Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ben de dua istiyorum (1 Kullanıcı)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Boynumde feci bir ağrı var dostlar.2 gündür perişan etti beni.doktora da gidemedim haftasonu olduğu için.evde sıcak uygulamalar yapıyorum.kas gevşetici kullanıyorum ama bana misin demiyor.hareketlerim çok kısıtlandı.ayni zamanda da sol elimde uyuşma oluyor...dua eder misiniz çok canım yanıyor.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Rabbim ŞAFÎ ismiyle acil şifalar versin kardeşim inşallah...

leyla-1

Altın Üye
Rabbim Ya Şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
Allah yar ve yardımcınız olsun...

Elfida08

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm biraz bilgim olduğu ve hastalarımdan tecrubemle basıt bir yol dıyeyım. Evinizde jel veya hakiki zeytin yağ varsa veya nemlendirici krem ağrılı bolgeye bolca surdurun ve avuç içlerinizden omur uzerinde bastırmadan sıcak masaj yapın bır sure sonra parmak ve avuç içi ile omuzlara omurdan geçış yapın utu veya sobada ısıttığınız sıcak havluyu koyun

omuzdaki kireçlerin kırılması olabilir veya fıtıktaki basının artması olabilir. sert ve anı hareketler yapmayın. geçmiş olsun kardeşim olmadı şubemize uğrayın.

duamızdasınız.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm biraz bilgim olduğu ve hastalarımdan tecrubemle basıt bir yol dıyeyım. Evinizde jel veya hakiki zeytin yağ varsa veya nemlendirici krem ağrılı bolgeye bolca surdurun ve avuç içlerinizden omur uzerinde bastırmadan sıcak masaj yapın bır sure sonra parmak ve avuç içi ile omuzlara omurdan geçış yapın utu veya sobada ısıttığınız sıcak havluyu koyun

omuzdaki kireçlerin kırılması olabilir veya fıtıktaki basının artması olabilir. sert ve anı hareketler yapmayın. geçmiş olsun kardeşim olmadı şubemize uğrayın.

duamızdasınız.

Allah razı olsun.daha fazla dayanamadım bugün doktora gittim iğne falan verdi.10 gün de yatak istirahati verdi.kasların tutulmuş galiba

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı

duamızdasınız.

Söylefiklerinizi de uygulayacağım tekrar Allah razi olsun...doktor 10 güne toparlarsin dedi...umarım daha kısa sürede topların kendimi.

mir_erhan

Moderator
Allah celle celalüh şifa versin.
Dualarımızdasınız kardeşim. Bedenlerimizin zekatıdır. sabrıla atlatacaksınız inşallah.

selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt