Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

başörtüsü teferruat mıdır??? (2 Kullanıcı)

HÜZÜNLE DOLUYUM

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Sehit ...
Yolun Yolumuzdur..
Unutmadik...
Unutmayacagiz...
Unutturmayacagiz...
....

..........
Sütçü İmam’ın Vefatının 86. Yıldönümü Vesilesiyle

Bugün akıl, şuur ve hafıza için kurtuluş, “tanımlanamayan şey” dir. Kurtuluş Savaşı’nda işgalcinin neler yaptığı resmî tarihte anlatılmaz. Bunun sebebi, işgalciye kin, öfke ve nefret duyulmaması içindir. Dün dedenize neler yaptığını bildiğiniz bir düşmanı bugün “dost” olarak benimser misiniz? Apaçıktır ki bu bir iman davasıdır
1277.jpg

28/11/2008
İşgal nasıl olur bilir misiniz?
Veya ne demek?
Meselâ her sene bir şehrin “işgalden kurtuluş”u kutlanır. “Elin gâvuru” gelmiştir; namluyu dayamış, dipçiği vurmuştur. Mukaddesata, namusa musallat olmuştur. Akabinde uyanış, direniş ve peşinden çarpışma başlamıştır. Düşman kovulmuştur! Halk içinde filân yerin, falân ilin kurtuluşu diye Türkiye’de birkaç saatlik tören ve ayaküstü konuşmalarla halka bir “kurtuluş” anlatılır, anlatılır. Bir savaş verilmiştir. Ve verildiği yerde bitmiş, “kurtuluş”a erilmiştir. Artık “kurtuluş” dediğimiz her neyse içini doldurmak size kalmış...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
hayret..

siz gerçekten ömer öngütten istifade mi ediyorsunuz.?
bu siteyi googleden mi buldunuz... yoksa ömer öngüte tabi misiniz..
öngüt hakkında ne biliyorsunuz...

ömer öngüt mustafa abi vardı ona ömer angut derdi:Dneyse ben onun adapazarı beşköprüde olduğunu biliyorum ve 80 yaşında adam 17 yaşında evlenmiş onunla ilgili rivayetler var....Kendi sitesinde süleyman hilmi tunahana(k.s.) ve mahmut efendiye(k.s) çamur atıyor.Kendisi ilham alarak sohbette bulunuyormuş yoksa hiç bir tahsili yokmuş:)Kendi sitesinde okudum.Değindiğiniz iyi oldu efendim.Allah razı ola

HÜZÜNLE DOLUYUM

Kayıtlı Kullanıcı
ömer öngüt mustafa abi vardı ona ömer angut derdi:Dneyse ben onun adapazarı beşköprüde olduğunu biliyorum ve 80 yaşında adam 17 yaşında evlenmiş onunla ilgili rivayetler var....Kendi sitesinde süleyman hilmi tunahana(k.s.) ve mahmut efendiye(k.s) çamur atıyor.Kendisi ilham alarak sohbette bulunuyormuş yoksa hiç bir tahsili yokmuş:)Kendi sitesinde okudum.Değindiğiniz iyi oldu efendim.Allah razı ola

SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN HZ VE MAHMUD EFENDİYE ÇAMUR ATAN BİZDEN UZAK OLSUN..Allahcc yar ve yardımcın olsun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt