Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Basbakanımız, sizede bu yakışırdi ! ! ! (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
erdogannkuttu.jpg

Tarih Davostaki Bu Konuşmanı Unutmayacak!!!

Sessiz Yığınların Sesi Oldun...

Teşekkür Ederim...​

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkurler Sayın Başbakanımız...

emegınıze saglık kardesım.

istanbull

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun baskanımızdan ne guzel yaptı biz müslüman devletiz ve diger müslümanları da yanlız bırakmayız allah gazze deki bütün müslüman kardeslerimize sabır, acil sifa, güc versin

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı
Israil ile ticari siyasi vs anlasmalari Israilin eilciligini geri gondermek yahdulerin Musevi komitenin kendisine verdigi `cEsaret madalyasini ` iade etmek kendisine yakismaz

secim oncesi SECIM ONCESI `ayak takimi ` ,` kelle` vs iltifatlarda bulundugu mubareklerin alkislarini almak icin aha boyle laf etmesi yeterli

Israil ile ittifakimiz devam edecek demeyi ihmal etmiyor ama

evet Erdogana bu yakisir ..
mubareklere de boyle numaralara aldanmak yakisir
taki Israil asklerini kendi kapilarini calana kadar ..
sonra uykudan uyandirirlar ..

yahudilerin gozu bu topraklarda BOPun Esbaskaninin vazifesi yarim yolda birakmak olmaz ya secimleri de bi sekilde kazanmak lazim..

tekrar mubarekleri tebrik ediyoz

sürgünsevda

Kayıtlı Kullanıcı
TeşekkürLer Sayın Başbakanımız.. ALLAH razı oLsun. Abı_hayat

komünist

Kayıtlı Kullanıcı
Dünyada insanı seven ve bu konuyu takip eden bütün insanların duygusunu israil cumhurbaşkanı perese tokat gibi vurdu... Susan tüm arap liderleri bu tavrı örnek alır umarım...O gece TC başbakanıyla gurur duydum

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum

selamun aleykum

titrettin sayın başbakanım davosu binlerce teşekkür ,
türkün dostu türktür
gerisi dolaylı yoldan ,dönüp dolaşıp ,çaktımadan bilmeden siyonizme hizmettir vesselam

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Israil ile ticari siyasi vs anlasmalari Israilin eilciligini geri gondermek yahdulerin Musevi komitenin kendisine verdigi `cEsaret madalyasini ` iade etmek kendisine yakismaz

secim oncesi SECIM ONCESI `ayak takimi ` ,` kelle` vs iltifatlarda bulundugu mubareklerin alkislarini almak icin aha boyle laf etmesi yeterli

Israil ile ittifakimiz devam edecek demeyi ihmal etmiyor ama

evet Erdogana bu yakisir ..
mubareklere de boyle numaralara aldanmak yakisir
taki Israil asklerini kendi kapilarini calana kadar ..
sonra uykudan uyandirirlar ..

yahudilerin gozu bu topraklarda BOPun Esbaskaninin vazifesi yarim yolda birakmak olmaz ya secimleri de bi sekilde kazanmak lazim..

tekrar mubarekleri tebrik ediyoz

Yav Sen ne terbiyesiz bir insansın,şuraya seçimdi şuydu buydu siyaseti yapıpta insanların forumlarını kapattırma,başbakan hakkında bir sıkıntın varsa başbakanlık sitelerine gir derdini yaz edepsizlik edipte buradaki insanların yazdıklarını çiğneme,bak bakalım senin gibi düşünen kaç kişi var forum da haysiyetsiz...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolasın...

Sağolasın...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=8J8eq-TSjDE&NR=1[/YOUTUBE]

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Utanç gecesi

Ezikliğin, kendi kimliğinden utanmanın artık kepazelik boyutuna ulaştığına şahit oldu tüm Türkiye. Başta Andıç grubunun ezik kalemleri, televizyoncuları, yorumcuları Başbakan'ın tam da 'Almayın bu gazeteleri' dediği hafta içinde ne kadar haklı olduğunu kanıtladılar. Bu nasıl bir eziklik kompleksinden, nasıl bir kendi dininden, kimliğinden, milletinden, ülkesinden, hükümetinden, başbakanından utanmaktır Yarabbi!
Holding medyası Gazze vahşeti boyunca İsrail'i haklı gören görüşleri ağızlarında geveleyip durdu. Bazıları hiç utanmadan İsrail'i kutsama girişimlerinde bile bulundular. Köksüzlüğün, omurgasızlığın ve aidiyet kompleksinin bu kadarını tarih kaydediyor şüphesiz.

Gelişmeyi biliyorsunuz. Bilmeyenler de zaten okuyup öğrenecektir.

Bu ülkenin Başbakanı, İsrail lideriyle Davos'ta Müslüman bir lider kimliğiyle konuşuyor. 10'da 10 suçlu ve bütün uluslararası camianın nefretle kınadığı katliamın sahibi bir devletin yetkilisine hak ettiği dersi veriyor. Batı'nın çifte standardı burada da devreye girerken onurlu bir şekilde ortamı terk ediyor. Bu kadar önemli bir konuda 'Hadi akşam yemeğine gidelim' şeklinde densizlik yapan moderatöre tek kelime etmeyen Holding Medyası'nın diplomasi zevzeklerinin kepazeliği tam da bu noktada başladı. Sonra neler oldu? Stüdyolara akın eden Holding gazetecileri Erdoğan'a veryansın etti. Bu ne kompleks, bu ne kin, bu ne kendi kimliğinden utanma ezikliğidir kardeşim?

Uluslararası ajansları takip etmeye başladım. AFP, 'Başbakan Erdoğan engellendi' diye flaş haber geçerken Holding'in ezik yiğitleri, 'Başbakan dinlemeli' türü zırvalar ile ekranda boy göstermeye başladı.

Le Figaro'nun yönetmeni Şimon Peres'i eleştirirken Holding ve Andıç medyasının uzman kılıklı ezikleri kendi başbakanlarına yaylım ateşi açtılar. İşin daha ilginç kısmı ise bizzat Peres'in bir süre sonra Başbakan Erdoğan'ı arayıp özür dilemesiydi.

Şimdi elinizi vicdanınıza koyup düşünün lütfen... Kılıçdaroğlu'na hiç de sıkılmadan, 'İnşallah kazanacağız' diye mikrofon uzatan, kendilerini önemseye önemseye memleketi babalarının malı zannederek, 'Efendim Ergenekon hakkında fikirlerimiz şöyledir' diye maç skoru gibi, kendi anketlerini çok matah bir şeymiş gibi yayınlayanların hiç mi utanma hissi kalmamıştır?

İsrail medyasından da mide bulandırıcı bir ağızla yayınlar yapan necip Türk matbuatının iç yüzünü çok net bir şekilde ortaya çıkarmıştır bu durum. Hatta İsrail medyası bile bizimkiler kadar had bilmez, kendinden geçmiş değildi. İsrail'in sol tandanslı medya organları bile Erdoğan'ın moderatör tarafından provoke edildiğini yazıp çizdi. Bizim Türk spikerler Filistinli yetkiliye Yahudi ağzıyla güdümlü sorular sormaktan utanmadı. Hele haber kanalı olduğunu iddia eden bir televizyon var ki, insanın aklı almıyor. Peres'in basın merkezine bağlanarak Türk milletine ve Erdoğan'a hakaret ettirmeyi habercilik saydı, iyi mi?

Davos'ta yaşananlar bu ülke medyasının nasıl bir eziklik batağında debelendiğinin açık göstergesiydi. Davos'ta yaşananlar ve sonrasında topa giren kimliksiz Türk basınının yayınları bu ülke medyası adına nasıl kara bir gece yaşandığının apaçık göstergesiydi.

İnsaf kardeşim insaf!

Diyelim ki utanıyorsunuz Türklüğünüzden. Utanıyorsunuz; dininizden, milletinizden, halkınızdan... Diyelim ki bu milletin ne kadar değeri varsa hepsinden sadece utanmakla kalmıyor ve nefret de ediyorsunuz. Peki AFP kadar da mı vicdanınız ve idrakiniz yok? Le Figaro'nun yayın yönetmeni kadar da vicdanınız kanamıyor mu? Öldürülen masum insanlar adına zerre kadar üzüntü duyuyor musunuz?

Açıkça itiraf edeyim, yazmıştım da; Başbakan'ın durup durup 'boykot' türü laflar etmesini yadırgadım ve eleştirdim. "Bir ülkenin başbakanı 'şu gazeteyi almayın, şu televizyonu izlemeyin' dememelidir" şeklinde düşünüyordum. Ama önceki gece yaşanan kepazelikten sonra artık inanıyorum.

İsrail'den daha fazla Yahudi muhibbi olan bu medya için sadece acıyabilirim ben. 'Yandaş Medya' gargarasını ağızlarına dolayan katliamseverin, Peres'ten çok İsrail yandaşı medya olduğu tescillendi.

Yazık ki ne yazık!

_M.Nedim Hazar_

gulmelekgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bende başbakanımızı kutluyorum,bu ne seçim için ne başaka bir şey bu türkiyenin sesidir...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Dünyada insanı seven ve bu konuyu takip eden bütün insanların duygusunu israil cumhurbaşkanı perese tokat gibi vurdu... Susan tüm arap liderleri bu tavrı örnek alır umarım...O gece TC başbakanıyla gurur duydum

Gözlerinize sağlık.......

HÜZÜNLE DOLUYUM

Kayıtlı Kullanıcı
Yapılması gereken buydu...ŞİMDİYE KADAR YAPILMAYAN BUYDU..ALLAH VE RESUL YOLUNDA DEVAM EDİLİRSE YANLARINDA DEĞİL ÖNLERİNE KALKAN OLURUZ.BURDA KALMAMALI..MAZLUMLARIN HESABI SONUNA KADAR SORULMALI..DOSTA DOST DÜŞMANA DÜŞMAN MUAMELESİ BÖYLE KÜFRÜN YÜZÜNE HERDAİM TOKAT GİBİ ÇARPILMALI..BU YAPILIRSA HEPİMİZ KAZANIRIZ..BU DÜNYA VE ÖTESİNDE..YAPILMAZSA DA HEPİMİZ KAYBEDERİZ..ALLAHJCC YOLUNDA CEFAKARANE KOŞANLARDAN EYLESİN...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt