Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Benide araniza alirmisiniz? (1 Kullanıcı)

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum degerli forum uyeleri,

Öncelikle forumunuzla tanismama vesile olan aliye_aliye ablama tesekkur etmek istiyorum.. Allah razi olsun canim ablam.. Iyiki varsin ve iyiki vesile oldun..

Bundan sonra bende aranizdayim insaAllah. Tabi kabul ederseniz.. : )

Faydali paylasimlarda bulusmak dilegi ile..

aleykümselam kardeşim hayırlı olsun üyeliğin ve daim olsun inşaallah..
hergün bir kardeşimiz ekleniyor ne güzel :a35: bizim kadar kalabalık bir aile daha var mı acaba??? selam ve dua ile kardeşim...

Sehide_

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim hayırlı olsun üyeliğin ve daim olsun inşaallah..
hergün bir kardeşimiz ekleniyor ne güzel :a35: bizim kadar kalabalık bir aile daha var mı acaba??? selam ve dua ile kardeşim...

Allah razi olsun abla. Ben daha buyuk ailelere sahidim ama, Rabbim muhabbetimizi artirsin.. Samimiyetimizi artirsin..

Içten karsilamanizdan ötürü herkese tesekkür ediyorum.. Hiç yabancilik çektirmediniz.. =)​

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun abla. Ben daha buyuk ailelere sahidim ama, Rabbim muhabbetimizi artirsin.. Samimiyetimizi artirsin..

Içten karsilamanizdan ötürü herkese tesekkür ediyorum.. Hiç yabancilik çektirmediniz.. =)​

ailenin bağları önemli gülüm hem kalabalık hem bağlı bir aileyiz biz :a04: Rabbim bozmasın inşaallah..
selam ve dua ile.. :a03:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt