Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM.. (1 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM O DA MÜFESSİR-İ KUR'AN BEDİÜZZAMAN..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;GERÇEKTEN BÜYÜK İNSAN..BÜYÜKLÜK MİKYASI..BÜTÜN BÜYÜK VE İDEAL VASIFLARI VE BÜTÜN ULVİ HASLETLERİ ŞAHSINDA CEM'ETMİŞ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;KAHRAMANLIK O'NDA BAYRAKLAŞMIŞ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;ŞEHAMET VE BESALET O'NDA TECESSÜM VE TEMESSÜL ETMİŞ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;ASALAET VE NECABET O'NDA SEMBOLLEŞMİŞ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İHLAS VE FAZİLET O'NDA ABİDELEŞMİŞ..VE EBEDİLEŞMİŞ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;O DA BEDİÜZZAMAN..ASR-I SAADETİ ÖZ NEFSİNDE YAŞAYAN VE YAŞATAN KAHRAMAN..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;KUR'AN'IN DELLALI VE İNSANLIĞIN SERTACI,MİLLET-İ İSLAMIN ŞEREFTACI,ULVİ ALEMLERİN MÜBELLİĞİ-İ BÜLBÜLÜ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;MAHZUN VE ME'YUS BAŞLARIN ÜMİDİ,KIRIK VE YANIK GÖNÜLLERİN FERYADI,KALBLERİN HUZUR VE SÜRURU,ZAYIFLARIN KUVVETİ,ACİZLERİN KUDRET MENBAI,DÜŞKÜNLERİN,ŞAŞKINLARIN HAYAT NURU..VE EN EMİN HİDAYET REHBERİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;MUTLAK KUDRETE MUTLAK TESLİMİYETİN EKMEL İFADESİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;HAKKIN SEVDALISI,HAKKIN DERTLİSİ,HAKKIN ÇİLELİSİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;HAKKIN MECLUBU,HAKKIN MEFTUNU,HAKKA AŞIK,HAKKA SADIK,HAKKA NATIK..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;SEVDALI GÖNÜLLERİN SEVGİLİSİ,FİKİRLERİN FATİHİ,VİCDANLARIN HAMİSİ,NEFİSLERİN MUSAFFİSİ VE RUHLARIN İLAHİ MÜREBBİSİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;EN BÜYÜK SOSYOLOG,EN BÜYÜK PSİKOLOG,EN BÜYÜK PEDAGOG,GERÇEK FİLOZOF-U İSLAM VE EN BÜYÜK MÜCEDDİD..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İNSANLIĞIN RİSALE-İ NUR ESERLERİYLE UKDE-İ HAYATI VE NOKTA-İ NECATI..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İMANLI GÖNÜLLERDE PAR PAR YANAN KUDSİ ATEŞ,İLAHİ İRFAN MEŞ'ALESİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İSLAMIN VE İNSANLIĞIN BÜYÜK,MUKADDES IZDIRABINI BÜTÜN ZERRAT-I VÜCUDİYLE DUYAN VE YAŞAYAN VE NUR RİSALELERİYLE DİNDİREN BÜYÜK VELİ,KAMİL İNSAN..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;ESRARENGİZ BİR VARLIK..İŞKENCELERLE VE ÇİLELERLE GEÇEN BİR ÖMÜR,RİSALE-İ NURLA GİRİŞTİĞİ CİHAD-I EKBER-İ İSLAMİYESİNDE BALIN TADI İLE ZEHİRİN ACISINI ŞAHSINDA DUYAN VE BİRLEŞTİREN..KAH GÜL YAPRAKLARI GİBİ YUMUŞAK..KAH ŞİMŞEKLER GİBİ ŞİDDETLİ..KAH VOLKANLAR GİBİ KAYNAYIP COŞAN..KAH TATLI BAHAR RÜZGARLARI GİBİ ILGIT ILGIT,NAZLI NİYAZLI ESEREK GÖNÜLLERİ OKŞAYIP RUHLARI TESHİR EDEN..KAH GÖKLER GİBİ AĞLAYAN..KAH SELLER GİBİ ÇAĞLAYAN..UMMANLAR GİBİ ENGİN,SONSUZLUKLAR GİBİ ESRARLI BAMBAŞKA BİR ALEM..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;HAKKIN KESKİN KILICI..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;YENİLMEZ KUDRET-İ İMAN TİMSALİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;GIDASI;MARİFETULLAH VE İMAN-I BİLLAH,MUHABBETULLAH VE MUHABBET-İ RESULULLAH(a.s.m)

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;ZULMÜN AMANSIZ DÜŞMANI..HAKKIN,ADALETİN YILMAZ VE YENİLMEZ EBEDİ MÜDAFİİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İMANI HİMALAYALAR'DAN DAHA MUHKEM,OKYANUSLARDAN DAHA DERİN VE ENGİN..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;EN BÜYÜK SERVETİ;KÜLLİ İRADEYE,SONSUZ KUDRETE HUDUTSUZ TESLİMİYETİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İSLAM RUHUNUN,İMAN ŞUURUNUN MÜCESSEM TİMSALİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;O'NDA HZ EBU BEKİR'İN(r.a.)SIDKI,HZ ÖMER'İN(r.a.)ŞEHAMETİ,HZ ALİ'NİN(r.a.)CESARETİ,HZ OSMAN'IN(r.a.)SEFKAT VE İHLASI İLE HZ EBU ZERRİLGAFFARİ'NİN(r.a.)KANAATKARLIĞI VAR..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;O'NDA HİRA'NIN RUHU,BEDİR'İN,UHUD'UN AŞKI:KITALAR İKLİMLER FETHEDEN MUHTEŞEM,KAHRAMAN ORDULARIN ASİL HEYECANI VAR..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İMAN KALESİNİN ÇELİK BİR BURCU..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;SIRR-I HİLKAT-İ KAİNATIN KEŞŞAFI OLAN NUR RİSALELERİNİN MÜELLİFİ..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;YEPYENİ BİR DÜNYANIN MİMAR VE MÜESSİSİ..CEMİYETİ VE TEKMİL İNSANLIĞI İMAN POTASINDA AŞK VE İHLAS MAYASIYLA YOĞURACAK EMSALSİZ MÜCAHİD..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;TEFSİR-İ KUR'AN OLAN NUR RİSALELERİYLE KUDSİ ALEMLERİN NURLU UFUKLARINDAN,MUZDARİP VE ŞAŞKIN BEŞERİYETE KUCAK KUCAK NUR SAÇAN,İRFAN SAÇAN;İNSANLIĞA İNSANLIĞI ÖĞRETEN;ONA İLAHİ ALEMLERİN VECD,AŞK,İLHAM VE HEYECANINI SUNAN..EBEDİ KURTULUŞU VE SONSUZ SAADETİ MÜJDELEYEN BÜTÜK İDEALİST..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;GARİB..İLAHİ GARİBLİĞİN ASİL MÜMESSİLİ..İSMİ GARİB,CİSMİ GARİB,ÖZÜ GARİB,SÖZÜ GARİB..BEDİÜZZAMAN..ZAMANIN GARİBİ..ZAMANIN ALİMİ..ZAMANIN BEDİASI..ZAMANIN HARİKASI..
ÜSTADIMIN HİMMETİNE NURCULARIN DUASINA MUHTAÇ NAZIM

ÜSTAD HAZRETLERİNİN MANEVİ EVLADI OLARAK KABUL ETTİĞİ NAZIM ABİNİN ÇOK GÜZEL VE ÇOK HOŞUMA GİDEN MEKTUBUNUN Bİ KISMINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM..BU MEKTUP ORTAOKUL-LİSE ÇAĞLARINDA YAZILMIŞ..YAŞI KÜÇÜK AMA DUYDUĞU SEVGİ O KADAR BÜYÜK Kİ,GÖNLÜ O KADAR COŞMUŞ Kİ..RABBİM RAHMET EYLESİN İNŞAALLAH..BİZLERE DE BU GÜZEL ESERLERİ OKUMAK-OKUTMAK,YAŞAMAK-YAŞATMAK NASİB ETSİN..AMİN AMİN AMİN..

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net
RE: BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM..

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;GARİB..İLAHİ GARİBLİĞİN ASİL MÜMESSİLİ..İSMİ GARİB,CİSMİ GARİB,ÖZÜ GARİB,SÖZÜ GARİB..BEDİÜZZAMAN..ZAMANIN GARİBİ..ZAMANIN ALİMİ..ZAMANIN BEDİASI..ZAMANIN HARİKASI..
ÜSTADIMIN HİMMETİNE NURCULARIN DUASINA MUHTACIZ CÜMLEMİZ

A.S.ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.YAZININ SONUNA KADAR ZOR TUTTUĞUM GÖZYAŞLARIMI,YAPTIĞIM ALINTIYA GELDİĞİNDE ZAPTEDEMEDİM.ACZİMİZ,FAKRIMIZ ARŞA YÜKSELMEKTE.HİMMETE VE DUAYA,ÜSTADA,NURLARA MUHTACIZ.A.E.O.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm Recep kardeşim..Rabbim c.c razı olsun değerli paylaşımınız için..Rabbim anlamayı, hayata geçirmeyi nasip eylesin inşaAllah..paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz inş..selametle kalın..Allah'a emanet olun..

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleykum..
Emeğine sağlık, Allah c.c. razı olsun çok güzel bir paylaşımdı kardeşim..
Selametle kal inşaAllahB)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

selamün aleyküm Recep kardeşim. güzel bir konu, beğenerek okudum. emeğinize sağlık. Allah razı olsun. daha önce arkadaşlarım aracılığıyla da okumuştum.. bu değerli büyüğün mücadelesinden feyizlenmek duasıyla inşallah.. şimdi buna o kadar çok ihtiyaç var ki.. Recep kardeşim, güzel konularınızın daim olmasını dilerim. Rabbim tesirli kılsın inşallah.Allah'a emanet olun. selam ve dua ile.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
ÜSTADIMIN HİMMETİNE NURCULARIN DUASINA MUHTACIZ CÜMLEMİZ

A.S.ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.YAZININ SONUNA KADAR ZOR TUTTUĞUM GÖZYAŞLARIMI,YAPTIĞIM ALINTIYA GELDİĞİNDE ZAPTEDEMEDİM.ACZİMİZ,FAKRIMIZ ARŞA YÜKSELMEKTE.HİMMETE VE DUAYA,ÜSTADA,NURLARA MUHTACIZ.A.E.O.

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;YEPYENİ BİR DÜNYANIN MİMAR VE MÜESSİSİ..CEMİYETİ VE TEKMİL İNSANLIĞI İMAN POTASINDA AŞK VE İHLAS MAYASIYLA YOĞURACAK EMSALSİZ MÜCAHİD..
S.ALEYKÜM CANIM ABLAM..
NE MUTLU SİZEKİ GÖZÜNÜZDEN ALLAH RIZASI İÇİN YAŞLAR DÖKÜLÜYOR..ACZİMİZİ,FAKRIMIZI ANLAYIPTA GÖZÜMÜZDEN 2 DAMLA YAŞ GELEBİLİYORSA NE MUTLU SİZE NE MUTLU BİZE..EFENDİMİZ(s.a.v.) DİYOR YA DÜNYADA ALLAH KORKUSUNDAN AĞLAYAN GÖZLER AHİRETTE GÜLECEK..RABBİM BU DÜNYADA SADECE O'NDAN KORKUP SAMİMİ OLARAK AĞLAMAYI BİZLERE DE NASİB ETSİN..EVET ABLACIM NURLARA VE ÜSTADIMIZIN HİMMETİNE HEPİMİZ MUHTACIZ..RABBİM BU GÜZEL ESERLERİN,RUHUMUZUN GIDASI ESERLERİN KIYMETİNİ BİLMEK NASİB ETSİN BİZLERE..OKUYUP TATBİK EDEBİLME DUASIYLA..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN ABLACIM..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
selamun aleyküm Recep kardeşim..Rabbim c.c razı olsun değerli paylaşımınız için..Rabbim anlamayı, hayata geçirmeyi nasip eylesin inşaAllah..paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz inş..selametle kalın..Allah'a emanet olun..
BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;SIRR-I HİLKAT-İ KAİNATIN KEŞŞAFI OLAN NUR RİSALELERİNİN MÜELLİFİ..

VE ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM..ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN..TEŞEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ İÇİN..GÜZEL DUANIZA GÖNÜLDEN AMİN DİYORUM İNŞAALLAH..RABBİM NASİB EDERSE PAYLAŞIMLARA DEVAM EDERİZ İNŞAALLAH HEP BERABER..SİZ DE ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN,DUA EDİN İNŞAALLAH..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
Selamun aleykum..
Emeğine sağlık, Allah c.c. razı olsun çok güzel bir paylaşımdı kardeşim..
Selametle kal inşaAllahB)B)

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;İMAN KALESİNİN ÇELİK BİR BURCU..
ve aleykümselam kardeşim allah(c.c.)razı olsun beğendiğinize sevindim kardeşim..inşaAllah istifade edebiliriz bu güzel eserlerden..çünkü kolaylıkla bu günlere gelinmedi..inşaAllah kıymetini bilerek hakkıyla okuyup,yaşayabiliriz..Allaha(c.c.)emanet olun..B)B)B)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
selamün aleyküm Recep kardeşim. güzel bir konu, beğenerek okudum. emeğinize sağlık. Allah razı olsun. daha önce arkadaşlarım aracılığıyla da okumuştum.. bu değerli büyüğün mücadelesinden feyizlenmek duasıyla inşallah.. şimdi buna o kadar çok ihtiyaç var ki.. Recep kardeşim, güzel konularınızın daim olmasını dilerim. Rabbim tesirli kılsın inşallah.Allah'a emanet olun. selam ve dua ile.

BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;GIDASI;MARİFETULLAH VE İMAN-I BİLLAH,MUHABBETULLAH VE MUHABBET-İ RESULULLAH(a.s.m)

ve aleykümselam kardeşim allah(c.c.) razı olsun..beğendiğinize sevindim kardeşim..yorumunuz için teşekkür ederim..bu yüce mücadelede yer alabilmek ve ilahi rahmetten nasiblenebilmek tek gayemiz..rabbim bizleri muvaffak eder inşaallah..şüphesiz buna hepimizin,bütün insanlık olarak çok ihtiyacımız var..rabbim nasib ederse güzel konuları paylaşırız inşaallah karşılıklı olarak..siz de allaha(c.c.)emanet olun..dua edin inşaallah..

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı

esselamun aleyküm kardeşim Rahman razı olsun selam ve dua ile..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

zynp_rukiye yazdı:
esselamun aleyküm kardeşim Rahman razı olsun selam ve dua ile..
VE ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM..AMİN KARDEŞİM İNŞAALLAH CÜMLEMİZDEN RAZI OLUR RABBİM..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..DUA EDİN İNŞAALLAH..

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM RECEBİM ALLAH(C.C) SENDEN RAZI OLSUN. OKURKEN ÜSTADIN HAYATI TEKRAR GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇTİ.... VE KENDİMDEN ÇOK UTANDIM.... BİZ NASIL YAŞIYORUZ VEYA YAŞIYOMUYUZ. RABBİM YOLUMUZDA SABİT KILSIN BİZLERİ YANLIŞ YOLLARA SAPTIRMASIN İNŞALLAH. SELAMUNALEYKÜM

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm hayırdır recep kardeş bu büyük adam takıntısı nerden çıktı senle ilgili nereye baksam büyük adam geçiyo nedir hikmeti varmı sebebi anlat bilelim
Allah a emanet ol.B):D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM RECEBİM ALLAH(C.C) SENDEN RAZI OLSUN. OKURKEN ÜSTADIN HAYATI TEKRAR GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇTİ.... VE KENDİMDEN ÇOK UTANDIM.... BİZ NASIL YAŞIYORUZ VEYA YAŞIYOMUYUZ. RABBİM YOLUMUZDA SABİT KILSIN BİZLERİ YANLIŞ YOLLARA SAPTIRMASIN İNŞALLAH. SELAMUNALEYKÜM

VE ALEYKÜMSELAM BU NE GÜZEL KELAM ABİM:)ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN,YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..BU GÜZEL DUANIZA CAN-I GÖNÜLDEN AMİN DİYORUM ABİ..EVET BİZ YAŞADIĞIMIZI SANIYORUZ ÇOK GÜZEL DEMİŞSİN..YAŞIYORUZ AMA NASIL GÜNAH ÇÖLÜNDEMİ,NEFİS-HEVA PEŞİNDEMİ..YOKSA ASIL YOL OLAN İSLAMİYET YOLUNDAMI:(:(:(RABBİM BİZLERİ BU BÜYÜK İNSANLARI ÖRNEK ALAN VE ONLARDAN İSTİFADE EDEN KULLARINDAN EYLESİN..AMİN AMİN AMİN..ABİM ALLAHA(c.c.)EMANET OL..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
selamun aleyküm hayırdır recep kardeş bu büyük adam takıntısı nerden çıktı senle ilgili nereye baksam büyük adam geçiyo nedir hikmeti varmı sebebi anlat bilelim
Allah a emanet ol.B):D
BİR BÜYÜK ADAM TANIYORUM;O'NDA HZ EBU BEKİR'İN(r.a.)SIDKI,HZ ÖMER'İN(r.a.)ŞEHAMETİ,HZ ALİ'NİN(r.a.)CESARETİ,HZ OSMAN'IN(r.a.)SEFKAT VE İHLASI İLE HZ EBU ZERRİLGAFFARİ'NİN(r.a.)KANAATKARLIĞI VAR..
VE ALEYKÜMSELAM..ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN EVET YA HİKMETİ OLMAZ OLURMU..KAİNATTA HERŞEYİN BİR HİKMETİ VAR ELBETTE:):)BU FORMU AÇARKEN DÜŞÜNDÜM Kİ BÜYÜK İNSANLARI NE DERECE TANIYABİLİYOR VE NE DERECE BİZE MİRAS BIRAKTIKLARI ESERLERE SAHİP ÇIKABİLİYORUZ..SANKİ AYNI İKİ KONU GİBİ AMA BİRBİRİNİ TAMAMLAYICI NİTELİKTE OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BÖYLE OLDU..ANLAYALIM BÜYÜK ADAM KİMDİR,NASIL OLUR VE NE YAPMASI GEREKİR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA:(:(BUNLARI OKUYUNCA ANLIYOR VE GÖRÜYORUZ Kİ BÜYÜKLÜK SÖZLE YAHUTTA MAKAMLA OLMUYOR,ALLAH(c.c.)RIZASINI KAZANMAK İÇİN YAPILAN FEDAKARLIKLA OLUYOR..RABBİM BU HAKİKATLERİ OKUMAYI,YAŞAMAYI NASİB ETSİN BİZLERE..ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN,HAKKINIZI HELAL EDİN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..İSTİFADE EDEBİLME DUASIYLA,S.ALEYKÜM

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

zeyd65 yazdı:
bı sıte kımın yanı nurcuların mı

S.A.HOŞGELDİNİZ.Üye Kurallarını okumadıysanız 8.madde şöyle başlar:
:cool: Sitemiz yöneticileri (kurucuları) herhangi bir tarikata/gruba bağlı değildir. Bu hizmet tamamen ALLAH RIZASI İÇİN dir ve Dinimizin güzelliklerini bu ortamada taşıyabilmektir

Lütfen daha fazla araştırıp bütün yazıları okuyalım ve yorumlarımız da o yazı ile ilgili olsun.A.E.O.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

zeyd65 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM SANA ŞÖYLE Bİ CEVAP VERSEM TATMİN OLURMUSUN ACABA.
BENDE DİĞER KARDEŞLERİN OLDUĞU GİBİ ÜYEYİM.
SİTENİN SAHİBİNİ BİLMİYORUM AMA BU SİTENİN AMACI İSLAMİYETİ MÜSLÜMANLIĞI EN GÜZEL ŞEKİLDE BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE TANITMAK VEYA BİLGİ VERMEK.
ÖNEMLİ OLAN ANAYOLDUR SONUÇTA BÜTÜN ARASOKAKLAR CADDELER BU YOLA ÇIKTIĞI İÇİN
NURCU FETHULLAH HOCACI VEYA NAKŞİBENDİ VB.... FARK ETMİYO YANİ BURDAKİ KARDEŞLERİMİZİN AMACI AYNI HİZMET ETMEK..... YANİ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
zeyd65 yazdı:

S.A.HOŞGELDİNİZ.Üye Kurallarını okumadıysanız 8.madde şöyle başlar:
:cool: Sitemiz yöneticileri (kurucuları) herhangi bir tarikata/gruba bağlı değildir. Bu hizmet tamamen ALLAH RIZASI İÇİN dir ve Dinimizin güzelliklerini bu ortamada taşıyabilmektir

Lütfen daha fazla araştırıp bütün yazıları okuyalım ve yorumlarımız da o yazı ile ilgili olsun.A.E.O.
HOŞGELDİNİZ KARDEŞİM..ABLAM ÇOK GÜZEL AÇIKLAMIŞ AFFINA SIĞINARAK BEN DE Bİ KAÇ ŞEY İLAVE EDEYİM..DERDİMİZ ŞUCU BUCU DEĞİL DE ALLAH RIZASIDIR İNŞAALLAH..VE BU YÖNDE BİLDİKLERİMİZİ AKTARMAK,BİLMEDİKLERİMİZİ DE ÖĞRENMEK..İNSANLARI GÖNÜL BAĞLADIĞI YERE GÖRE DEĞERLENDİRMEK DEĞİL SİTENİN GAYESİ..AKSİNE ÖĞRENMEYE AÇ OLANLARA BUYUR DİYEN BİR YER..RABBİM İSTİFADE ETMEK NASİB ETSİN..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
zeyd65 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM SANA ŞÖYLE Bİ CEVAP VERSEM TATMİN OLURMUSUN ACABA.
BENDE DİĞER KARDEŞLERİN OLDUĞU GİBİ ÜYEYİM.
SİTENİN SAHİBİNİ BİLMİYORUM AMA BU SİTENİN AMACI İSLAMİYETİ MÜSLÜMANLIĞI EN GÜZEL ŞEKİLDE BÜTÜN KARDEŞLERİMİZE TANITMAK VEYA BİLGİ VERMEK.
ÖNEMLİ OLAN ANAYOLDUR SONUÇTA BÜTÜN ARASOKAKLAR CADDELER BU YOLA ÇIKTIĞI İÇİN
NURCU FETHULLAH HOCACI VEYA NAKŞİBENDİ VB.... FARK ETMİYO YANİ BURDAKİ KARDEŞLERİMİZİN AMACI AYNI HİZMET ETMEK..... YANİ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ.
S.ALEYKÜM ABİ ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL İFADE ETMİŞSİN..ARASOKAK-ANAYOL MİSALİ ÇOK GÜZEL Bİ MİSAL..İNŞAALLAH ANAYOLUMUZ VE GAYEMİZ OLAN AHİRETE İMANLA GİDEBİLİRİZ..ALLAHA(c.c.)EMANET OL ABİ..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt