Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (1 Kullanıcı)

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Bir kız neyi bekler ..

Bir kız neyi bekler ..

Zırhı parıldayan bir şovalye...
2an0.gif

Onun için Para Yakan Bir Adam...
3jh2.gif

Uzun boylu, yakışıklı bir esmer... bi adam

Kocaman bir ev...
5at6.gif

Hızlı Arabası olan...
6vu7.gif

BEKLER

BEKLER

BEKLER.....

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
BEKLEDİ

HEP BEKLEDİ

HALA BEKLEMEKTE

ANLASILAN DAHA COK BEKLİYECEK...

8md9.gif

Daha çok beklersin :K

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Şövalye bekleyen kızlara şaşıyorum doğrusu. Neden bir yiğit beklemiyorlar sanki.
Bu kadar özellikli birisini bekleyen kızlar konu olunca aklıma yaşadığım bir hadise geldi. Sıkılmazsanız eğer paylaşmak istiyorum. sanıyorum 1993 yılıydı Azerbaycanın başkenti Bakü'deydik. Denizlili bir arkadaşın bir esnaf tanıdığı geldi. Hem yatırım yapmak istiyordu hemde evlenmek... Esnaf abi arkadaşa başladı 1.90 boylarında, sarışın, ela gözlü, ...ölçülerinde, üniversite mezunu, kültürlü, ailesi zengin kısaca manken gibi birisini bulursan evlenmek istiyorum dedi. Esnaf abi dedi ama bizim arkadaş dediğine pişman etti abiyi. Öyle birisini bulursam ben ne güne duruyorum bana ne olmuş deyiverdi. Bu cevap üzerine esnaf abi bir daha evlilikten söz etmedi. ....

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
Şövalye bekleyen kızlara şaşıyorum doğrusu. Neden bir yiğit beklemiyorlar sanki.
Bu kadar özellikli birisini bekleyen kızlar konu olunca aklıma yaşadığım bir hadise geldi. Sıkılmazsanız eğer paylaşmak istiyorum. sanıyorum 1993 yılıydı Azerbaycanın başkenti Bakü'deydik. Denizlili bir arkadaşın bir esnaf tanıdığı geldi. Hem yatırım yapmak istiyordu hemde evlenmek... Esnaf abi arkadaşa başladı 1.90 boylarında, sarışın, ela gözlü, ...ölçülerinde, üniversite mezunu, kültürlü, ailesi zengin kısaca manken gibi birisini bulursan evlenmek istiyorum dedi. Esnaf abi dedi ama bizim arkadaş dediğine pişman etti abiyi. Öyle birisini bulursam ben ne güne duruyorum bana ne olmuş deyiverdi. Bu cevap üzerine esnaf abi bir daha evlilikten söz etmedi. ....

SELAMÜN ALEYKÜM ABİ ,MALESEF SADECE DIŞA TAKILAN ÇOOOOKKK İNSAN VAR. KAŞI ŞÖYLE , BOYU BÖYLE , OKUMUŞU , KARİYERİ V.S .... DİYE GİDER .
BİR ABLAMIZIN BU KONUDAKİ YORUMU ŞÖYLEDİR :
- EVLİLİK DEDİĞİNİZ NEDİR Kİ ?????? YANİ BAHSETTİĞİNİZ ŞAHIS GİBİ EVLİLİKTEN DÜNYALİK ADINA ÇOOOKKK ŞEY BEYLEYEN KİŞİLER İÇİN..

RABBİM HER İYİ CİHANDA DA EŞ OLACAK TEMİZ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN İNŞALLAH.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
SELAMÜN ALEYKÜM ABİ ,MALESEF SADECE DIŞA TAKILAN ÇOOOOKKK İNSAN VAR. KAŞI ŞÖYLE , BOYU BÖYLE , OKUMUŞU , KARİYERİ V.S .... DİYE GİDER .
- EVLİLİK DEDİĞİNİZ NEDİR Kİ ?????? YANİ BAHSETTİĞİNİZ ŞAHIS GİBİ EVLİLİKTEN DÜNYALİK ADINA ÇOOOKKK ŞEY BEkLEYEN KİŞİLER İÇİN..

RABBİM HER İkİ CİHANDA DA EŞ OLACAK TEMİZ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN İNŞALLAH.

Amin
Allah (c.c.) razı olsun

fatıma meral

Kayıtlı Kullanıcı
Acaba Dört Dörtlük Kimse Varmidir ?ben şahsen Inanmiyorum .insanin Aradiği Kişi Bu Dünyada Bulmasi Imkansiz.her Insan Dengini Arar Yani Kendisine Yakişan En Mükemmeli.

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı

sıkılmak ne demek :) zevkle okurum paylaşımınızı .. hoş geldiniz bu arada görünmüyordunuz :) Mükemmel paylaşımlarınızla dönmüşsünüz...
Rabbim iki cihan saadeti Mutlu olabileceğimiz eşler nasip etsin inşallah cümlemize .. tabi öyle birini bulsa kendim evlenrim demiş iyi laf etmiş ama yanlış laf etmiş :( Allah ıslah etsin öylelerini ... Allaha emanet olun selametle...

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
- EVLİLİK DEDİĞİNİZ NEDİR Kİ ?????? YANİ BAHSETTİĞİNİZ ŞAHIS GİBİ EVLİLİKTEN DÜNYALİK ADINA ÇOOOKKK ŞEY BEYLEYEN KİŞİLER İÇİN..

RABBİM HER İYİ CİHANDA DA EŞ OLACAK TEMİZ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN İNŞALLAH.

Amin amin amin ..!! Allaha emanet olun sleam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt