Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Beyin Ve Ruhsal Gücünüzü Arttırmak İçin (1 Kullanıcı)

müslüman00

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar size çok kısa ve inanılmaz deerli bir zikir tevsiye ediyorum.
bu ismi okumaya devam ettinizde zihniniz inanılmaz şekilde açılıcak ve hafızanız kuvvetlenecek,okudunuz,gördünüz duydunuz hiçbirşryi unutmayacaksınız.ayrıca pek çoğumuzun istedii sahip olanlara imrendiği yeteneklerinizde inanılmaz deişikler olacak.mesela altıncı hissiniz fevkalade gelişecek devam durumunuza göre birçok sırlara vakıf olabilirsiniz olucak olaylar,ilk kez karşılaştınız birinin geçmiş ,gelecek bilgileri,zamanla istidanınınza göre hislerinizde gelişme olur.yanlız bu duaya son derece hürmet gösterip deeri bilinmelidir.bu dua idris alehisselamın esmai erbain(40 isimli duasının 6 ismidir)ayrıca devam ettiniz zaman muhiddin ibni arabi hz.ve şehabüddin sühreverdi hazretlerininde himmetini kazanmış olursunuz ve yardımlarnı görürsünüz.
İSİM:"YA GAYYUMU FELA YEFÜTÜ ŞEY'ÜN MİN ILMİHİ VELA YEUDÜHÜ"bu yüce isim günde 27 defa okunmaıdır en az 40 gün devam edin devam durumuna göre sırları sizin üzerinizde orttaya çıkacaktır...sabah kalkınca veya gece yatmadan okunabilirse daha iyi oluabilir...

İlk olarak bu dua veya konu önceden yazıldıysa özür diliyorum.Şimdi sorum şu bu duayı başka bir forum sitesinden aldım ve karasızım başlamakta tecrübeli olan büyüklerim yardım ederse sevinirim..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
bende kısa bir süre önce duymuştum bunu
uygulamadım ama denemekten zarar gelmez...:)
bende 40 gün okumayı düşünüyorum inşallah

atris

Kayıtlı Kullanıcı
bende kalp gozunu acmak ıcın gunde 1000 ayetel kursı ıle 2500 besmele okundugunu bılıyorum

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm:
allah razı olsun kardeş çok teşekkürler okucam inşallah...
27 den fazla okusam sayısı değiştiği için bir şey farkeder mi?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt