Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BEBEK (1 Kullanıcı)

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
S.A__

BEBEK

Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en canayakın kız çocuğuydu. Onun ipek yanaklarını daya doya öpmek ve Cennet kokusunu içine çekmek için eğildiğinde:

- 'Dokunma bana...' diye bir ses duydu. 'Beni okşamaya hakkın yok senin.'

Kadın korkuyla irkilip etrafına bakındı. Bebekle kendisinden başka içerde kimse yoktu. Aynı sesi tekrar duyduğunda bebeğe döndü. Aman Allahım!.. Yeni doğmuş gibi görünmesine rağmen konuşan oydu.

- 'Bana yaklaşmanı istemiyorum' diye devam etti. 'Hemen uzaklaş benden.' Kadın, biraz olsun kendini toplayarak:

- 'Çocuklarımız hep erkek oluyor' dedi. 'Onlar da güzel ama kız çocukları başka. Bu yüzden seni öpmek istedim.'
- 'Beni öpemezsin' diye ağlamaya başladı bebek. 'Benim de seni öpemeyeceğim gibi.'
- 'Neden?' diye sordu kadın. 'Neden öpemezsin ki?' Bebek, hıçkırıklara boğulurken:
- 'Bunun sebebini bilmen gerekir' dedi. 'Düşünürsen mutlaka bulacaksın.'

Kadın, neler olup bittiğini hatırlamak üzereyken kendine geldi. Özel bir hastanenin en lüks odasında yatıyor ve narkozun tesirinden midesi bulanıyordu. Aile dostları olan tanınmış doktor, odayı dolduran çiçeklerden bir tanesini vazodan çıkartıp kadına uzatırken:

- 'Geçmiş olsun hanımefendi' dedi. 'Başarılı bir kürtajdı doğrusu. Ha..! Sahî, 'kız'mış aldırdığınız.

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BEBEK

ya bu ne tatlı şey ya insan bakmaya doyamıyo rabbim ne güsel yaratmış allah bağışasın emeğinize sağlık güsel bi yazı;););)

BRC

Kayıtlı Kullanıcı

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.. KÜÇÜĞE DE BAYILDIM.. ÇOK TATLI MAŞALLAH..B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞIMIN İÇİN.. HANGİ VİJDANLA BEBEKLERE BU ŞEKİLDE KIYABİLİYORLAR NASIL KALPLERİ EL VERİYOR ANLAYAMIYORUM BİR TÜRLÜ.. NASIL BİR CANİLİKTİR AKLIM ALMIYOR.. RABBİM ISLAH ETSİN NE DİYELİM..

GÜZELİM BEBEKLER KURBAN EDİLİYOR HALA BU ÇAĞDA. BUNUN KIZ ÇOCUKLARINI DİRİ DİRİ TOPRAĞA GÖMEN KAVİMDEN NE FARKI VAR BİLEMİYORUM.. 1400 YIL ÖNCESİNİN ADETİ HALA BAŞKA ŞEKLİYLE KARŞIMIZDA.. KURTULUŞ SADECE İSLAMDA KARDEŞLERİM..

SELAM VE DUA İLE KALIN İNŞAALLAH.. B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt