Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benide Araniza Alsaniza (1 Kullanıcı)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm ben Almanyadan katiliyorum.Bu sitede baya yeni sayilirim.Gördügüm kadariyla cok güzel bir atmosfer icerisinde bulunuyorsunuz,maksadim Din bilgilerime yenilik katmak ve sizlerle paylasmak.
Cevremde dinle alakali pek kimseyi tanimiyorum.Eminim sila`da yasayan kardesinize destek cikarsiniz.Gurur duyuyorum ve cok mutluyum sizlerin arasinda bulunmaktan sizleri seviyorum(suan tanimasamda)Allah´a (c.c) emanet olun.

Ve Aleyküm Selam

Hosgeldiniz_Üyeliginiz Hayirli Olsun__B)

denizrüzgari

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM GURBETÇİ KARDEŞİM.
HOŞ VE SEFALAR GETİRDİN.İNŞAALLAH İSTEDİGİN TÜM FAYDALI BİLGİLERİ BURADA BULURSUN.ÜYELİGİN HAYIRLI OILSUN. ALLAHIMA EMANET OL.

Selamun aleyküm kasim hadi kardesim bu güzel karsilama icin tesekkür ederim.
faydali bilgileri sizlerin sayesiyle daha kolayca bulacagim insallah.Allahima emanet ol.:)

denizrüzgari

Kayıtlı Kullanıcı
Gel gel bize hoş geldin sitemize gel ahh aramıza gir sefalar sana :K
Beğenmişsindir umarım senin için düzenledim üyeliğiniz daimi olur inşallah:B

hosbulduk kardesim inanki böyle positiv tebessümlerle dolu mesajlar alinca cok mutlu oluyorum.tesekkürler:G

denizrüzgari

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam hosgeldin siteye :)
bende sana katiliyorum buranin ortami, insanlari cok guzel, cok bilgili kisiler var ve onlarin bilgisinden yararlandigimiz icin ayrica mutluyum, cunku bende yeni uyeyim bu siteyi daha yeni tanidim, ve fransadayim ve seni cok iyi anliyorum cunku yurtdisinda oldugun zaman dinle alaki konulardan olsun boyle bilgili insanlardan olsun uzak kaliyosun ister istemez malesef, o yuzden kendin bu konuda cabalaman lazim yoksa burdaki ortama malesef bircok turk gencimiz gibi kaptirabiliosun. cok sukur bu siteyi tanidik ve eminim burdan cok seyler ogrenecegiz ;) Allahin yolunda daima ilerleriz insallah
allaha emanet ol :H
Selamun aleyküm hosbulduk kardesim.Dedigin gibi gurbette yasayan daha iyi bilir buralarin atmosferini.Insallah hep beraber bir bütün olur ve dinimizin güzelligini daha iyi anlariz.insallah daha cok görüsücez.Allaha´emanet ol.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Alıntı:
GUNAY9328´isimli üyeden Alıntı
aleykum selam hosgeldin siteye
bende sana katiliyorum buranin ortami, insanlari cok guzel, cok bilgili kisiler var ve onlarin bilgisinden yararlandigimiz icin ayrica mutluyum, cunku bende yeni uyeyim bu siteyi daha yeni tanidim, ve fransadayim ve seni cok iyi anliyorum cunku yurtdisinda oldugun zaman dinle alaki konulardan olsun boyle bilgili insanlardan olsun uzak kaliyosun ister istemez malesef, o yuzden kendin bu konuda cabalaman lazim yoksa burdaki ortama malesef bircok turk gencimiz gibi kaptirabiliosun. cok sukur bu siteyi tanidik ve eminim burdan cok seyler ogrenecegiz ;) Allahin yolunda daima ilerleriz insallah

Selamun aleyküm hosbulduk kardesim.Dedigin gibi gurbette yasayan daha iyi bilir buralarin atmosferini.Insallah hep beraber bir bütün olur ve dinimizin güzelligini daha iyi anlariz.insallah daha cok görüsücez.Allaha´emanet ol.

____ :evet ___​

denizrüzgari

Kayıtlı Kullanıcı
selameün aleyküm kardeşim üyeliğin hayırlı ve daim olur inşALLAH.selam ve dua ile

[/COLOR aleyküm selam kardesim mesajiniz icin tesekkür ederim.aranizda bulunmak huzur veriyor inanin.
icimdeki ses sonunda diyor.sonunda araniza kabul edildim.yüregim kipir kipir.Allaha emanet olun.selam ve dua ile

esra01

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim Rabbim üyeliğini daim etsin sen bir ucundan tutarsan ipin her zaman seni çekecek birileini vesile kılar Allah sen yeter ki tut ve bırakma HAYIRLI CUMALAR

denizrüzgari

Kayıtlı Kullanıcı
HOŞGELDİNİZ EFENDİM HAYIRLI CUMALAR ... GÜZEL PAYLAŞIMLARINIZI BEKLİYORUZ ŞİMDİLİK ALLAHA EMANET OLUNUZ SELAMETLE VE DUA İLE KALINIZ
aleyküm selam havva kardesim
yazmis oldugun mesajdan dolayi cok tesekkür ederim.Allaha emanet ol.selam ve dua ile:evet

merihg

Kayıtlı Kullanıcı
çalışıyorumda o yüzden her zaman fırsatım oluyor ama hoş geldiniz hepimizde hepinizde rahmet ve bereket üzerimize olsun inşallah

kehribar35

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim.sana elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

hilaynur_1986

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm ben Almanyadan katiliyorum.Bu sitede baya yeni sayilirim.Gördügüm kadariyla cok güzel bir atmosfer icerisinde bulunuyorsunuz,maksadim Din bilgilerime yenilik katmak ve sizlerle paylasmak.
Cevremde dinle alakali pek kimseyi tanimiyorum.Eminim sila`da yasayan kardesinize destek cikarsiniz.Gurur duyuyorum ve cok mutluyum sizlerin arasinda bulunmaktan sizleri seviyorum(suan tanimasamda)Allah´a (c.c) emanet olun.

HOSGELDINIZ GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL BİR ORTAM YENI BENDE ÜYEYIM AMA HUZURLUYUM BU SİTEDE ALLAH RAZI OLSUN SİZDENDE BURDAKI ARKADASLARDADA SİZDE ALLAHA EMANET OLUN:H

hilaynur_1986

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam hosgeldin siteye :)

S.A KARDESIM BENDE YENI ÜYEYIM ALLAHA EMANET OLUN

masumkız

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm aramıza hoş geldin arkadaşım inşallah bu sitede daim kalırız çünkü bende yeni üyeyim arkadaşlar sıze bısey sormak ıstıyorum kendı sahsımıza arkadslardan gelen mesaj oluyomu oluyosa nerden bakarız

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardeşim hoşgeldin bizde seni allah için seviyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt