Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben zina ettim..Beni recmedin (3 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
:a21:Allah iyliğini versin...
eh çalışıyorum sayılır.ya seninle muhabbet etmek isterdim..kardeş...burada da insan herşeyi anlatamıyorki... Allaha emanet ol...

anladım canım ablalık yapıyosun.okullar eylülde açılıyor:Daklıma bu geldi:a11:sa

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Kim tövbe edip iyi davranis gösterirse, süphesiz o, tövbesi kabul edilmis olarak Allah'a döner" (Furkan,68)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Kim tövbe edip iyi davranis gösterirse, süphesiz o, tövbesi kabul edilmis olarak Allah'a döner" (Furkan,68)

Es Selaöün Aleyküm Kardeşim ..

Eline emğine yüreğine sağlık RAHMAN razı olsun çok güzel ve değerli bir paylaşım MEVLA istifade etmeyi nasip eylesin İnşaALLAH

Selam ve Bbaki DUA ile ALLAH a emanet ol

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
selamün aleyküm Allah razı olsun inşallah hem düşündüren hemde bilgilendiren bir paylaşım olmuş.Allah ecir ve sevabınızı yazsın inşallah selam ve dua ile

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH herkeze böle içten yürekten Tövbe etmeyi nasip etsin...
Gercekten okurken hayret ettim...
emegine saglik
ALLAHA EMANETSİNİZ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt