Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BAŞÖRTüsü (1 Kullanıcı)

sumeyra_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BAŞÖRTÜSÜ SORUNUNDA HAKLIMIYIZ

a.s
ben şahsen bu ikilemde kalanlardanım kardeşim..
bi yanda çocukluğumdan beri hayalini kurduğm öğretmenlik,bi yandan canımdan değerli başörtüm..
ben şu an öğretmnlk okuyorum ve malesef başımı açıyorum..tabiki günahımın farkındaym..ve bunun ızdırabını içimde duyuyorum..
çoook düşündüm bu konuyu..biz öğretmn olmassak çocuklar kimlerin eline düşecek?özellikle bayan öğretmenler çocuklar üzernde çok daha etkili oluyor ve bn kendi öğretmenimin bizi başörtüsünden,hocalardan,namazdan soğutmak için yaptıklarnı hala unutamıyorum..
bnm ailem beni bu konuda yetştrdi Allah razı olsun..peki ya diğerleri?
günümüzde başörtüsü ciddi bir imtihan gerçekten..
dualarınızı bekliyorum kardeşlerim..

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyna aleyküm selam kardeşlerim şübhesiz başörtü tercihiniz olmalıB)tabiki tercihiniz o inş herşeyin hayırlısı olur
efendi hz(sohbetinde dile geitiri)sakalımın bir telini kainata değişmem
beni çok etkilemişti.B)selametle kalın

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

SİZİN BU EKLEDİĞİNİZ GÖRÜŞLERİ DOĞRU BULMUYOR SİZİ UYARIYORUM ŞİDDETLEDE KINIYORUM BUNDAN ŞÜPHE DUYMANIZ SİZİN HİÇ BİL ZAMAN LEHİNİZE OLMAZ BİR AN ÖNCE BU GÖRÜŞLERDEN VAZGEÇİN VEDE BU BAŞLIĞI SİLİN YOKSA BEN MÜDAHALE ETMEK ZORUNDA KALICAM...

BU KONULARI DEFALARCA BİZLER YAZILARIMIZDA BİLDİRDİK LÜTFEN OKUYUP BİLGİ SAHİBİ OLDUKTAN SONRA YORUM YAPMAYA YÖNELİM YOKSA MAZALLAH AZINIZDAN ÇIKAN KELİMELER ŞİRK DİKKAT EDİN BU SİZE YÖNETİMDEN UYARI OLSUN

marziye

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleyküm kardeşim peygamber efendimiz(s.a.v)ne güzel demiş öle.Allahım
ondan binlerce kere razı olsun.ben büyük konuşmak istemem ama tabikide tercih
başörtüsü olmalı.çünlü yüce rabbim bize hangi okulu okudun diye sormıcak okumadık diyede bir günahımız yok.bu ülke başında olanlar utansın.başörtümüzden asla vazgeçmeyelim

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

ARKADAŞLAR TESETTÜRLE BAŞKA BİRŞEYİ TERCİH NOKTASINDA AYNI KEFEYE KOYAMAZSSINIZ.
ÇÜNKÜ BİRİSİ ALLAH C.C. EMRİ, DİĞERİ İSE BİZLER GİBİ İNSANLARIN KENDİ ENELERİNİ TATMİN ETMEK İÇİN ORTAYA ATTIKLARI FİKİRLERDİR.
DOLAYISIYLA KIYAS EDİLMESİ İMKAN HARİCİ OLAN VE MUHAMMED KARDEŞİMİN DEDİĞİ GİBİ YANLIŞ YAPACAĞIMIZ BİE HAMLE (YANİ İNANARAK BEŞERİ KANUNLAR DOĞRUDUR BU ÇAĞDA BÖYLE OLMALI GİBİ DERSEK) BİZİM İMANIMIZI ALIR GÖTÜRÜR ONDAN SONRA SABHLAR KADAR NAMAZ KILSAN , ÖLENE KADAR ORUÇ TUTSAN , MEZARA GİRENE KADAR TESETTÜRE GİRESN HİÇ BİR HÜKMÜ OLMAZ.
LÜTFEN DİKKAT EDELİM.
K.S.E.O

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt