Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Başörtüsü takmama" yemini ettiren öğretmen (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

s a ben daha yeni izledim videoyu diyecek bişey bulamıyorum ama ahir zamanda böyle insanlar normaldir ben böyle insanlardan cok cektim onların kalbleri kararmış artık ne desen kafi gelmez nası amacı olmayan bi davaya sahip cıkıyolar bizim onlardan daha fazla sarılmamız lazım

selamun aleyküm...bu nasıl bir ülke..%99 u müslüman...ve yapılanlara bak...gerçekten çok yazık...bide müslümanlar baskı altında diyince hemen itiraz ediyolar al işte kardeşim...şeytan diyo git vur öldür ya..ama şeytana uymıcaz tabi..Yüce Rabbim hidayet nasip etsin..ne diyim..selametle

Her zamanda...Ebu Bekir'ler(R.An) de olacaktır Ebu Cehiller de...
Biz bir imtihan dünyasındayız...
Ve görevimiz MÜSBET HAREKETTİR kardeşlerim...
Allaha emanet olunuz...

rumeysa mesona

Kayıtlı Kullanıcı
:a39::a39:
  1. KARDEŞLERİM GÖRÜYORUZ YA ÜLKEMİZ NE HALDE LAİKLİK DİYEREK İNANÇ TEMELLERİMİZİ SARSMAYA ÇALIŞIYORLAR
  2. - HEY SİZ KENDİNİ BİLMEZ RABBİNE ASİ GELENLER LAYIKINIZ NE İSE HEM BU ALEMDE HEM ÖTEKİ ALEMDE GÖRECEKSİNİZ..
  3. BIRAKIN ARTIK BİZLER İNANCIMIZI YAŞAYALIM HOŞ SİZİN YAPTIGINIZ SADECE GÜNDEMİ DOLDURMAK BUNA ENGEL OLAMAZSINIZ........................

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
ya rabbim.işleri yokkk güçleri yokk.islamla savaşıyorlar...

siyah gül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm gerçek baski kime oluyormuş gördük işte rabbim islah etsin ve bizlerede yardim etsin selamlar

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam Kardeşlerim...

Ve Aleykumselam Kardeşlerim...

Allah hayırlııslah etsin
paylaşımın için Allah razı olsun

Selamün aleyküm gerçek baski kime oluyormuş gördük işte rabbim islah etsin ve bizlerede yardim etsin selamlar

ya rabbim.işleri yokkk güçleri yokk.islamla savaşıyorlar...

:a39::a39:
  1. KARDEŞLERİM GÖRÜYORUZ YA ÜLKEMİZ NE HALDE LAİKLİK DİYEREK İNANÇ TEMELLERİMİZİ SARSMAYA ÇALIŞIYORLAR
  2. - HEY SİZ KENDİNİ BİLMEZ RABBİNE ASİ GELENLER LAYIKINIZ NE İSE HEM BU ALEMDE HEM ÖTEKİ ALEMDE GÖRECEKSİNİZ..
  3. BIRAKIN ARTIK BİZLER İNANCIMIZI YAŞAYALIM HOŞ SİZİN YAPTIGINIZ SADECE GÜNDEMİ DOLDURMAK BUNA ENGEL OLAMAZSINIZ........................

Yorum ve görüşleriniz için Allah CC. razı olsun...
Dualarınıza AMİN diyorum...
Allaha emanet olun...

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm abi...cahil kalmış daha ...hani derler ya boşuna okumuş öğretmen olmuş ama cahilliğini giderememiş...çocuklarımızı böyle insanlara teslim edeceğime hiç okutmam Kur'an ahlakıyla büyütürüm...amaçlardan bihaber insan...yazık ya çok yazık!
Selametle kalınız...

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleykumselam Kardeşim...

Ve Aleykumselam Kardeşim...

Selamun aleyküm abi...cahil kalmış daha ...hani derler ya boşuna okumuş öğretmen olmuş ama cahilliğini giderememiş...çocuklarımızı böyle insanlara teslim edeceğime hiç okutmam Kur'an ahlakıyla büyütürüm...amaçlardan bihaber insan...yazık ya çok yazık!
Selametle kalınız...

Allah CC. razı olsun kardeşim...
İnançlı, imanlı, ihlaslı öğretmenleri bizlere nasip ettin Yüce Rabbimiz...
Allaha emanet olun...

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
böyle öğretmenleri görünce mesleğime daha çok sarılıyorum.ben onlar gibi olmamalıyım.çocuklara öğrettiklerim arasında toplama çıkarma okuma yazma varsa ALLAH'ta olmalı.RESULULLAH'ı da bilmeli benim yavrularım.besmeleyide öğrenmeliler.bu öğretmenler öğretmen değil.çünkü öğretmenlik efendimizden miras bize.bu miras böyle bırakılmadı ki böyle devam etsin.ALLAH HİDAYET ETSİN.ÖĞRETMENİN DAHİ HAYIRLI OLANINI KARŞIMIZA ÇIKARSIN İNŞAALLAH...

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
...

...

böyle öğretmenleri görünce mesleğime daha çok sarılıyorum.ben onlar gibi olmamalıyım.çocuklara öğrettiklerim arasında toplama çıkarma okuma yazma varsa ALLAH'ta olmalı.RESULULLAH'ı da bilmeli benim yavrularım.besmeleyide öğrenmeliler.bu öğretmenler öğretmen değil.çünkü öğretmenlik efendimizden miras bize.bu miras böyle bırakılmadı ki böyle devam etsin.ALLAH HİDAYET ETSİN.ÖĞRETMENİN DAHİ HAYIRLI OLANINI KARŞIMIZA ÇIKARSIN İNŞAALLAH...

İnşallah hocam...
Öğretmen kardeşlerimiz tam Muallim ve Muallime olmalı...Evet...
Allah CC razı olsun...

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
rabbım nası bı zmndayız onu bunu gectıkte ınsanlar artık bı bez parcası ıcın ücadele verıyo hakmı yıyoz adammı ölduruyoz gaspmı yapıyoz sözde laikten bahsedıyolar rabbım bızlere sabır onlara akıl fıkır ıhsan et hıdayet nasıp et bızıde sasırtma YA-RAB S.A

Metekaan

Kayıtlı Kullanıcı
şok edici bir davranış Allah (c.c.) ıslah etsin.

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

şok edici bir davranış Allah (c.c.) ıslah etsin.

rabbım nası bı zmndayız onu bunu gectıkte ınsanlar artık bı bez parcası ıcın ücadele verıyo hakmı yıyoz adammı ölduruyoz gaspmı yapıyoz sözde laikten bahsedıyolar rabbım bızlere sabır onlara akıl fıkır ıhsan et hıdayet nasıp et bızıde sasırtma YA-RAB S.A

Zamanlar değişiyor ama...
İnsan türleri değişmiyor...
Her devir de Hz.Ebubekir ler de var...Ebu Cehil lerde...
Allah CC. bizlere sabır ve basiret versin inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt