Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Basımdan gecen mücüzevi olay (1 Kullanıcı)

dr_baris30

Kayıtlı Kullanıcı
sene 1998 ankaradayız ve 2 cocugum var oğlumun birisi doğdugunda kalp damarları ters doğdu ameliyat falan derken maddi yönden sıkıntıdaydım.cocugu eve getirdik sincana .sonra işden cıkmak zorunda kaldım.zaman ilerlerken cebimde 1.5 mılyon para kalmış hanımla başbaşa oturuyoz günlerden cuma.allaha şükürü 5 vakit kılmaya özen gösteren biriyim. neyse derken ben cumaya gittim.camiye yardım topluyorlar bende de 1.5 mılyon var ekmek mi alam,cocuga sütmü alam.camiye yardımmı edem?içimden dedimki allah benden daha zengin ben ona 500 verirsem o bana daha fazlasını verir dedim.ve cami cıkısında 500 tl sini camiye bıraktım.500 binlirayada süt.500 bin lirayada ekmek aldım eve gittim.daha biz yemege oturmadan hanımla ağladık ağlıcaz o derecedeyiz.kapı caldı gelen ankarada oturan 2 halamdan birisi.elinde poşetler bir sürü malzeme var yiyecek filan sonra evden giderkende biz3 50 mılyona yakın para bıraktı gitti.allahın hikmetine bakarmısınız ben 500 verdim o bana kat kat fazlasını verdi.nasıl şükretmem nasıl nankörlük ederim hamdolsun allahıma.

_hayalet_

Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık... bende yardım yapıyomda bide bana kat kat dönse hep arkadaşlarım aç kalıyo ben 10 yıldır veriyorum yemek falan ama :(:( yok gelen bişey yok bide arkamdan kerizi aldattık diyolarmışş ya ama verdiğim bütün yiyecekler paralar helal olsun onlar bana keriz diyolarda bunu anlara iyilik için yaptığımı bilmiyolar artık kimseye yardım yapmıyacağım 10 yıldır yaptım artık yapmıyacağım...:mad:

dr_baris30

Kayıtlı Kullanıcı
sen yardımlarını kesme güzel kardeşim.ne demişler iyilik yap denize at kul bilmese allah bilir burda yapılan her iyilik allahın rizasını kazanmak içindir allahın rızasını kazanan bu dünyada en yoksul biçimde yasasa ne olurki bir insanın gönlü zengin olsun.cebi sonraki mesele.ama şurası bir kesinki namazını ihlas ile kıl allaha yalvar vallahide billahide allah kimseleri daraltmaz bunaltmaz.zaten bu dünya zevk şatafat dünyası degil canım kardeşim burası bir imtahan yeri en güzeli ahiretimiz için calışmaktır.sen sanmaki verdigin hayırlar boşa gidiyor.asla gitmez verdigin her hayrını kat kat allahın indinde alacaksın .düşünsene kalbinden bi kötülük geciriyosun ama bunu gercege dönüştürmedigin zaman allah sana günah yazmıyor..ama kalbinden bir iyi lik gecirdigin zaman gercekleştirmesen bile allah sana sevab veriyor.allah kullarına sevab vermek için can atıyor önemli olan allah için yapmak..sen yardımlarına devam et..allaha emanet ol

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Verilen ALLAH rIZASI icin verilirse Onun bir gün geri döneceginden umudunuzu yitirmeyin
ALLAH RAZI OLSUN

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
negüzel bir olayyy rabbim bizede nasip etsin

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
önemli olan zaten niyet, değer değil.

ALLAH razı olsun

acizanegünahkar

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim

Kardeşim

Sabah sabah gözlerim doldu işte
ne diyeyim bir dua isterim sizlerden
RABBİME muhabbet ve nuruna emanet olun

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Yaşadiğiniz bu güzel olaylar allahima şükürler olsun benimde başima geldi.
Her zaman güzel düşünmek lazim.sabir ve şükür sürekli kalbimizde olsun.ölene dek hak yolundan ayrilmayalim inşallah..........
Allah yar ve yardimciniz olsun.selametle kalin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt