Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Yorum (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşim bence biz müzlümanların yapmış olduğu hareketler mübareğin dahada zoruna giderdi elbette o kariatür olayı çok kötü bir durumdu ama sonuçta müslüman olmayan bir şahıs tarafından yapılmıştı ama müslümanımdeyipte islama göre yaşamayan evlatlarını dinden uzak yetişmesine sebeb olan o kadat müslüman varki gözlerimzinönünde dine imana kurana başörtüsüne okadar saldırı varken sesini çıkarmayan müslümanlar emin olalımki sevgili efendimiz en çok bizim yaptığımız hareketlere üzülür tepi olarak sokağa dökülen kardeşlerimizin bir elinde marlbora sıgara içerken diliyle tepkini göstermesi acıyla gülünecek bir durum bizler bir elimizle onları destekliyoruz diğer elimizlede kınıyoruz burda (bu ne perhiz ne laha na turşusu)diye bir söz var o söylenmezmi eğer bizler hakkıyla maddi ve manevi değerleirmize sahip çıksaydık o karrikatür vb olaylar yaşanamazdı bunu yapmaya yürek isterdi ama biz hakkıyla sahip çıkamadık bana göre efendimiz bizim hal ve tavırlarımıza daha çok üzülürdü onu üzmemek dileği ile

rainmen

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bir Yorum

tabiki biz'e daha çok üzülürdü peyganberimiz s.a.s.ama yine de duyarsız kalınmasından çok daha iyi.
yani siz de diyorsunuz ki bu kadar tepki verene kadar dininize sahip çıksanız ya!bizim başımıza kötü birşey gelmeden(savaş,deprem vb.) insanlarımız biraz zor birlik oluyorlar malesef.bu da bizim ne ölçü de inandığımıza bağlı tabi,kimsenin kimseye güveni,kalmamış herkez bir birinin kuyusunu kazar olmuş bir durumdayız.sorarsanız müslümanız elhamdülillah!!!

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı

EVET KARDEŞİM BU DÜŞÜNCENDE BENDE SANA HAK VERİYORUM ALLAH'IM BİZLERİ İSLAM DİNİNİ TAM ANLAMIYLA YASAMAYA ÇALIŞAN BUNUN İÇİN GAYRET EDEN KULLARINDAN EYLESİN...

yaren_ebrar

Yasaklı Kullanıcı

ALLAH RAZ OLSUN.DEĞİNDİĞİNİZ KONU GERÇEKTEN DÜŞÜNDÜRÜCÜ.HEP ZARAR GÖRDÜKLERİMİZ BİZİM DOST SANDIKLARIMIZ DEĞİL MİDİR?EN BÜYÜK ZARARLAR HEP BİZDEN ZANNETTİĞİMİZ KİŞİLERDEN GELMEKTE.YOKSA DÜŞMANA KARŞI TAVIMIZ BELLİDİR.AMA MÜNAFIKLARI AYIRT ETMEK ZOR.BU DA İSLAMİYETİ GİZLİ BİR UR GİBİ HERGÜN İÇTEN İÇE KEMİRMEKTE.MUHAKKAK Kİ EN BÜYÜK ZARAR BUNLARDAN GELMEKTEDİR.A.E.O

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Raz Olsun.değindiğiniz Konu Gerçekten Düşündürücü.hep Zarar Gördüklerimiz Bizim Dost Sandiklarimiz Değil Midir?en Büyük Zararlar Hep Bizden Zannettiğimiz Kişilerden Gelmekte.yoksa Düşmana Karşi Tavimiz Bellidir.ama Münafiklari Ayirt Etmek Zor.bu Da Islamiyeti Gizli Bir Ur Gibi Hergün Içten Içe Kemirmekte.muhakkak Ki En Büyük Zarar Bunlardan Gelmektedir.a.e.o

çok Doğru..

osmanyusuf

Kayıtlı Kullanıcı
İKİ TANE DOST VAR.. BİRİNCİSİ KURANI KERİMİKİNCİSİ
PEYGAMBER (S.A.S.)SÜNNETİ VE HASİSLERİ
FALANIN YADA FİLANIN ANLATILARI YADA DEDİKLERİ YADA YORUMLARI DEĞİL TABİKİ.. ÇÖZÜMÜN YOLU BELLİ ...BİZLERE DÜŞEN KURANI KERİMİ ANLAMAK VE BU KİTABIN PRATİK HAYATTA UYGULAMASI OLAN SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN İZLEDİĞİ YOLU AYNEN TATBİK ETMEK.... TEMBEL TEMBEL OTURUP NASILSA BİRİLERİ BU İŞİ OKUR ÖĞRENİR BİZE ANLATIR TARZINDAKİ ZİHNİYETLERİMİZİ BIRAKIP ...! GÜVENİLİR KAYNAKLARA YÖNELEREK KİTABIMIZI ANLAMAYA ÇALIŞMANIN ZAMANI GELMEDİ Mİ ..? DERSİNİZ..

SELAMINALEYKÜM......

suceyla

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Ben Eşimden Ayrildim Ve Bir Kizim Var Rüyamda Hep Eşimie Hitaben Görüyorum.rüyamda Eşim Bizim Ewdeymiş Ve Ben Eşime Aşure Yediriyormuşum.birbirimize Karşi çok Iyi Dawraniyormuşuz.tam Elele Tutuşup Gitmek üzreyken Birisi Bizi Engelliyove O Kişi Kan Revan Içindeymiş.daha Sonra Ben Tekrar Ewe çikiyormuşum Ve Bizim Ewin Balkonundan Küflü Ekmek çikiyormuş.daha Sonra Yemyeşil Güllerin çiçeklerin Olduğu Bir Yerde Tek Bi Mezarlik War Ve Hepberaber Oradaymişiz.ve Ben Tabutu Açiyorum Tabutun Içerisine Bir Dua Birakiyorum .ben Bu Rüyayi Göreli 5ay Okdu Ve Hala Yorum Bulamadim .bu Arada Ben çok Bunaldiğim Bir Zamanda Allaha Hitaben Dua Gibi Birşeylar Yazmiştim Bununla Alakasi Olabilirmi Teşekkür Ederim .suceyla

azizim73

Kayıtlı Kullanıcı
sanırım bu bir lanet... yinede kesin bişey demek istemiyorum sen duruma göre hareket et bakalım ileriki günler ne getirecek

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt