Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benim Gözümden İSTANBUL.... (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kıymetli kardeşim.ALLAH cc razı olsun bu güzel düşünceleriniz için.aynısı sizin içinde geçerli.çok yüksek desem.ama şimdi inşaALLAH daha profesyonel bir makina almayı düşünüyorum.nasip artık.en kısa zamanda gider ve telafi edersiniz inşaALLAH kardeşim.selam ve dua ile kalın hayırlı bereketli akşamlar olsun.

selamun aleyküm sitemizin değerli üyesi bizim biricik abimiz
abi mübala yaparak söyemiyorum sitemizin olmazsa olmazısın inşaallah çok güzel iç açıcı bir paylaşım olmuş Rabbimiz razı olsun eline emeğine sağlık :)

abi bu arada makina kaç megapixcell böyle ekran çökecek sandım bende istanbula iki kez gittim
eyüp sultana gittiğimde cahilik zamanıma geldim camiye gidipte o maneviyatı yaşayamadım ne yazıkki böyle şimdi camileri görünce aklıma geldi kafama vuruyorum işte ...

Rabbimize emnaet ol abim ellerine sağlık inşaallah
duaalarında bu kardeşinide eksik etme :)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kıymetli kardeşim.ALLAH cc razı olsun bu güzel düşünceleriniz için.aynısı sizin içinde geçerli.çok yüksek desem.ama şimdi inşaALLAH daha profesyonel bir makina almayı düşünüyorum.nasip artık.en kısa zamanda gider ve telafi edersiniz inşaALLAH kardeşim.selam ve dua ile kalın hayırlı bereketli akşamlar olsun.
inşaallah abi nasip olur daha güzelleriyle geleceginden kuşkumuz yok sen yapasın evvel Rabbimizin izni ile ..
iş güç bitse gidicem inşaallah bende tekrar ama küçük yaşta iş hayatına adım attık daha kafa kaldıramıyoz ki:K
hayırlı akşamlar abim Rabbimizin feyz ve bereketi rahmeti üzerinde olsun inşaallah

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH kardeşim.selametle hayırlı ve bereketli akşamlar olsun.

inşaallah abi nasip olur daha güzelleriyle geleceginden kuşkumuz yok sen yapasın evvel Rabbimizin izni ile ..
iş güç bitse gidicem inşaallah bende tekrar ama küçük yaşta iş hayatına adım attık daha kafa kaldıramıyoz ki:K
hayırlı akşamlar abim Rabbimizin feyz ve bereketi rahmeti üzerinde olsun inşaallah

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Güzel resimlerdi kardeşim. Elinize sağlık. Ben de Sony DSC S600 var, sizin kamera büyük boyutta çektiğine göre koyu alanlar ayarlardan olabilir diye düşünüyorum. Selam ve baki dua ile kalın.

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.bende ki biraz daha özeliklere sahip olan bir makina.sizin makinanızda gayet iyi.sizden de bekliyoruz inşaALLAH.güzel kareler.fotolarda renk tonlaması yapıldı.:evetselam ve dua ile kalın kardeşim.hayırlı ve bereketli akşamlar olsun inşaALLAH.

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.

Güzel resimlerdi kardeşim. Elinize sağlık. Ben de Sony DSC S600 var, sizin kamera büyük boyutta çektiğine göre koyu alanlar ayarlardan olabilir diye düşünüyorum. Selam ve baki dua ile kalın.

Kaan Erdem

Yönetici
....sana geldik heyecanla.........istanbul..............

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

Tarihin gözleri var, surlarda delik delik;
Servi, endamlı servi, ahirete perdelik...
Bulutta şaha kalkmış Fatih`ten kalma kır at;
Pırlantadan kubbeler, belki bir milyar kırat...
Şahadet parmağıdır göğe doğru minare;
Her nakışta o mana: Öleceğiz ne çare?..
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
O manayı bul da bul!
İlle İstanbul`da bul!
İstanbul,
İstanbul...
Necip Fazıl KISAKÜREK

Kaan Erdem

Yönetici
Tarihin gözleri var, surlarda delik delik;
Servi, endamlı servi, ahirete perdelik...
Bulutta şaha kalkmış Fatih`ten kalma kır at;
Pırlantadan kubbeler, belki bir milyar kırat...
Şahadet parmağıdır göğe doğru minare;
Her nakışta o mana: Öleceğiz ne çare?..
Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...
O manayı bul da bul!
İlle İstanbul`da bul!
İstanbul,
İstanbul...
Necip Fazıl KISAKÜREK

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kıymetli kardeşim.t.ederim.şurada suratı kızaran simililerden yok ki şimdiki durumu belirtelim.:K.siz kadar olmasakta çaba ve gayret içersindeyiz.selam ve dua ile kalın kardeşim.ALLAH cc emanet olun selametle hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.:evet:B

Esselamun Aleyküm Abi

Ne Güzel Resimler Eline gözüne saglik Cok Güzel Olmus Cok Begendim

Tam Usta oldun sen abi :B

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kıymetli kardeşim.t.ederim.şurada suratı kızaran simililerden yok ki şimdiki durumu belirtelim.:K.siz kadar olmasakta çaba ve gayret içersindeyiz.selam ve dua ile kalın kardeşim.ALLAH cc emanet olun selametle hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.:B

Öylede Alcak gönüllüdür benim abim
benim resimler seninkilerin yaninda hic
(kiskanmaya basladim ha yeter
icon8.gif
Cekme artik :D)

Kaan Erdem

Yönetici
yok estf...:]kardeşim.:Kçok sağ olasın beyendiğine gerçekten sevindim.t.ederim.senin resim galerisinde olan yerde bir çok çiçek resimlerin var (islamiyet.gen.tr'de) oraya arada bir girip bakarım ve yorum bırakırım.gerçekten laf olsun diye yazmıyorum.güzel olan gerçekleri sende güzel açılardan yakalıyorsun.daha nice fotoğraf olacak olan paylaşımlarını da bekliyoruz.

selam ve dua ile kal değerli kardeşim.hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.ALLAH cc emanet ol.....selametle..

Öylede Alcak gönüllüdür benim abim

benim resimler seninkilerin yaninda hic

(kiskanmaya basladim ha yeter
icon8.gif
Cekme artik :D)

Kaan Erdem

Yönetici
berat05 ablacım.katkılarınızdan dolayı t.ederim.gerçekten farklı açılardan çekilmiş güzel resimler.emeğinize ve çabanıza sağlık olsın.selametle.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt