Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bi fikir? (1 Kullanıcı)

ve insan

Kayıtlı Kullanıcı
belki özel bi konu olabilir ama sormamda yarar var.evleneceğim kişi başı açık olması hakkında ne düşünüyorsunuz abilerim ablalarım? yurt dışında yaşıyor biraz din konulara uzak gibi. ne yapmalıyım acaba? evlenmem doğru olurmu? ama çok seviyorum ya.

yurtlu

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim önemli olan başının açık olması değil bence önemli olan inancının olup olmaması ve bu yönde ne kadar istekli başı açık olabilir ama kapanabilir başı açık olabilir ama en azından ibadetini yapabildiği ölçüde yapar hem sen inançlı bir insansan eminim ki senden gördükçe içinde varsa oda yaşamaya öğrenmeye çalışacak ve belli bir zaman sonra oda belki ALLAHIN izniyle birşeyler yapacaktır bence bu konuları onunla konuşmalısın çok aykırıysa ve sıcak bakmıyorsa bu ilerki günlerde zor olabilir yinede RABBİM hakkında hayırlısını nasip eder inşallah
selam ve baki dua ile
hayırlı geceler...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ahlakı iyi olsun hiç belli olmaz sonradan kapananlarda oluyor misal ben. ama kapalı olması şart diyorsanız evlendikten sonra sorun yaşayanlar var. erkek istiyor kadın istemiyor sorun çıkıyor sonra. bu size ve ona bağlı. açıkça konuşmak en iyisi.

ve insan

Kayıtlı Kullanıcı
ahlakı iyi olsun hiç belli olmaz sonradan kapananlarda oluyor misal ben. ama kapalı olması şart diyorsanız evlendikten sonra sorun yaşayanlar var. erkek istiyor kadın istemiyor sorun çıkıyor sonra. bu size ve ona bağlı. açıkça konuşmak en iyisi.

ahlakı çok iyi çok sevecen ama yurtdışında olduğu için haliyle biraz soğumuş gibi hali var.tabi ben üstüne gitmem öyle kapan diye ama diğer taraf için düşünüyorum:( ne yapacam bilemiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt