Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Bakin:))iyiki Dogdun (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=J4RTyWvruI8[/YOUTUBE]

bunu aslında 20 ocak için hazırlanmıştı yani aliye ablamın dogum içi resul kardeşim hazırlamıştı ama youtube kapatıldıgı için koyamadım şimcik koyuyorum buyrun izleyin :D kartları ben seçtim hazırlama resul kardeşim rabbim senden razı olsun kardeşim

gül tanem iyiki dogdun

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablacım..

çok güzeldi,benimde böyle arkadaşlarım olsa keşke dedim...

RABBİME EMANET OL DUA İLE..

HAYIRLI GÜNLER..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü kalp yarı'm nur damlam ve de değerli Resul kardeşim,
Allah c.c sizlerden razı olsun:ABen sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum..Böyle zamanlarda ne yazacağımı bilemiyorum.Hakkınızı helal edin..Sadece şunları yazmak istiyorum:guleguleResul kardeşim size çok çok teşekkür ediyorum..Zamanınızı ve emeğinizi harcadınız, sınav stresinizin arasında bir de bununla uğraştınız.Allah c.c de gönlünüzden geçen yerleri hayırlısıyla size nasip eylesin ve emeklerinizi zayi etmesin kardeşim..Bu kardeşinizi çok mahçup ettiniz. Video gerçekten çok güzeldi..Size ve nur damlama can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum..Allah c.c güzel yüreklerinize zeval vermesin, sizin her iki cihandaki sıkıntılarınızı gidersin inşallah...Her daim dualardasınız..

Ve çok değerli Hülya ablacığımın da yazdığı gibi, ''İYİ Kİ BÖYLE KARDEŞLERİM VAR, ÇOK ŞÜKÜR Kİ SİZİN GİBİ İNSANLARLA RABBİMİZ BİR ARAYA GETİRDİ. İYİ Kİ VARSINIZ.. BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ HEPİNİZ.''

Ve iyi ki buradayım değerli kardeşlerim..İkinize de tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum..Hakkınızı helal ediniz inşallah...Emeğiniz çok değerli benim için..''İyi ki varsınız! '' En Yüce'ye emanetsiniz inşallah..Selam ve baki dualar ile kalın..B)

622200711328PM_FF112--White-Rose-_1-9800-f.jpg

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah(c.c) sizden razı olsun inşallah.... Rabbim bizleri birbirimizden ayırmasın..Amin....
ben şimdilik çıkıyorum...zaten çok giremiyorum...Hayırlı günler..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablacım..

çok güzeldi,benimde böyle arkadaşlarım olsa keşke dedim...

RABBİME EMANET OL DUA İLE..

HAYIRLI GÜNLER..

aleykum selam ablacım
ablam hepimiz kardeşiz arkadaşız resul kardeşim rabbim razı olsun fikir onun zaten kendisi yaptı ellerine saglık tekrardan çok teşekkür ederim resul kardeşimden
rabbimize emanetsin inşallah ablacım
selam ve dua ile
<<B)>>

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum
Emeginize Saglik Güzel olmus
ALLAH herkeze Sizin gibi Dostlar
Nasip eylesin...
Selametle...
ALLAHA EMANET OLUN...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler