Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

birazda gülelim..... (2 Kullanıcı)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
günümüz kızları ne bekler demeli buna bence..eskilerimiz örfune adetıne bağlı ya...tası tarağı toplayıp gitmişler eşlerinin evine..

şimdikiler...

10 tane adana burma..olmazsa olmaz.pazarlıkla 6ya inebiliyor.!!

106 ekran lcd yada plazma..babasının evınde 15 yıldır var sanki,geleneği sürdürecek...

annemın evıne yakın ev.buda yenı moda,anasından ayrılamayan yenı nesil kızları...

ekonomık ozgurlugunu,full bagımzıslık zanneden,ben çalışıyorum ben yerım kıme ne mantıgı süren zamane kızlarımız...

...

bu liste uzar gider..tabiki herkes için gecerli değildir bu..nice evlilik müessesesinin değerini bilip fedakarlıgı ön planda tutan kardeşlerimizde vardır..ancak bu zamanda bu tıp insanlarda cok var...onlar da cooook bekler cooook

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
A.s

Ya Rabbi bu güzel kardeşlerime ettikleri dularının daha güzelleri ile muamelede bulun.

Slm ve Dua ile..

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Selamün Aleyküm,

Beklemeden beklediklerini elde etsede zaten sonu yine öyle olacak.

Ellerinize sağlık.

Allah'a emanet olun.

Slm ve Dua ile..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
amin amin amin kardeşım
allah kabul etsın
allaha emanet ol
selam ve dua ıle

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
birde ben yazayım o zaman....

ı run each teen me.a wet each teem.kuch bur duck each teen.on bur duck each team.why hıgh one why.

:)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
oooo ben buraya cok konu ekledimde okumadınız:)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Askerden Kapak Niteliğinde Cevap

Askerden Kapak Niteliğinde Cevap

Abd'li asker namaz kılan en zorlu şartlarda bile namazını bırakmayan askere sorar'.Arkadas!hagi çağda yaşıyoruz?Niçin kendini zahmete sokup günde 5 defa namaz kılıyorsun?" ıraklı asker o sırada uzaktan görünen teğmeni gösterdi. "Bu rütbelinin niçin yanından geçerken toparlanıyor, selam veriyorsun tüm emirlerine itaat ediyorun?yat dese yatıyor kalk dese kalkıyorsun ? oda senin gibi biri değil mi? abd askeride Evet Oda bnm gibni biri ama onun rütbesi var , omzunda yıldızı var bir tane der. Namaz kılan adam askerin cevabı müthişti.Yahu sen omzunda birr tane yıldızı olan senin gibi birine itaat ediyorsun da ben yerdeki kumlar adedince yıldızları bulunan,hepsini tespih taneleri gibi eliyle çeviren bir ZAT'a niçin itaat etmeyeyim?Niçin namaz kılıp emirini yere getirmeyeyim der abd askeri de gıkını çıkaramayıp ordan gider

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
:evet:Ghello çok beautiful güzel olmuş:evet:G

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt