Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Baş örtüsü (1 Kullanıcı)

meksur

Kayıtlı Kullanıcı
Zulme Hayir

Örtülü kardeşlerimize dua edelim inşaallah..........

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Allah Razi olsun Kardesim cok Guzel Allah c.c Ecrinizi bol versin

Şuan bu vakitte ve Bu Vakitten önce ve bu vakitten sonra islam dini için Allah c.c için Muhammed s.a.v için Acı çektirilen, işkence gören, Allah diyince susturulan, ziyneti tehlikeye giren, Kalpleri tertemiz inci tanesi gibi olan Tüm müslüman kardeşlerimizin çektikleri veya çekecekleri tüm azaplarına Allahtan Sabır ve metanet diliyorum.

Ya RABB Sen dualarımızı geri çevirme, Sen Baş örtüsüne uzanan Elleri kırmaya muktedir olansın, Ancak Habibin Muhammed Mustafa s.a.v Duasıyla Sana Sesleniyoruz Bilmiyorlar Bilselerdi yapmazlardı. Baş Örtüsüne Düşman olan Zihniyete Hidayet Eyle Ya Rabbi. Amin

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
bence en çok kapanmak isteyen ama kapanamayan kardeşlerimize edelim.mesela ben çok istiyorum.banda dua edin lütfen

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM o zulüm gören insanların yar ve yardımcıları olsun inşaalah.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşaALLAH... duamı ettım kardesım Rabbım kabul esın iinş selam ve dua ile...:A:A:A

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt