Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bilgisayar başında ölenlerde var (2 Kullanıcı)

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bilgisayar başında ölenlerde var

FATMA_ERGUN yazdı:
fidan yazdı:
s.a. ablacım gerçekten çok garip ya rabbim akıl versin laf yetiştircem diye adam ölmüş ya ama abimde böyle o oyuna daldığı zaman böyle oluyor bilgisayarla onun arasına girmesek bizi duymuyor bile neyseki abim o kadar bağımlı değil sedece bi oyunu var adını bilmiyorum ülke falan kuruyor asker yetiştiriyor sonra savaşa falan giriyor böyle bi oyun ben hiç oynayamadım hemen param bitti game over oldu neyse abimm sadece bu oyunu oynarken etrafla ilgisi kesiliyor a.e.o.

ABİYE BAKYA ÜLKE KURUYOR VAŞŞŞ.BENİM İŞMDEN OLMASA İNTERNETTE ZAMAN
ÖLDÜRMEM
BENIM E$IMDE O OYUNU OYNUYOR ARKADA$LARI ILE SAATLERCE OYNUYORLAR COK ILGINC BIR OYUN BENDE HIC OYNAMADIM

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı

yok ya fatoş kardeşim olurmu hiç öyle şey ama öyle gerçekten şimdi zayıf diyorlar evlenmeye yaklaşmıyorlar yoksa sen evde kalacak bayanmısın tahminimce öyle değilsin selam ve dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

tuba20 yazdı:
yok ya fatoş kardeşim olurmu hiç öyle şey ama öyle gerçekten şimdi zayıf diyorlar evlenmeye yaklaşmıyorlar yoksa sen evde kalacak bayanmısın tahminimce öyle değilsin selam ve dua ile

BANANE DEDİN :(:(HERKES AYNI ŞEYİ SÖYLEYİNCE :)

RABBİM HAYIRLISINI VERSİN HEM ZAYIFLIK GÜZEL YA;)

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı

yokya gereçkten ne olur yanlış anlamayın bak iftar saatindeyiz dermiyim maksatım o değildi inanın zerda abla nerdesin yetiş yaaa kardeşin darıldı bana

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

tuba20 yazdı:
yokya gereçkten ne olur yanlış anlamayın bak iftar saatindeyiz dermiyim maksatım o değildi inanın zerda abla nerdesin yetiş yaaa kardeşin darıldı bana

YOK YOK DARILMAM BEN ŞAKA YAPIYORUM SIKMA CANINI BEN DARILSAM ORTALIK YIKILIR:)

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı

hadiiiii nazlıyız demekkiii eyvah eyvah tamamen evde kaldın sen yaaaa:)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

tuba20 yazdı:
hadiiiii nazlıyız demekkiii eyvah eyvah tamamen evde kaldın sen yaaaa:)

BAK BAK SEN ÖYLE SAN BENİM GİBİ CADILAR EVDE AKLIRMI:)

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı

fatoş arkadaşım çıkmak zorundayım iftar saati yaklaştı darılmadın umarım espiri yaptım herkesin bir kaderi nasibi vardır muhakkak rabbim sanada hayırlar getirsin dua ile kal zerda abla seninle karşılaşamadık seni çok seviyorum ablam benimmm

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

tuba20 yazdı:
fatoş arkadaşım çıkmak zorundayım iftar saati yaklaştı darılmadın umarım espiri yaptım herkesin bir kaderi nasibi vardır muhakkak rabbim sanada hayırlar getirsin dua ile kal zerda abla seninle karşılaşamadık seni çok seviyorum ablam benimmm
TAMAM CANIM HAYIRLI İFTARLAR ALLAH KABUL ETSİN.DARILMADIM İÇİN RAHAT OLSUN

yolcu38

Kayıtlı Kullanıcı

Hani vaka çok uç gibi gözüküyor ama insan uğraştığı şeyin delisi olmalı.
Ben adamı taktir etdim doğrusu...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

yolcu38 yazdı:
saygı duymak lazım

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

yolcu38 yazdı:

EVET ASLINDA FARKLI BİR YAKLAŞIM .TAMAM AZİMLİ KARARLI OLMAK LAZIM FAKAT HİÇ BİR ŞEY ALLAH AŞKININ, İBADETİN ÖNÜNE GEÇMEMELİ.ACABA ADAM YEMEK YEMEYE VAKİT BULAMAZKEN İBADETLERİNİ YAPIYORMUYMUŞ?

eminesena

Kayıtlı Kullanıcı

Çok güzel bir aylaşım ama annem duymasın:) dilinden kurtulama sen de aynısı olcan der artık.Fatma abla desene sen de benim gibisin aslında sen iş için kalıyomuşun ama ben okul olmasa hiç çıkmam netten heralde.Zayıf olmak iyidir katılıyorum ama bunu da anneme anlatamıyorum da neyse:)...Alla razı olsun çok ilginç ve güzeldi.B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM ABLAM.ASLINDA OKUDUĞUMDA GÜLDÜM,AMA ŞÖYLE BİR ŞEYDE VAR İNSANI NETE YÖNELTEN ÇOK SEBEB VAR.YANİ ADAMI BU DENLİ NETE BAĞLAYAN ŞEYİN SEBEBİ SADECE TARTIŞMA ORTAMINDA BULUNMAK OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM..SONU KÖTÜ OLMUŞ ONA ÜZÜLÜYORUM..İLERDE BİR GÜN HERALDE BENİM ADIM GEÇER:)O ZAMAN DERSİNİZ AA BU KIZ BİZİM SİTEDİ İDİ ALLAH(CC) RAHMET EYLESİN DİYE..:):)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

allah göstermesin olurmu öyle şeyy bu adamın yaşadığı kaç ta bitanedir evet sebebleri vardır muhakkak ya mutsuzdur ya psikolojik sorunları vardır vs ama senin gibi kardeşlerimde iman gücü var bununla yeneceğinize inanıyorum ben canım kardeşim dua ile aeo

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

eminesena yazdı:
Çok güzel bir aylaşım ama annem duymasın:) dilinden kurtulama sen de aynısı olcan der artık.Fatma abla desene sen de benim gibisin aslında sen iş için kalıyomuşun ama ben okul olmasa hiç çıkmam netten heralde.Zayıf olmak iyidir katılıyorum ama bunu da anneme anlatamıyorum da neyse:)...Alla razı olsun çok ilginç ve güzeldi.B)
ben burdan şikayetimi yapayım ozaman tüm annelere evlatlara dikkat biilgisayar başında zaman öldürmesinler herşeyin sınırını bilmek gerek

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

guler yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM ABLAM.ASLINDA OKUDUĞUMDA GÜLDÜM,AMA ŞÖYLE BİR ŞEYDE VAR İNSANI NETE YÖNELTEN ÇOK SEBEB VAR.YANİ ADAMI BU DENLİ NETE BAĞLAYAN ŞEYİN SEBEBİ SADECE TARTIŞMA ORTAMINDA BULUNMAK OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM..SONU KÖTÜ OLMUŞ ONA ÜZÜLÜYORUM..İLERDE BİR GÜN HERALDE BENİM ADIM GEÇER:)O ZAMAN DERSİNİZ AA BU KIZ BİZİM SİTEDİ İDİ ALLAH(CC) RAHMET EYLESİN DİYE..:):)
rabbim göstermesin canım kardeşim benim olurmu öyle şeyy

eminesena

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
eminesena yazdı:
ben burdan şikayetimi yapayım ozaman tüm annelere evlatlara dikkat biilgisayar başında zaman öldürmesinler herşeyin sınırını bilmek gerek
Teesüf ettim zerda abla..Şaka şaka saolun uyardığınız için...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

canım benim bende espiri yapmıştım zaten yoksa yaparmıyım öyle şey sende sağol kardeşim

torpi

Kayıtlı Kullanıcı

anne yoksa bendemi böle olucam :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt