Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BENİM RÜYAMA YORUM YAPACAK VAR MI? (1 Kullanıcı)

l_ahsen_l

Kayıtlı Kullanıcı
bendede mesela bazen ruyamda gorduklerim cikar, benim kedicikle ilgili bir ruya gormustum anneme de anlatmistim ertesi gun gordugum ruya gerceklesti :) aylar once bir ruya gormustum arkadasimla ilgili oda gercek oldu.bazi ruyalar gelecege dair uyariyor insanlari.
hayirlisi insallah.
selametle

aysin34

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hayırlara vesile etsin canım ama rüyanı herkese anlatmak iyi değildir heleki şeytandan gelen rüyaları Allahtan gelenleri zaten içinde saklarsın güzelliğiylee rüyaya ve yorum yaparsan o olurmuş bence yapma rabbim hayırlısını bılır zaten üzülme sen..

mustafa avsar

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm biri bana yardım eder inşallah benim görüdügüm rüyada be askerdeyim daha sonra çatışmaya giriyoruz bir kaç terörist öldürdükten sonra geri geliyoruz arkadaşıma diyorumki yarın ki çatışma da çok kişi ölücek kendine dikkat et daha sonra bulundugumuz yere teroristler baskın yapıyo çatışma sonunda bütün arkdaşlarım ölüyo bende ölü numarası yapıyom tam kurtuldum diyorum birileri odaları arıyo sağ kalan varmı diye biri benim numara yaptıgımı anlıyo silahı bana dogrultuyo bende ne olur öldürme diyorum ve son anda sıkmaktan vaz geçiyo bunu ikinci kezdir gördüm ama ikisinin arasında baya zaman var ne olur anlyan biri bana yardım etsin ne anlamına geliyo

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Ama bazı rüyalar şeytandandır o yüzden doğru olmama ihtimali de olabilir. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt