Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BENİM RÜYAMA YORUM YAPACAK VAR MI? (1 Kullanıcı)

kakaolupasta

Kayıtlı Kullanıcı
rüyamda mezarlıktayım yere otürmüşüm mezarın başındayım hep aglıyorum artık oturdugum toprak aşınmış ezilmiş altımda sonra mezarlıgın giriş kapısında bir ev var orda bir bayan genç kızı var hasta ölecek mezarlıga bakıp madem ölecegim kendim öleyim diyor onu ikna etmeye çalışıyorum sonrada bir okul bir koca iki kadın ben resmi nikahla evliyim adam ölyor aglıyorum ve öbür kadında hep aglıyo benim kadar çok sonradan ögreniyorum oda kumammış.benim kızım olmuş onun oglu bebekleri degiştirmiş kadın onun oglu daha çok sevilsin diye ama oglan ölmüş bana verdigi o memleketten geri dönüyoruz bi motor gemi ye biniyoruz o kadında kızına diyor git hadi onunla kızı pei,mden yolluıyor oda geliyor gemiyle denizin bir bölümüne gidip suya atlıyoruz baaşka bir sandala tutunup limana gidiyoruz orada kalkmak üzere olan gemiye suya atladıgımızda da o kadının kızını ben kurtarıyorum sarılıyor bana anne diye bende kızım oldugunu o anda bebeklerin degiştirildigini orda ögreniyorum kumamdan suyun içinde
BEN BU RÜYADAN ÇOK ETKİLENDİM FAKAT YORUMLAYAMADIM TEK BAŞIMA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

mihrisah

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BENİM RÜYAMA YORUM YAPACAK VAR MI?

İÇTEN BİR ARKADAŞ B)ALLAH HAYIR ETSİN

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH HAYIRLISINI ETSİN RÜYAYI BİLMEYENE YORUMLATMA ANCAK BENİM DÜŞÜNCEMEGÖRE SEN SIKINTILI BİL DÖNEMDESİN, ÇÖZÜM ARIYORSUN CANINI SIKAN PÜRÜZLER VAR VE SEN ŞAŞIRMIŞ KALMIŞSIN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

TELLO

Kayıtlı Kullanıcı

RB)B)B)ÜYA TABİRLERİNE YORUMCULARINA GÖRE RÜYADA AĞLAMAK İYİDİR MEZARLIK GÖRMEK ÖLÜYE YADA ÖLECEK OLAN BİR KİŞİYİ ÇAGRILŞTIRABİLİR SEN YİNEDE YÜREGİNİ FERAH TUT RÜYADA KADIN GÖRMEK İSE İYİ KADIN İYLİGE KÖTÜ KADIN KÖTÜLÜGE YORUMLANIR TABİ RÜYA BU TERSİDE OLABİLİR SEN KUMASI OLAN BİRİDEN ETKİLENEREK BU RÜYAYI GÖRMÜŞ OLABİLİRSİN BAZEN GÜNDÜZ YADA AYLAR ÖNCESİNDEN YAŞADIKLARIMIZ RÜYA OLABİLİYOR B)B) ALLAHA EMANET OLUN SELAMETLE B)B)

Lonqinq_Roses

Kayıtlı Kullanıcı

ßu ruyayı ßüyük ZatLArın yorumLarına ßakıp yorumLayabiLirsiN Fakat hayırLı oLmadıqını öĞrenırsen üzüLeceqiN içiN yorumLama deRım ßen ruyayı ne yoRaRsan o cıKar hayRa yoR kaRdeşim Sen ..

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Hayirlisini Versin Kardeşim Sana Bişi Söyleyim Mi Ben Hep Garip Rüya Gören Tek Ben Miyim Diye Düşünürdüm Değilmiş Hayilisi

seherce

Kayıtlı Kullanıcı
kardes üstün acik uyumadigina eminmisin yinede hayrolsun diyelim hayr olur

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.
Büyükler şöyle Derlerdi."rüyalarda Yalan Olmaz.diriler Yalan Söyler.ama Yari ölü Bir Insan Yalan Söyleyemez.ne Görürsen Odur.allah Hayirlara çevirir Inş.

begench_t

Kayıtlı Kullanıcı
slm kardes
kendi ruyani ancak kendin yorabilirsin
o anki his ve dusuncelerini, yasadigin hayati kendin biliyorsun
o na gore yorumla iste ins hayir olur :)

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
hayrolsun de hayır olsun inşallah
unutma neye yorarsan ona cıkarmış rüyalar hayır dile
hayırlı geceler

suceyla

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Günler Kardeşlerim Ben Bir Rüya Gördüm üzerinden 5 Ay Geçti Hala Etkisindeyim .ben Eşimden 1 Sene önce Ayrildim Bir Kizim War Ve Eşime Hiteben Rüyalar Görüyorum .rüyamda Eşim Bizim Ewdeymiş Ve Ben Eşime Aşure Yediriyormuşum Eşim Bana çok Iyi Dawraniyormuş.tam Elele Tutuşup Gitmek üzereyken Kan Reve Içinde Bir Erkek Bizi Engelliyormuş.o Arada Bizim Ewin Balkon Duwarinin Içinden Karşi Komşumuz Küflü Ekmek Ile Böcek çikariyormuş.daha Sonra Dünyamda Bile Görmediğim Yeşillik Güller Ve çiçeklerin Arasinda Bir Mezarliğa Gidiyormuşuz Ve Ben Mezarliğin Içindeki Tabuta Dua Gibi Birşeyler Birakiyorum.bu Arada Ben çok Bunaldiğim Bir Günde Allaha Hitaben Dua Ve Bana Yardim Etmesi Için Birşeyler Yazmiştim Bununla Alakasi Olabilirmi?rüyami Kime Anlattiysam Güzel Diorlar Ama Ben Tam Bir Yorum Bulmuş Değilim Lütfen Yorumlarmisiniz ?şimdiden Teşekkür Ederim .allah Hepimize Hayirli Rüyalar Wersin....MEZARLIK TEK BİR MEZARLIKMIŞ

gitarro

Kayıtlı Kullanıcı
bu bir rüyaa yaa sadece bir rüyaaa bu kadar rüyada kalem kalkar yarı ölüm halidir akıl olmaz orda ne yorumlatması Allah rızası için bu boş şeyleri bi bırakalım ya hu

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Soru:Rüya tabirlerine inanmak doğru mudur?

Cevap:Rüyaların bir kısmı şuuraltı faaliyetlerinin eseridir. Şuur (bilinç) biz uyanıkken hareketlerimizi düzenler. Şuuraltı ise çeşitli düşüncelerin, duyguların, izlenimlerin saklanıp depo edildiği yerdir.
Uyanıkken şuur, şuuraltının kapılarını kapalı tutar. Uyku sırasında şuurun bu kontrolü ortadan kalkar. Böylece kapalı kalmış istek ve duygular birer hayal olarak dışarı çıkar. Bu gibi rüyaların yoruma ihtiyacı yoktur. Ama gelecekle ilgili olanların mutlaka taşıdığı birtakım bilgiler ve haberler vardır ki, onları anlayabilmek için bu konuda uzman olan ilim adamlarına yorumlatmak gerekir.
Rüyalar şer’i hükümlere asla dayanak olamazlar. Fakat müspet, sadık rüyalar bazı gizli olayların keşfine yardımcı olabilir.

iLLeGaLTM

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim rüyalar öyle ulu orta paylaşılmamalıdır.
Allah hayır etsin inş.
Rüyalar ehli kimselere anlatılmalıdır.
Resulullah zamanında bir adam vardı.Adam gelip efendimize(sav)

Ya resulullah ben bir rüya gördüm bir dağın üzerindeyim.Bacağımın biri bir dağda biri bir dağda.
Ben bunu karıma anlattım oda iki bacağında kırılacak dedi.

Resulullah bunun üzerine buyurdu

Öyle ise kırılır.Eğer bana gelip anlatsaydın iki ülkeye padişah olurdun.

Yani kardeşim rüyalar ehline anlatılmalıdır.

Selam ve dua ile allaha emanet olunuz.

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Kardeşlerim gerçekten rüyalarimizı ulu orta herkese anlatmayalım
kötü rüyaları da suya anlatalım akıp gitsin

ALLAH CC YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

rüyamda mezarlıktayım yere otürmüşüm mezarın başındayım hep aglıyorum artık oturdugum toprak aşınmış ezilmiş altımda sonra mezarlıgın giriş kapısında bir ev var orda bir bayan genç kızı var hasta ölecek mezarlıga bakıp madem ölecegim kendim öleyim diyor onu ikna etmeye çalışıyorum sonrada bir okul bir koca iki kadın ben resmi nikahla evliyim adam ölyor aglıyorum ve öbür kadında hep aglıyo benim kadar çok sonradan ögreniyorum oda kumammış.benim kızım olmuş onun oglu bebekleri degiştirmiş kadın onun oglu daha çok sevilsin diye ama oglan ölmüş bana verdigi o memleketten geri dönüyoruz bi motor gemi ye biniyoruz o kadında kızına diyor git hadi onunla kızı pei,mden yolluıyor oda geliyor gemiyle denizin bir bölümüne gidip suya atlıyoruz baaşka bir sandala tutunup limana gidiyoruz orada kalkmak üzere olan gemiye suya atladıgımızda da o kadının kızını ben kurtarıyorum sarılıyor bana anne diye bende kızım oldugunu o anda bebeklerin degiştirildigini orda ögreniyorum kumamdan suyun içinde
BEN BU RÜYADAN ÇOK ETKİLENDİM FAKAT YORUMLAYAMADIM TEK BAŞIMA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

l_ahsen_l

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sen ruyalarimizi hayreyle sonu hayir olmasa bile , supesizki herseyin en iyisini bilen sensin ve kudret senin elindedir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt