Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİR BAYAN NİÇİN ÖRTÜNMEK İSTEMEZ? (2 Kullanıcı)

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİR BAYAN NİÇİN ÖRTÜNMEK İSTEMEZ?

KADIN NEDEN ÖRTÜNMEK İSTEMEZ.. BUGÜNE KADAR YANLIŞ GIDALARLA BESLENMİŞTİR. PAPARAZİLERİ ,TELEVOLELERİ AŞKLI MEŞKLİ DİZİLERLE GIDALANDIĞI İÇİN. OKULDA MİNİ ETEKLİ SÖZÜM ONA ÇAĞDAŞ ÖĞRETMENİNİ ÖRNEK ALDIĞI İÇİN, SONRADAN GÖRME NE OLDUM DELİSİ KOMŞUSU YÜZÜNDEN, VEDE EN ÖNEMLİSİ ÖRTÜNÜN ALLAHIN EMRİ OLDUĞUNU BİLDİĞİ HALDE BAŞINI ÖRTMEYEN BACIMA ACIYIP ONA GÜZELLİKLE BAŞINI ÖRTMESİNİN ALLAHIN EMRİ OLDUĞUNU ANLATACAĞI YERDE O BACIMA HAKARET EDEN VEREMLİ GİBİ ONDAN KAÇAN GÖREVİNİ YAPMAYAN ÖRTÜLÜ BACILARI.

ozge_ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.ARKADASLAR
BENDE TAM 1 SENEDIR TESETTURLUYUM!
WE BENIM YASIM 22
BU KAPANMA KONUSU COK TUAF BISEY ILK ONCE ISTEMEK GEREKLI KALPTEN
DAHA SONRADA BEKLEMEK GEREKIYOR EN GUZEL ZAMANI
ZATEN INANIN ALLAH O ZAMANDA OYLE BISEYLE ICINIZE DOGUYOR KI INANIN KAPANINCA SANKI SENELERDIR KAPALIYMISSINIZ HISSINE BURUNDURUYO SIZI RABBIM
DAHA COK BAGLANIYORSUNUZ TURBANA
BENKI BU YASIMA KADAR IP ASKIYILLA SOKAGA CIKA KISACIK SACLARI OLANMINI ETEK GIYEN BIRIYDIM ALLAH AFFEDER INS.O ZAMANLARIMI
AMA INANIN CEWRE SIZI OYLE GORDUGUNDE COK BUYUK BI TEPKI WERMNIYOR SADECE SASIRIYORLAR SIZI O HALDE GORUNCE
AMA SUNUDA SOYLEMEDEN GECEMICEM SEYTAN ARTIK DEWAMLI SIZINLE OLUYO
DEWAMLI GUNAH ISLETMEYE CALISIYO
KAPALI OLDUGUNUZDA DAHA FAZLA ACIKLIGI DUSUNDURUYO BASINIZI ACTIRMAYA CALISIYO
EGER NEFSINIZE YENIK DUSMEZSENIZ BU SEFER DAR GIYINDIRMEK ICIN ELINDEN GELENI YAPTIRIYO KONUSMANIZI BOZMAK ICIN UGRASIYO
DEDIGIM GIBI DEAMLI SEYTAN YANINIZDA BULUNUYO
EGER NAMAZ KILIYORSANIZ KAZAYA BILE BIRAKTIRIYO KILDIRMIYO UNUTTURMAYA CALISIYO
AMA INANIN EGER ICINIZDEN GELEN O ISIGIN YOLUNDAN GITMEYE KARAR WERDIYSENIZ SIZI BIRAKIN BU TEPKI ALMALARI SEYTANIN WESWESELERI BILE ETKILEYEMIYOR....

INS.ALLAH SIZINDE BIGUN KALBINIZE O ISIGI KOYARDA SIZDE O MUBAREK ORTUYU TAKMAK ISTERSINIZ...

ALLAH SIZINLE OLSUN SEYTANA UYMAYIN INS.

S.A.ARKADASLARB)B)B)B)

ozge_ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı

ECMAIN INS.B)B)

ayse_86

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim inşallah bende sizin gibi kapalı bir bayan olurum tek isteğim bu.RABBİM bana sizin gibi tesettürlü olmayı hak eyler inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt