Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Bu Eksikti..Garip Ama Gercek...!!! (1 Kullanıcı)

SiYaH_KuRDeLa

Kayıtlı Kullanıcı
Bence öylede düşünmemek lazım arkadaşlar.Yıllarca ailesinin kabrine gidemeyenler ve görmek isteyipte göremeyenler mevcut.Bunlar biz istesekte istemesekte bazı sebeplerden dolayı ne yazıkki mevcut.Aslında bu bir suçta değil de.imkansızlık koyalım bunun adını.Adam belki yurt dışında ama ailesinin kabrini görmek istiyor o yönden güzel bişey diyorum ben.Akıl akıldan üstün imiş.Bu söylemimle elbetteki kabir ziyaretleri int. ten yapılmalı gibi bir şey söylemek istiyorum manası çıkarılmasın lütfen.Herşey yerinde güzel.Ama çaresiliklerde düşünülmeli.Ama şu varki imamlara tıklayıp kuran okutmak yerine insan kuran okumayı biliyorsa kendisi okuyup bağışlamalı buda en güzelidir diyorum .Uzattım yazıyı özür dileyerek ten..vesselam.

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bir Bu Eksikti..Garip Ama Gercek...!!!

SiYaH_KuRDeLa yazdı:
Bence öylede düşünmemek lazım arkadaşlar.Yıllarca ailesinin kabrine gidemeyenler ve görmek isteyipte göremeyenler mevcut.Bunlar biz istesekte istemesekte bazı sebeplerden dolayı ne yazıkki mevcut.Aslında bu bir suçta değil de.imkansızlık koyalım bunun adını.Adam belki yurt dışında ama ailesinin kabrini görmek istiyor o yönden güzel bişey diyorum ben.Akıl akıldan üstün imiş.Bu söylemimle elbetteki kabir ziyaretleri int. ten yapılmalı gibi bir şey söylemek istiyorum manası çıkarılmasın lütfen.Herşey yerinde güzel.Ama çaresiliklerde düşünülmeli.Ama şu varki imamlara tıklayıp kuran okutmak yerine insan kuran okumayı biliyorsa kendisi okuyup bağışlamalı buda en güzelidir diyorum .Uzattım yazıyı özür dileyerek ten..vesselam.
ALLAH RAZI OLSUN DA KARDEŞİM İNSANLAR TATİL YAPMAYA GELİNCE İMKANSIZLIK FALAN TANIMIYORLAR BİRDE AİLELERİNİ ZİYARET ETMEYE GELİNCE İMKANSIZLIKLARI ORTADAN KALDIRSINLAR BİZ HEP BÖYLE HERŞEYE İYİMSER BAKTIĞIMIZ İÇİN BU HALE GELMEDİKMİ?B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt