Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Belki Anlatılması Doğru Değil Ama (1 Kullanıcı)

BordoBereli

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bundan 3 4 Sene Önce Rüyamda Kıyamet Kopuyordu Ve Herkez Dağılıyordu Kaçışıyorlardı ben ve annem bide bir sürü kişi camiye koşuyorduk Koskoca dalga gelip bize caminin kapısının önünde duruyordu sonra belki inanmassınız ama bakın doğru söylüyorum valla sanki ALLAHIMIZ Peygamber efendimize bişeyler diyordu ben yukardan ölüymüşüm gibi yukardan Camiye bakıyordum Belki inanmıycaksınız ama belkide şeytanın işidir rüyamda konuşan Vallahi ALLAHTı

BordoBereli

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu rüyamdan yeni anlamlar çıkardım Namaz Kılan Kıyametten Korunacak

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın sesini duymamız, mümkün değildir bence ? :)

Rüyanız çok karmaşık, belki gerçek bir rüya değildir. :)

nun vakti

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm. Allahla bir insan değil bir peygamber bile konuşamamıştır güzel kardeşim. Bir tek Musa a.s'nin konuştuğu yönünde hadisler var onu da tam bilemiyorum idda edemem. Bu nedenle rüyamda konuşan Allahtı demen biraz garip bir durum. Bu tip rüyaları iyi yorumlayabilen çevrenden bir hocaya ya da ilim sahibi birine danışmanı öneririm. Ama Allah değildi konuşan eminim.:)

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Allah'ın sesini duymamız, mümkün değildir bence ? :)

Rüyanız çok karmaşık, belki gerçek bir rüya değildir. :)

Kim söyledi?...Rabbul Alemin C.C. konuşacak ta KUL duymayacak?...Kim dedi ?...Konuşur... konuşur...Yeter ki layık olalım...Allah C.C. da duy buyursun...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Selamünaleyküm. Allahla bir insan değil bir peygamber bile konuşamamıştır güzel kardeşim. Bir tek Musa a.s'nin konuştuğu yönünde hadisler var onu da tam bilemiyorum idda edemem. Bu nedenle rüyamda konuşan Allahtı demen biraz garip bir durum. Bu tip rüyaları iyi yorumlayabilen çevrenden bir hocaya ya da ilim sahibi birine danışmanı öneririm. Ama Allah değildi konuşan eminim.:)

Kur'an-ı Kerimde ayet var..Allah C.C. Musa A.S. la da...Muhammed Mustafa A.S. lada konuştu...
Hiç Allah C.C. konuşmaz mı?...
Adem A.S. Ruhullahı ...İbrahim A.S. dostu...Halil 'i,Musa A.S. Kelimullahı...İsa A.S. Ruhullahı...Muhammed Mustafa A.S. Habibi...
Hiç Konuşmaz olur mu?

umitbsr58

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'an-ı Kerimde ayet var..Allah C.C. Musa A.S. la da...Muhammed Mustafa A.S. lada konuştu...
Hiç Allah C.C. konuşmaz mı?...
Adem A.S. Ruhullahı ...İbrahim A.S. dostu...Halil 'i,Musa A.S. Kelimullahı...İsa A.S. Ruhullahı...Muhammed Mustafa A.S. Habibi...
Hiç Konuşmaz olur mu?

üstadım bu cevapların cok hosuma gidiyor..

Allah senden razı olsun..

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Arkadaşlar arkadaşlık bağlantılarını kabul edemiyorum...Çünkü takip düzenimi toparlayamıyorum...
Sakın darılmayın olur mu ?...
Selamlar...

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bundan 3 4 Sene Önce Rüyamda Kıyamet Kopuyordu Ve Herkez Dağılıyordu Kaçışıyorlardı ben ve annem bide bir sürü kişi camiye koşuyorduk Koskoca dalga gelip bize caminin kapısının önünde duruyordu sonra belki inanmassınız ama bakın doğru söylüyorum valla sanki ALLAHIMIZ Peygamber efendimize bişeyler diyordu ben yukardan ölüymüşüm gibi yukardan Camiye bakıyordum Belki inanmıycaksınız ama belkide şeytanın işidir rüyamda konuşan Vallahi ALLAHTı

O ses Allah'ın olsaydı mutlaka ölürdün.Lakin ne konuştuğunu söylemedin.Şüpheli bir söz ise o şeytandandır.Böyle rüyalara dikkat edin.Allah muhafaza buyursun sapıklık ve delalete de düşebilirsiniz.Aslında rüyanız anlamlı ama o sesin Allah'a ait olduğunu sanmıyorum.

Şayet bir tarikata bağlıysan bunu şeyhine söyle ki o gerçekten şeyh (mürşid) ise yorumunu sana yapacaktır.

BordoBereli

Kayıtlı Kullanıcı
bende sanmıyorum zaten ama kendisini ALLAH sanıp konuşması ve yanındaki bi insana güzel şeyler söylemesiydi
%100 şeytanın işi olabilir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt