Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bilgisayar Ve İman (2 Kullanıcı)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
ben okumadan önce daha farkli bir metine benzetmiştim belki diger arkadaşlarda benim gibi düşünebilirler. Düşüncem ; Günümüzdeki Gençerin Pc dedigmiz Bilgisayarin gençleri NasiL Bagladigini Ve Çocuklari 1.derecedeki dahil kardeş anne ve babalardan vede akrabalardan nasil uzaklaştirdigni dilen bie metin bekliuodum H.Lisi olsun Genede T.ş ederiz emege saygimiz her zamn sonsuzdur .(Bu metni yazan kişi Yani ben Pc denen müsifetten nasibini almamiş yani 7/24 Pc başinda zamanini Gçiren Pc ye Bagli konumundadaki kişi deninlen yazdiklari bunlar ) belki diger arkadaşlarim bu yazdiklarimi okurda bir parça bu BİLGİSAYAR DENEN MÜSİFETTİN NE AKDAR SAKİNCALİ NE LANET NE KADAR MĞSFETTE BİR ŞEY OILDUGUNU ANLARİZ LAFİ FAZLA UZATTİM ÖZÜR DİLERİM AAM Bİ SON BİŞEY DAHA SÖLEMEK GEREKİRSE LÜTFEN GENÇLİGİNİZİ EN ÖNEMLİ ZAMANİMİZİ BU BİLGİSAYAR DENEN LANET ŞEYİN ÜZERİNDE ZAMANİMİZİ HARAP EDEREK HARCAMAYALİM BUNU ALLAH RİZASİ İÇİN YAPALİM ANNE VE ABBA LARİMİZİN HER ZAMN KIYMETLERİNİBİLELİM ÇÜNKÜ ZAMAN Nizimi YERİNDE HARCAMAMİZ GEREKTİGİNİ BİLMEMİZ O KADARDA ZOR DEİL CANİM MÜMİN KARDEŞLERİM HEPİNİZ ALLAH C.C EMANET OLUN ALLAHAİSRMALADİK GENE SİZİ BİRAKAMİYORUM GÖRÜYORMUSUNUZ DİLE GETİRMEK İSTEDİGİM O KADAR ÇOK ŞEY VAR-Kİ
MESELA DİYORUM ŞURDA YANACİ DİLİN ZARARLARİNİ ÜLKEMİZİN GENÇLERİMİZİN VATANİMİZİN ÜZERİNDE O KADAR BÜYÜK ETKİLERİ VARDİ BEN BURDA BUNU DİLE GETİRSEM NE OLUCAM DİE DÜŞÜNÜRKEN İŞTE BEN SİZİN İÇİN BUNU DİLE GETİRMEYİ İSTEDİM BELKİ BU YAZDİKLARİMİ 5 HATTA BELKİDE 2 3 DAKİKA SONRA BİRAKİP OYUNUNUZA EGLENCENİCE BAŞLAYİP BU MANEVİYAT YÜKLÜ ORTAMDAN UZAKLAŞİCAKSİNİZ AMA LÜTFEN BU SEFER BÖLE OLMASİN HEP BİRLİKTE ALLAH c.c CENNETİN GÖRÜŞMEK ÜZERE SAGLİCAKLA HUZURLA KALİN. . .(nerden nereye degilmi ARKADAŞLAR)gene zamAN GENE ZAMAN EN KİYMETLİ VARLİGİMİZİN KİYMETİNİ UNUTMAYALİM

Kardeşim Bu güzel yazından dolayı Allah senden razı olsun. Canımın elinde olan Allah a yemin ederimki bilgisayar oyunları insanı gaflete sokmaktan başka birşey değil zaten bu tür oyunları oynayanların iç dünyasıda bozulur ruhsal bunalıma girer ve bağımlılık haline gelir. İnsanı öfkelendirir şiddetlendirir. Umarım bu yazınızı herkes okur. Allah iyilik yapanları sever Allah razı olsun Selamet ile.

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
İnterneti adam gibi kullanırsak bize sayısız faydaları olmaktadır.Gelin, görün ki maalesef interneti kullanmasını bilmeyen gençlerimiz zamanı heba olup gidiyor.Eğlence, müzik, ketleşmeler,atari oyunlarıyla zaman öldürülür mü?.Doğruusu gençlik ne yaptığını bile bilemez hale geldi...Rüzgar nereden eserse o tarafa yöneliyorlar...Yazık oluyor gençliğe!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt