Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Basbakanımız, sizede bu yakışırdi ! ! ! (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Yapılması gereken buydu...ŞİMDİYE KADAR YAPILMAYAN BUYDU..ALLAH VE RESUL YOLUNDA DEVAM EDİLİRSE YANLARINDA DEĞİL ÖNLERİNE KALKAN OLURUZ.BURDA KALMAMALI..MAZLUMLARIN HESABI SONUNA KADAR SORULMALI..DOSTA DOST DÜŞMANA DÜŞMAN MUAMELESİ BÖYLE KÜFRÜN YÜZÜNE HERDAİM TOKAT GİBİ ÇARPILMALI..BU YAPILIRSA HEPİMİZ KAZANIRIZ..BU DÜNYA VE ÖTESİNDE..YAPILMAZSA DA HEPİMİZ KAYBEDERİZ..ALLAHJCC YOLUNDA CEFAKARANE KOŞANLARDAN EYLESİN...

Amin kardeşim, gözlerinize sağlık....

HÜZÜNLE DOLUYUM

Kayıtlı Kullanıcı
.tayyibin davosta attığı tokatı cani gönülden tebrik ediyoruz...devam ederse düşmana düşmanlık yapmaya hem kendi hem biz kazanırız ...dünya ve ahirette...yoksa vah halimize..allahım 2 milyar islam aleminin umutlarını boşa çıkarma..küfrün pusularını boz..kafirleri birbirine kırdır allahım...allah cc ve peygamberimizin yolunda bütün müslümanları saf eyle allahım...bozulsun neronların oyunu..bozulsun uşakların pususu...dirilsin evladı fatihanın torunları gamsız uykularından..allahım yer ve gök ordularını imdat eyle..zulüm arttı..milyonlarca müslüman çocuk kadın kahpece katlediliyor..imdat allahım..

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
.tayyibin davosta attığı tokatı cani gönülden tebrik ediyoruz...devam ederse düşmana düşmanlık yapmaya hem kendi hem biz kazanırız ...dünya ve ahirette...yoksa vah halimize..allahım 2 milyar islam aleminin umutlarını boşa çıkarma..küfrün pusularını boz..kafirleri birbirine kırdır allahım...allah cc ve peygamberimizin yolunda bütün müslümanları saf eyle allahım...bozulsun neronların oyunu..bozulsun uşakların pususu...dirilsin evladı fatihanın torunları gamsız uykularından..allahım yer ve gök ordularını imdat eyle..zulüm arttı..milyonlarca müslüman çocuk kadın kahpece katlediliyor..imdat allahım..

Amin, emeğinize sağlık.........

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı
Yav Sen ne terbiyesiz bir insansın,şuraya seçimdi şuydu buydu siyaseti yapıpta insanların forumlarını kapattırma,başbakan hakkında bir sıkıntın varsa başbakanlık sitelerine gir derdini yaz edepsizlik edipte buradaki insanların yazdıklarını çiğneme,bak bakalım senin gibi düşünen kaç kişi var forum da haysiyetsiz...

yav senin terbiye anlayisin ne terbiyesizliktir !
o yuzden sana gore terbiyesizim hos..
bana ne kac kisi ne dusunuyor insanlar koyun surusu degilki komur icin iki paket makarna icin ve 7 yillik Israilin usagi olan birinin oyle numaralarina aldansin siyeseti yapan sensin ben fikrimi yaziyorum propaganda yapmana engel oluyorsam senin sorunun

Arzi Mevud -Buyuk Orta Dogu Projesinin esbaskani olan birinin Israil ile her konuda muttefik olan bir insana niye yuz kizarip bir iki laf etti diye niye aldanalim ki once soylediklerinin geregini yapsin hayata gecirsin

o oyle konusuyor ama habire yahudilere ve Israile arka cikiyor
yahudilere Turk topraklarini satiyor

HÜZÜNLE DOLUYUM

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA İKİNİZDE HAK DÜŞÜNÜP OLUMSUZ YAZIYORSUNUZ..Müslümanlar ancak kardeştirler...BİRBİRİMİZİ DAHA İYİ ANLAMAYA GAYRET EDELİM İNŞAALLAH...TİTRETTİNİN ELEŞTİRİLERİNDE HAKLI NOKTALARI ÇOK FAZLA..AMA BAŞBAKAN OLUMLU BİRŞEY GERÇEKLEŞTİRDİ..BÖYLE DEVAM ETSİN YANINDAYIZ..İSTEDİĞİMİZ ZATEN BU...ERZURUMLİ GÖNÜLDAŞ TA ZATEN BÖYLE DÜŞÜNÜYOR OLMASI GEREK DİYE BİLİYORUM..MÜSLÜMAN KARDEŞİNE KARŞI BOYNU EĞİKTİR..DÜŞMANINA KARŞI SERT...ANCAK MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİRLER...BİZ DURMAYALIM..PARTİLERİMİZİ CEMAATLERİMİZİ ALLAHCC YOLUNDA SAF TUTMAYA ZORLAYALIM..TAKİP EDELİM.KANMAYALIM..ALLAH YOLUNDA OLUMLU İŞ YAPAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZİ DESTEKLEYELİM..HAYRA MOTOR..ŞERRE FREN OLALIM İNŞAALLAH...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA İKİNİZDE HAK DÜŞÜNÜP OLUMSUZ YAZIYORSUNUZ..Müslümanlar ancak kardeştirler...BİRBİRİMİZİ DAHA İYİ ANLAMAYA GAYRET EDELİM İNŞAALLAH...TİTRETTİNİN ELEŞTİRİLERİNDE HAKLI NOKTALARI ÇOK FAZLA..AMA BAŞBAKAN OLUMLU BİRŞEY GERÇEKLEŞTİRDİ..BÖYLE DEVAM ETSİN YANINDAYIZ..İSTEDİĞİMİZ ZATEN BU...ERZURUMLİ GÖNÜLDAŞ TA ZATEN BÖYLE DÜŞÜNÜYOR OLMASI GEREK DİYE BİLİYORUM..MÜSLÜMAN KARDEŞİNE KARŞI BOYNU EĞİKTİR..DÜŞMANINA KARŞI SERT...ANCAK MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİRLER...BİZ DURMAYALIM..PARTİLERİMİZİ CEMAATLERİMİZİ ALLAHCC YOLUNDA SAF TUTMAYA ZORLAYALIM..TAKİP EDELİM.KANMAYALIM..ALLAH YOLUNDA OLUMLU İŞ YAPAN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZİ DESTEKLEYELİM..HAYRA MOTOR..ŞERRE FREN OLALIM İNŞAALLAH...

..................:evet...............

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı

sizi ictenlikle tebrik ediyorum...
Basbakan Tayyip Erdogan “tavrım moderatöredir, İsrail ile ilişkilerimiz bozulmaz” açıklaması ile Israil ile olan iliskinlerin bozulmayacagini soyluyor ittifaka devam edecegini soyluyor
Yahudi parlamentosuna Erdoganin bu tavri anlayis ile karsilandi >>> `Turkiyede su anda ortam gergin secim oncesi telasi var..ulkelerimizin ilsikileri her iki ulkeye de buyuk faydalar sagliyor ` diyerek anlayis gosterdiler Israil tarafi ..
ya baska ne beklenirdi ki iktidarda oldugu 7 yil boyunca ABD AB Israil ile bu derece samimi bir hukumet olmamistir Turkiyede bu zamana kadar
ve her zaman secim oncesinde bir seyler yaparak ABDnin pompalamasiyla iktidara geliyordu..

sahabeler

Kayıtlı Kullanıcı
birilerinin illaki a partili olması gerekmiyor başbakanı alkışlamak için.sezarın hakkını sezara vermek gerekir.osmanlı torununa da osmanlı tokatı atmak yakışırdı ve gerekeni yaptı başbakan

isfa91

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın başbakanımıza çok teşekür edıyorum ne olursa olsun bizede bu yakışırdı işte bizim başbakanımız.

anlamazdın

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
soruyorum kardeşler tek tek cevaplayın

1)hala bop eş başlanlıktan istifa etmedi!neden?
2)israil dostluk grubundan istifa ertmedi!neden?
3)büyükelçiliği neden çekmedi?(venezuella devlet başkanı bile çekti...)
4)israil uçakları pilotları neden konya da eğitimde hala!!!
5)başbakanın tavrı perezeydi ama o telefon görüşmesinden sonra moderatöre dedi!neden?
6)içerde davos bitmiştir daha gelmem dedi dışarda sonra konuşuruz dedi!neden?

velhasıl kelam...
bu olay planlı dır..kanıtım ise şudur
davostan sonra gece 2 de hava alanında o kadar insan nasıl o kadar zamanda toplantı ve başbakanın böle yapacağını nerden bilyorlardı da toplandıalkr ve de DAVOS UN FATİHİ yazıl ıafiş gecenin 2 sinde hazırlanamayacağına göre daha önce den hazırlandı!!!!

tayyiple FATİH SULTAN MEHMET in bir tutulması da ayrı bir konu

selamun aleykum

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
birilerinin illaki a partili olması gerekmiyor başbakanı alkışlamak için.sezarın hakkını sezara vermek gerekir.osmanlı torununa da osmanlı tokatı atmak yakışırdı ve gerekeni yaptı başbakan

..................:a15: :a15: :a15:...................

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

5)başbakanın tavrı perezeydi ama o telefon görüşmesinden sonra moderatöre dedi!neden?

velhasıl kelam...
davostan sonra gece 2 de hava alanında o kadar insan nasıl o kadar zamanda toplantı ve başbakanın böle yapacağını nerden bilyorlardı da toplandıalkr ve de DAVOS UN FATİHİ yazıl ıafiş gecenin 2 sinde hazırlanamayacağına göre daha önce den hazırlandı!!!!

selamun aleykum

Vealeykümselam, gözlerinize sağlık...

anlamazdın

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

velhasıl kelam...

selamun aleykum

lütfen düz bakmayın...çok yönlü araştırın İnş.
filistinli kardeşlerimiz ahirette bize hesap sorucak
ama bunlara oy vrerek bizde israil yardım yapmış olmuyor muyuz kardeşlerim
lütfen kardeşlerim araştırın

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
bende sayın başbakanımızı tebrik ediyorum.

zekasından dolayı.seçim öncesi çok güzel prim yaptı.türk askerinin başına çuval geçirildiği zaman tayyip beyin neden sesi çıkmamıştı.o zaman bu ülkenin onurunu niye düşünmedi tayyip bey.
biz saf vatandaşlarda kahraman ilan ettik hemen sayın başbakanı.planlanmış bir olay bekleyin görün

anlamazdın

Kayıtlı Kullanıcı

zekasından dolayı.seçim öncesi çok güzel prim yaptı.türk askerinin başına çuval geçirildiği zaman tayyip beyin neden sesi çıkmamıştı.o zaman bu ülkenin onurunu niye düşünmedi tayyip bey.
biz saf vatandaşlarda kahraman ilan ettik hemen sayın başbakanı.planlanmış bir olay bekleyin görün

tebrik ediyorum kardeşim seni
selametle

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlısı....
Gözlerinize sağlık.......

anlamazdın

Kayıtlı Kullanıcı
Israil ile ticari siyasi vs anlasmalari Israilin eilciligini geri gondermek yahdulerin Musevi komitenin kendisine verdigi `cEsaret madalyasini ` iade etmek kendisine yakismaz

secim oncesi SECIM ONCESI `ayak takimi ` ,` kelle` vs iltifatlarda bulundugu mubareklerin alkislarini almak icin aha boyle laf etmesi yeterli

Israil ile ittifakimiz devam edecek demeyi ihmal etmiyor ama

evet Erdogana bu yakisir ..
mubareklere de boyle numaralara aldanmak yakisir
taki Israil asklerini kendi kapilarini calana kadar ..
sonra uykudan uyandirirlar ..

yahudilerin gozu bu topraklarda BOPun Esbaskaninin vazifesi yarim yolda birakmak olmaz ya secimleri de bi sekilde kazanmak lazim..

tekrar mubarekleri tebrik ediyoz

Allah razı olsun
NE MUTLU GERÇEKLERİ GÖREBİLENLERE

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı
Allah razı olsun
NE MUTLU GERÇEKLERİ GÖREBİLENLERE

cumlemizden

Israilin parlamentodakiler yahudiler bile anlamis ve kendinlerine karsi sert gorunen Erdoganin o cikisini Turkiyede secim oncesine yonelik bir show ` oldugunu anlayip dile getirdiler
bizimkiler ne zaman akledecekler acaba ? :a02:
Erdogan `Israil ile anlasmalarimiz devam edecek tavrim moderatoredir` belki de daha once kendisini 30 dk beklettikleri icin kizmistir
Israil hala bomba yagdiriyor Filistine elcilik madalya BOP esbaskanligi ticari askeri vs anlasmalar duruyor ve duracak ittifak devam edecek ..

simdi o kardeslerimizin Filistin icin ne kadar uzulduklerini goruyoruz samimiyetlerini ortaya koymus oldular...bekleyin kiyameti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt