Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bende yeni geldim. Var dimi selamımı alacak birileri:) (4 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan reispelin
  • Başlangıç tarihi
R

reispelin

hoş geldin aramıza bende yeni sayılırım gerçi çoktan üye oldum ama uğramaya fırsatım olmadı sadece bu son bir ay da giriyorum gerçekten çok güzel bir site yardımlaşmayı seven arkadaşlar var burda eminim çok seveceksin şimmdiden hayırlıolsun ALLAH devamını getirsin
Allah razı olsun kardeş. Hepimizin hakkında hayırlı olur inş.
Selam ve dua ile.
Dualarınızda eksik etmeyin bizleride.

R

reispelin

Hoşbulduk kardeşlerim. Allah hepinizden razı olsun. Hakkımızda hayırlı olur inş. Dualarınızda eksik etmeyin bizleride.
Selam ve dua ile.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim sen geleli de olmuş ama yeni cevap yazıyorum kusuruma bakma artık
hayırlı olsun reis pelin hemşeriyiz senle ne güzel bursadan bi kardeşimizin daha olması, hayırlı paylaşımlar bekliyoruz senden de Allaha emanet ol dua ile...

cankus

Kayıtlı Kullanıcı
selam alykm arkadaşlar bende yeniyim.szlerle tanışmak istedim.inşallah artık beraberiz.

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim aramıza hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
allahin selami hepinizin üstünde olsun ve hos geldiniz sefa getirdiniz allaha emnet olun

R

reispelin

ve aleykümselam kardeşim sen geleli de olmuş ama yeni cevap yazıyorum kusuruma bakma artık
hayırlı olsun reis pelin hemşeriyiz senle ne güzel bursadan bi kardeşimizin daha olması, hayırlı paylaşımlar bekliyoruz senden de Allaha emanet ol dua ile...

Ne kusuru Ayşecim. Banada ne mutlu hemşerilerim de beni anıyor. Allah razı olsun bu arada inş hepimiz için hayırlı olur. Dualarında benide unutma olurmu?
Selam ve dua ile..

YĞMUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bende yeni geldim

Bende yeni geldim

A.SELAM HAYIRLI CUMALAR BENDE YENİ GELDİM :a03:

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz.. ama ben zaten sizden sonra katıldım bana da du ederseniz makbule geçer
ilelligaa inşaallah

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam kardeşim hoşgeldiniz.allaha emanet olunuz.

kwon_salim

Yasaklı Kullanıcı
HOŞGELDİN ARAMIZA BENİM KONUMUDA OKUYUN NOLUR ŞÖLE BAŞLIYO selam müminler ama baştan sona okuyun msnmide isteyen kaydedsin yanlş anlamayın

taşkın-67

Yasaklı Kullanıcı
höşgeldin kardeşim sefa geldin bende bursadanım eyer canlı tanışmak istiyosan numaram 05357180625

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Kardeşim...

Hoş geldin Üyeliğin hayırlı ve Daim olsun İnşaALLAH

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt