Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

beyimle birleşmem için dua eder misiniz? (1 Kullanıcı)

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
Allahımızın yolunda yürüyen kardeşler;

beyim Ankarada ben ise işim sebebiyle sivastayım. tayinimin ankaraya çıkmasını beyimin yanında olmayı diliyorum rabbimizden. sivasın bir köyünde beyimden uzakta yaşam gerçekten zor oluyor. allah rızası için dua eder misiniz ankaraya tayin olayım beyimin yanına gideyim rabbimizin izniyle. gıyaben edilen dualar kabul olur diye müjde var dualarınızda yer almak dileğiyle

nazlı ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah kavuştursun inşallah kardeşim hayırlısıyla, Allahım azınızın tadını bozmasın..

mehmet985

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yar ve yardımcınız olsun,okudum en kısa zamanda insallah istediğiniz olur.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim yardımcınız olsun kardeşim ALLAHım aile birliğinizi tekrar kurmanızı sağlasın inşallah

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
allahımız razı olsun sizlerden dualarınızı kabul buyursun inşallah

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH esinizle birarada gecirecegiz mutlu huzurlu saglikli ve hayirli yillar nasip etsin insaALLAH.selametle dua ile....

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
allahımız razı olsun sizlerden dualarınızı kabul buyursun inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt