Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bilgisayar başında ölenlerde var (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
54 yaşındaki Childress H. Wanamaker, ABD'nin New York şehrinde bir yeni medya şirketinde muhasebe müdürü olarak çalışmaktadır. En büyük korkusuysa internette takip ettiği 48 tartışma grubundaki olaylardan geri kalmaktır.

Bilgisayar başından asla kalkmadığı için zamanla yemeklerini de aksatmaya başlar. 26 yıllık karısı yemeklerini tepsiyle önüne getirir ama bu bile onun ellerini klavyeden kaldıramaz.

Kayıtlarına göre Wanamaker tartışma gruplarına ortalama her iki dakikada bir mesaj yazar. Oğlu Lucian'ın onu kaldırmak için arabasının çalınmakta olduğunu söylemesi bile Wanamaker'ı kıpırdatmaz.

Raporlara göre son dönemlerde ilgili ilgisiz her tartışmaya dalarak laf yetiştirmeye başlar. Buna ek olarak bu forumların içinden 15 bin 250 kişiyle de düzenli olarak mesajlaşır. 375 blog sitesini takip ederken bir de kendi blog sitesini kurmaya kalkar.

Sonunda Wanamaker evinde bilgisayarı başında açlıktan ölmüş olarak bulunur! İnternetin en derin yan etkisi olarak tarihe adını yazdırarak aramızdan ayrılır. Üstelik forumlarda hâlâ adı geçiyor.

Ne yazık ki cevap veremiyor.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Bilgisayar başında ölenlerde var

AMAN ALLAHIM ABLA BU NE:eek: BEN ARTIK YEMEK YİCEM YOK YOK İŞİ NE YAPİM.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

evet bencede yemelisin artık tarihe geçmek istemiyorsan ama iftarı bekle olurmu canımB)

beadgirl

Kayıtlı Kullanıcı

:eek::eek::eek:garip bi olay :eek::eek::eek:allah razı olsun ablacımB)B) rabbim bizlere ölümlerin de hayırlısını nasip eder inşallahB)B)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

evet benimde garibime gitti sizlerle paylaşmak istedim amin inş

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
evet bencede yemelisin artık tarihe geçmek istemiyorsan ama iftarı bekle olurmu canımB)

:):):):):):):):):):):):)YAZI GÜZEL YORUM BİR BAŞKA GÜZEL.DEMEKKİ İNSAN AÇLIKTAN ÖLÜYORMUŞ TAMAM YİCEM ÇOK KİLO ALMAM LAZI:(:(:(:(M

husna

Kayıtlı Kullanıcı

Çok ilginç.Allah razı olsun.Selametle...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

BENCEDE ÇOK İLGİNÇTİ YAA GÜLERMİSİN AĞLARMISIN BENİM KARDEŞİMİN BİR ARKDAŞI BİLGİSAYAR HASTASI KARDEŞİM DİYOR ABLA ODASINDAN BİR AY SONRA ÇIKTIĞINDA SAÇ SAKAL BİRBİRİNE KARIŞMIŞTI EŞİ TANIMAZ OLMUŞDU ADAMI BÖYLELERİDE VAR

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:

:):):):):):):):):):):):)YAZI GÜZEL YORUM BİR BAŞKA GÜZEL.DEMEKKİ İNSAN AÇLIKTAN ÖLÜYORMUŞ TAMAM YİCEM ÇOK KİLO ALMAM LAZI:(:(:(:(M
artık sen bilirsin kayıtlara geçmek istemiyorsan daha ne diyeyim

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:

artık sen bilirsin kayıtlara geçmek istemiyorsan daha ne diyeyim

BEDE SABAH 10 AKŞAM 10 ARASI İNTERNETTEYİM ÖLMİM BENDE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

bilmeyorum yani arkadaşlara soralım ozaman sizce durum ne olur fatoş ölürmü yaşarmııı(rabbim hayırlı uzun ömür versin )mürüvettini görmeden gitme bir yere

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
bilmeyorum yani arkadaşlara soralım ozaman sizce durum ne olur fatoş ölürmü yaşarmııı(rabbim hayırlı uzun ömür versin )mürüvettini görmeden gitme bir yere

MÜRÜVET DİYİNCE ORDA DURALIM:) İŞTE RABBİM BANA HAYIRLI ÖMÜRLER VER MÜRÜVETİMİ GÖRSÜNLER İNŞ:)

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ablacım gerçekten çok garip ya rabbim akıl versin laf yetiştircem diye adam ölmüş ya ama abimde böyle o oyuna daldığı zaman böyle oluyor bilgisayarla onun arasına girmesek bizi duymuyor bile neyseki abim o kadar bağımlı değil sedece bi oyunu var adını bilmiyorum ülke falan kuruyor asker yetiştiriyor sonra savaşa falan giriyor böyle bi oyun ben hiç oynayamadım hemen param bitti game over oldu neyse abimm sadece bu oyunu oynarken etrafla ilgisi kesiliyor a.e.o.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

fidan yazdı:
s.a. ablacım gerçekten çok garip ya rabbim akıl versin laf yetiştircem diye adam ölmüş ya ama abimde böyle o oyuna daldığı zaman böyle oluyor bilgisayarla onun arasına girmesek bizi duymuyor bile neyseki abim o kadar bağımlı değil sedece bi oyunu var adını bilmiyorum ülke falan kuruyor asker yetiştiriyor sonra savaşa falan giriyor böyle bi oyun ben hiç oynayamadım hemen param bitti game over oldu neyse abimm sadece bu oyunu oynarken etrafla ilgisi kesiliyor a.e.o.

ABİYE BAKYA ÜLKE KURUYOR VAŞŞŞ.BENİM İŞMDEN OLMASA İNTERNETTE ZAMAN ÖLDÜRMEM

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
AMAN ALLAHIM ABLA BU NE:eek: BEN ARTIK YEMEK YİCEM YOK YOK İŞİ NE YAPİM.

EVET BACIM BENCE DE SEN ARTIK YEMEK YEMELİSİN EMANETE DİKKAT:D:D

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

MSL LARINIZ KAYLE ALINICAKTIR.AMA İSTESEMDE YİYEMİYORUM RAMAZAN DOLAYISIYLA:)ÖNCE BU KADAR ÜZERİME GELSYDİNİZ ŞİMDİYE 50:eek: KİLO OLMUŞTUM

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA KARDEŞ SENİ UYARDIKÇA BEN YEDİM BE BACIM VE İNAN DEDİĞİNDE 15 FAZLAYIM :D:D:D YANİ NE KADAR UYARDIĞIMIZI SEN ÖLÇ ARTIK:D

konak

Kayıtlı Kullanıcı

İlginç bir olay. Allah akıl fikir versin.
Dua ile.

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı

ne güzel yorumlar espiri dolu herkese çok tşk bencede fatoş kardeşim zayıf olanı kimse almıyor biraz yemelisin bencede ve ablacım gereçkten ilginç bir durum ne insnalar var yaa serlam ve dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

tuba20 yazdı:
ne güzel yorumlar espiri dolu herkese çok tşk bencede fatoş kardeşim zayıf olanı kimse almıyor biraz yemelisin bencede ve ablacım gereçkten ilginç bir durum ne insnalar var yaa serlam ve dua ile

TUBA KARDEŞİN NE YANİ SEN ŞİMDİ BANA EVDE KALDIN MI DİYORSUN :)AŞK OLSUN .BENİM TEDAVİ GÖRMEM LAZIM KİLO ALMAK İÇİN ONADA BEN YAKLAŞMIYORUM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt