Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

başörtüme el uzatma.... (1 Kullanıcı)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
RE: başörtüme el uzatma....

s.a
aramıza hoşgeldin kardeşim umarım hayırlara vesile olur.rabbim yar ve yardımcımız olsun .çok haklısın inş. bizimde sesimizi duyan olacak.aeo;)

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı

S.A HOCAM ALLAH RAZI OLSUN..ÇOK GÜSEL Bİ KONU..BENİ DE YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR..BENDE AYNI SORUNU YAŞADIM BU YÜZDEN ÇOK SIKINTILAR ÇEKTİM.KATSAYI SEBEBİYLE İLGİ DUYDUĞUM BAŞARILI OLACAĞIMA İNANDIĞIM HERŞEYDEN ÖTE SEVEREK İCRA EDEBİLECEĞİM BİR MESLEĞİ SEÇME YERİNE SIRF BU DAYATMA YÜZÜNDEN SEVMEDİĞİM Bİ MESLEĞİN SAHİBİ OLDUM..HAMDOSLUN EN AZINDAN AZMETTİK OLABİLDİK..AMA HERŞEY BAŞKADA OLABİLİRDİ..İŞİN İLGİNCİ ŞU DAHA YÜKSEK PUAN ALMAMA RAĞMEN BU SİSTEMEDE İSTEDİĞİM Bİ ÜNİVERSİTEYE YERLEŞMEM İMKANSIZDI...SIRF BU YÜZDEN BİÇOK ARKADAŞIM BAŞKA ÜLKELERDE SIKINTILAR İÇERİSİNDE OKUMAYA GİTTİ..HOŞ DÖNDÜKLERİNDE İŞ BULMA SIKINTILARI DENKLİK YÜZÜNDEN DEVAM EDECEK..

VELHASIL YAZACAK ÇOK ŞEY VAR..İLKÇAĞDA ORTA ÇAĞDA SINIF AYRIMIYDI,KAST SİSTEMİYDİ DERKEN AYRIMCILIK YAPILDIĞI GÖZLER ÖNÜNDEYDİ..AMA O ZAMANLAR BİLE DAHA MEDENİ OLUNUP "EWET KARDEŞİM BİZDE SINIF AYRIMI" VAR DİYEBİLMİŞLER .ŞİMDİ 40 TANE KILIF UYDURUYOLAR..

KORKUNÇ BİR BEYİN GÖÇÜ VAR..SEBEBİ AŞİKAR..OKUMAK İSTEYENİN ELİNDEN OKUMA HAKKINI HER HALUKARDA ALIYORLAR..OKUMAK İSTEMEYENLEREDE HA BİRE DİRETİYOALR..TEK SUÇUMUZ HAKKIN RIZASINA NAİL OALRAK OKUYUP FAYDALI OLABİLMEK..

BAYANLAR İİ KÖTÜ İDARE EDİYOLAR..AMA ERKEK KARDEŞLERİMİZ İÇİN DAHA ZOR..EN GÜSEL MERTEBELERDE YER ALABİLECEKKEN ENGELLERLE CEBELLEŞİYORLAR..

BU KONU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN BUNUN SIKINTISINI BİREBİR UZUN SÜRE YAŞAMIŞ BİRİ OLMAKTAN DOLAYI BİRAS UZUN YAZDIM BAŞINIZI AĞRITTIM HAKKINIZI HELAL EDİN...:(

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı

bu konuda başka fikri olan var mı acaba?

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

tuba07 yazdı:
S.A HOCAM ALLAH RAZI OLSUN..ÇOK GÜSEL Bİ KONU..BENİ DE YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR..BENDE AYNI SORUNU YAŞADIM BU YÜZDEN ÇOK SIKINTILAR ÇEKTİM.KATSAYI SEBEBİYLE İLGİ DUYDUĞUM BAŞARILI OLACAĞIMA İNANDIĞIM HERŞEYDEN ÖTE SEVEREK İCRA EDEBİLECEĞİM BİR MESLEĞİ SEÇME YERİNE SIRF BU DAYATMA YÜZÜNDEN SEVMEDİĞİM Bİ MESLEĞİN SAHİBİ OLDUM..HAMDOSLUN EN AZINDAN AZMETTİK OLABİLDİK..AMA HERŞEY BAŞKADA OLABİLİRDİ..İŞİN İLGİNCİ ŞU DAHA YÜKSEK PUAN ALMAMA RAĞMEN BU SİSTEMEDE İSTEDİĞİM Bİ ÜNİVERSİTEYE YERLEŞMEM İMKANSIZDI...SIRF BU YÜZDEN BİÇOK ARKADAŞIM BAŞKA ÜLKELERDE SIKINTILAR İÇERİSİNDE OKUMAYA GİTTİ..HOŞ DÖNDÜKLERİNDE İŞ BULMA SIKINTILARI DENKLİK YÜZÜNDEN DEVAM EDECEK..

VELHASIL YAZACAK ÇOK ŞEY VAR..İLKÇAĞDA ORTA ÇAĞDA SINIF AYRIMIYDI,KAST SİSTEMİYDİ DERKEN AYRIMCILIK YAPILDIĞI GÖZLER ÖNÜNDEYDİ..AMA O ZAMANLAR BİLE DAHA MEDENİ OLUNUP "EWET KARDEŞİM BİZDE SINIF AYRIMI" VAR DİYEBİLMİŞLER .ŞİMDİ 40 TANE KILIF UYDURUYOLAR..

KORKUNÇ BİR BEYİN GÖÇÜ VAR..SEBEBİ AŞİKAR..OKUMAK İSTEYENİN ELİNDEN OKUMA HAKKINI HER HALUKARDA ALIYORLAR..OKUMAK İSTEMEYENLEREDE HA BİRE DİRETİYOALR..TEK SUÇUMUZ HAKKIN RIZASINA NAİL OALRAK OKUYUP FAYDALI OLABİLMEK..

BAYANLAR İİ KÖTÜ İDARE EDİYOLAR..AMA ERKEK KARDEŞLERİMİZ İÇİN DAHA ZOR..EN GÜSEL MERTEBELERDE YER ALABİLECEKKEN ENGELLERLE CEBELLEŞİYORLAR..

BU KONU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN BUNUN SIKINTISINI BİREBİR UZUN SÜRE YAŞAMIŞ BİRİ OLMAKTAN DOLAYI BİRAS UZUN YAZDIM BAŞINIZI AĞRITTIM HAKKINIZI HELAL EDİN...:(

Allah razı olsun...Olurmu öle şey çok içtenlikle okudum Allahbizlere Yusuf peygamberin sabrından versin inşallah...:(

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı

resul acer yazdı:
tuba07 yazdı:

Allah razı olsun...Olurmu öle şey çok içtenlikle okudum Allahbizlere Yusuf peygamberin sabrından versin inşallah...:(

amin kardeşim sabır düşüyo bise...

koray emrem

Kayıtlı Kullanıcı

.................................

ayse karatas

Kayıtlı Kullanıcı

s.a katılıyorum size koray kardeş.ben bu sistemin mağduru değilim ama yapılan bu haksızlığa tamamiyle karşıyım.hani bir söz vardır geç fark ettim taşın sert olduğunu diye.bende geç fark ettim başörtü gibi bir nimetin bize verildiğini .hergün okula girişte aç çıkışta kapa giriçte aç çıkışta kapa ve birçok proğramlara katılamama.sanki prova yapar gibi bir hayat.maalesef okul bitmekle bu prova bitmiyor.sadece prova biraz azalıyor.tabiki bazı isteklerimizden vazgeçersek.yani devlet daireerine girmemeyi göze alırsak prova azalacak ama aynı ızdırap yine devam edecek.diğerleri istedikleri yere istedikleri şekilde girip çıkarken bizler acaba buraya başörtülü alırlar mı diye veya yine hangi sorunlarla karşılaşacağız diye kafamızda kırk çeşit problem.hadi ben geç farkettim ya başından bu zamana kadar bu davada olanlar ve çektikleri onca işkence katlanılır gibi değil.hemde medeniyiz diyenlerin yaptığı işkence medeni olmak başkalarının hakkına hukukuna el uzatmaksa ben yokum bu medeniyetlilerin içinde. allah ıslah etsin ümmeti muhammedi

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK DOĞRU ALLAH BAŞÖRTÜSÜNE EL UZUATANLARI KAHRETSİN ARTIK AÇSINLAR TESETTÜRLÜLERİN ÖNÜNÜ

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt