Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (1 Kullanıcı)

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
MÜFETTİŞ
Bir müfettiş bir okulu teftişe gittiğinde 2. sınıflardan birine girmiş; oturmuş masaya ve sınıf defterini felan kontrol ettikten sonra şöyle bi sınıfı süzmüş. Arka sıralardan bir öğrenciyi kaldırarak:
'Evladım Türk alfabesinde kaç harf vardır' demiş.
Çocuk :
'25 efendim' demiş.
Müfettiş şaşırmış;
'Say bakayım' demiş.
Çocuk;
B,C,Ç,D,G,Ğ,H,I,İ,J,K,L,M,N,O,Ö,P,R,S,Ş,T,Ü,V,Y,Z ve 4 harfi eksik söylemiş.
Bu sırada bir başka öğrenci kalkarak:
"Hocam o fenerbahçelidir U-E-F-A harflerini bilmez" demiş...

:K:K:K:K

ayşe21

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim gerçekten çok güzel...
Keyfim yerine geldi yaaa:K:K:K:B

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
bi gün i.cavcav,ismail uynanık ve aziz yıldırım oturmuş,konuşuyolarmış.derken içeriye bi adam girmiş.adam
-ben şeytanım,sonsuza dek yaşarım ve herşeyi bilirim;demiş.
bunun üzerine i.cavcav:
-g.birliği ne zaman şamp olcak diye sormuş.şeytan da:
-2045'te demiş.ilhan cavcav ağlamaya başlamış."allah kahretsin göremiyecem..."
sonra ismail uyanık
-peki samsun ne zaman şamp olcak demiş..şeytan da:
-2053'te demiş..ismail uynaık'ta yine "ben göremiyecem" diye ağlamaya başlamışş
son olarak azize demiş ki...
-pekiiiii...fener ne zaman türkiyr kupası şamp olcak.şeytan bunun üzerine biraz durmuş,düşünmüş ve...
-"ALLAH KAHRETSİN,GÖREMİYECEEEEM!!"

:K:K:K:B

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Kardeşlerim Yok Mu Cvp Yzan Veya Gs Fikrasi Bilen

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşlerim öncelıkle fıkra ıcın teskkürler.SERGEN diyince şöyle 1 dk.durdum türk futbolunun en büyük gözdesiydi kaç kez çıplak gözle izledim böyle bir yetenek böyle bir top cambazı görmedim mest oluyordum sergeni izleyince rabbim bahşetmiş bu yetenekleri ona ama mental özelllikleri sonucu belli bir çizgide kaldı ama bu değilki sergen başarısız.rahmetli yusuf tuna oğlu ve sergen çok ayrdır yetenek konusunda.bu sene biz bjk olarak yönetim kurulu ve hakem hataları kurbanı olduk.ve bu bizim tarihimizde çoktur.beşiktaş kadar 3 büyükler arasında hakkı yenen takım görmedim.tarafsız gözle bakıyorum.(avrupada bu sene fb ile 2000 ler furyasında gs ile tabiki kıvanç duydum)ama annemizin liğinde çok canımız yandı:( bu sene kadıköydekı fb maçı,samiyendeki gs maçı,ankaradakı b.b. bld maçları bariz örneklerdir.bizim en çok elimizden sampiyonlugu alan takımda galatasaraydır.çocuklugum bu ninnilerle geçti hatta şöyleki: 92-93 yılında, iki takım şampiyonluk yolunda,hatırlayın neler oldu ankarada,8-0'ı unutma,UNUTMADIK UNUTMAYACAGIZ diye gidiyor.(92 mayıs ayı ank gücü:0 gs:8,bjk:3 gen.birliği:1...gol averajı ıle sampiyon gs)yani futboldan çok soğuttular kandırılıyoruz hatta bana göre türkiye gelmiş geçmiş en iyi hocası duayen lucescu bi sey dedmişti''burası çavuşeskunun romanyasından beter''gerçekten futbol olarak hala o kadar kirliyiz(bakınız ctesi fb-kayseri,pazar g.birliği-gs maçları)haaa ben bjk sütteki ak kaşık demiyorum ama biz daha masumuz.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
kasım abi sendemi bjklısın sevindim abicim tesekkürler.selamun aleykum abi.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim.yaptığınız yorumlara bişey diyemiyeceğim:)

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
MÜFETTİŞ
Bir müfettiş bir okulu teftişe gittiğinde 2. sınıflardan birine girmiş; oturmuş masaya ve sınıf defterini felan kontrol ettikten sonra şöyle bi sınıfı süzmüş. Arka sıralardan bir öğrenciyi kaldırarak:
'Evladım Türk alfabesinde kaç harf vardır' demiş.
Çocuk :
'25 efendim' demiş.
Müfettiş şaşırmış;
'Say bakayım' demiş.
Çocuk;
B,C,Ç,D,G,Ğ,H,I,İ,J,K,L,M,N,O,Ö,P,R,S,Ş,T,Ü,V,Y,Z ve 4 harfi eksik söylemiş.
Bu sırada bir başka öğrenci kalkarak:
"Hocam o fenerbahçelidir U-E-F-A harflerini bilmez" demiş...

:K:K:K:G

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
abicim döktürüyorsun...geçtgimiz yıl 2007 nisan ayında bjk-antalya maçında çok güzel bir pankarta vardı kutlu doğum haftasında''özlem duyulan,muhtaç olunan insan,HZ.MUHAMMED(S.A.V) 1436 yaşında''diye...''türk sporunun 105 yıllık gözbebeği ,asırlık çınar,dorukların şanlı beşiktaşı''...beşiktaşlı olunmaz;beşiktaşlı doğulur:),hiçbiri yokken biz vardık,erkek adam renkli takım tutmaz.arkadaslar kızmayın bize,alınmayın biz beşiktaşlı naçziane aciz kullarız amacımız ıncitmek,ayrımcılık değildir:)

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
Einstein ölünce insanlığa hizmetlerinden dolayı onu cennette bir villaya yerleştirmişler.

Bir gün kapısı çalmış, gelen adam benim IQ 200 demiş, Einstein ooo demiş gel içeri seninle quantum fiziği konuşalım.

Bir vakit sonra başka biri gelmiş, bu kez gelen adam benim IQ 90 demiş. Einstein gel gel demiş seninle siyaset konuşuruz.

Derken üçüncü adam kapıyı çalmış ve benim IQ 2 demiş. Einstein biraz düşünmüş ve cevabı vermiş. Gel içeri seninle de fenerbahçeyi konuşuruz...
:K:K:K:G

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
bjk kardeş takım vesselam:K
.bizim için cimbom=fener kardeş.sen bakma öyle bir genel hava olduğuna onun tek sebebi bizim fb'ye karşı olan üstünlüğümüzden dolayı gs'lılerın bjkye bakış açısı yani şöyle derler:biz olmayacaksak,bjk olsun diolar.bizde kabul etmiyoruz bizim için fener=cımbom

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt