tam anlının ortasından vurmuş. Temel'de elini kaldırmış ve I'am sorry demiş.

Nasa uzay araştırma merkezi, günlerden bir gün Mars'a gidebilecek bir mekik yapar. Bu mekiğe üç ayrı ülkeden üç astronot binecektir. Bunlar bir Fransız, bir Alman ve Türkiye'den de Temel'dir. Bunlara orada uzun süre kalacaklarını ve bu yüzden yanlarına en çok sevdikleri şeyi almalarını söylerler. Alman: "Ben içki içmeden yapamam bana içki verin der." Fransız: "Ben karım olmadan yapamam onuda götüreyim der." Temel: "Ben da sigarasuz edemam," der ve sigara ister. Aradan yıllar geçer artık mekiğin döneceği gün gelmiştir. Onlar için büyük bir tören düzenlenir. Önce Fransız iner mekikten yanında karısı ve iki küçük çocuğu vardır. Sonra Alman, gözleri kan çanağı gibi, sendeleyerek iner mekikten. En son Temel fırlar ve elinde bir sigara, bağırır: "Uyy hemşerum! Ateşi olan var mi

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
Evde yokum

Evde yokum

Adamın biri,hizmetçisine;
-Bugün biraz rahatsızım.Bir tarafa çıkmayacağım.Her kim gelip beni soracak olursa,"Evde yoktur! de..."diye tembih edip odasına çekilmiş.Bir iki saat sonra da hizmetçiyi çağırmak üzere zili çalmış.Hizmetçi gelmemiş.Bir kaç kere,hemde şiddetlice çalıp da yine gelmediğini görünce,kalkıp hizmetçinin odasına gitmiş.Bakmış ki hizmetçi oturuyor.Demiş ki;
-İki saattir zili çalıyorum!işitmedinmi!...
-İşittim efendim!
-Niye gelmedin peki?
-Siz bana "Ben evde yokum"demiştiniz!...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Alltaki geçen bir saat içinde ne yedi?

Alltaki geçen bir saat içinde ne yedi?

ALLTAKİ GEÇEN BİR SAAT İÇİNDE NE YEDİ? :a21:

AlttAki geçen bir saat içinde çikolata
18000000000000044ky1.jpg
yedi...

gulse

Kayıtlı Kullanıcı
Temel bir lokantaya gider. Orda bir adam dikkatini çeker. Gözetlemeye başlar. Dayanamaz kalkip adama sorar pardon siz japonmusunuz acaba diye sorar.?? Adam şaşirir hayir der. Temel aldiği cevapdan memnunsuz yerine gider.
Tekrar adama sorar acaba japonmusunuz?? . Adam git işine kardeşim ne japonu fln der. Temel gene gider sorar acaba siz japonmusunuz?? Adamda sinirlenir , evet japonum nolucak der.. Temelde vay canina hiç benzemiyosunn beee..:)))

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

katkebapak7.jpg

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Öğlenleyin

Peynir
Salata