Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benim için de dua bi dua eden olurmu acaba?? (2 Kullanıcı)

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
allah tüm zorda kalan kullarına yardım etsin derdi veren rabbim dermanınıda veriri inş

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim ne muradın varsa versin seni ve bizleri kendisine layık bir kul resulune layık bir ümmet vatana millete hayırlı bir insan eylesin inşaallah şu mübarek günler hürmetinede duamızı kabul buyursun inşaallah ....
Esselamün aleyküm....

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
allah yar ve yardımcınız olsun.gönlünüzdeki muradı versin.selametle kalın.

metin4u

Kayıtlı Kullanıcı
Dostum allah herseyi gonlune gore versin ...

necla_38

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarını kabul eder inşALLAH (amin) Rabbim kımseyi kapısından geri çevirmez yeterki biz istemesini bilelim selametle...

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim rabbim sıkıntılarınızı gidersin
Kalbinizdeki hayırlı isteklerinize icabet etsin

(Resulüm!) de ki Duanız olmasa, Rabbim size
Ne diye değer versin?... (furkan:77)

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcınız olsun.
Aramıza hoş geldiniz...Hakkınızda hayırlı olur inşallah..

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim ne muradın varsa versin seni ve bizleri kendisine layık bir kul resulune layık bir ümmet vatana millete hayırlı bir insan eylesin inşaallah şu mübarek günler hürmetinede duamızı kabul buyursun inşaallah ....
Esselamün aleyküm....

ve aleyküm selam kardeşim düşüncelerin duan için rabbim sizden razı olsun ve yüreğinizin güzelliğini daim eylesin inşallah allaha emanet olun...

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
allah yar ve yardımcınız olsun.gönlünüzdeki muradı versin.selametle kalın.

ve aleyküm selam allah razı olsun rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah sizde selametle kalın......

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarını kabul eder inşALLAH (amin) Rabbim kımseyi kapısından geri çevirmez yeterki biz istemesini bilelim selametle...

aleyküm selam allah razı olsun rabbim yüreğinizin güzelliğini daim eylesin inşallah evet herşey istemeyi bilmekle hallolur rabbim istemeyi bilen kullarından eyler inşallah selametle kalın......

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim rabbim sıkıntılarınızı gidersin
Kalbinizdeki hayırlı isteklerinize icabet etsin

(Resulüm!) de ki Duanız olmasa, Rabbim size
Ne diye değer versin?... (furkan:77)

allah razı olsun ne kadar yüreği güzel duaya değer veren insanlar var rabbim sizleri eksik etmesin inşallah...
evet kardeşim dualarımız olmasa rabbim bize ne diye değer versin...rabbim dualarımız daim eylesin inşallah selametle......

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
a.s. allah c.c. tüm mü'min kardeşleri için dua edenin dualarını daha çabuk kabul edermiş
bizde karşılık beklemeden hep birlikte dua edip hep birlikte zikir çekiyoruz.bende yeni katıldım sizde hoş geldiniz rabbim hayırlar getirsin inşallah allah hepimizden razı olsun selamet ve dua ile

CEM_6565

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH seni beni bütün müslüman alemini imanı kamil olan kullarından eylesin peygamber efendimiz HZ.MUHAMMEDİN şefatiine nail etsin

ailemm

Kayıtlı Kullanıcı
a.s. allah c.c. tüm mü'min kardeşleri için dua edenin dualarını daha çabuk kabul edermiş
bizde karşılık beklemeden hep birlikte dua edip hep birlikte zikir çekiyoruz.bende yeni katıldım sizde hoş geldiniz rabbim hayırlar getirsin inşallah allah hepimizden razı olsun selamet ve dua ile

allah razı olsun elbette dua çok önemlidir helede mü'minlerin birbirlerine duası kadar güzel bişey yoktur,isim verilerek okunan dua daha çabuk ulaşır dua edilen kişiye düşüncelerinden dolayı teşekkür ederim yüreğine sağlık diyorum allah yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile... allaha emanet..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt