Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Baş örtüsü ünivers. serbest olsun derseniz.... (1 Kullanıcı)

meksur

Kayıtlı Kullanıcı
Kusura bakmayın kadeşler tekrar denedim ama anlayamadım neden böle yaptığını kopyalam yoluyla yazmıştım..... Eğer katılmak istiyorsanız bir mahsuru yoksa biz bir siteden katılıyoruz o adresi verebilirim eğer biliyorsunuz bu konu çok önemli.....

imported_musab_

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben attım link çalışıyor işin kötüsü hayır çoğunlukta

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
sa

sa

Gulenler Gulsun Hak Bizizm Olsun ....

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bende evet dedim ama evet diyenler azlıkta hayır diyenler çoklukta yazık ki ne yazık....

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
bende ankete katıldım
Evet, izin verilsin (51%, 311 Oy)
Hayır, izin verilmesin (49%, 302 Oy)

suan oylar bu vaziyette
yani izin verilsin kıl payı geçmiş
buna sevindim doğrusu
ama inşallah %100 bizim olur
selametle kalın inşallah..

misbah_ı_nevvar

Kayıtlı Kullanıcı
Malesef demokrasi ne demektir önce bunu öğrenmeleri lazım bence. . .
Çok yazık islami bir ülkede farz-ı ayn olan bir emri yaşamakta siyasi engeller çıkıyor. . :(

mustafasp

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm büyükler buyurmuştu bir sohbette kız çocuklarına iman istikbal arasında secenek sunuluyor diye ailesi yetiştirmiş okutmuş ünv. kazanmış kız istemese Allahın rızası yok diye ailesi zorluyo seni boşunamı okuttuk diye yada tam tersi oluyor.cenabıhak sacının teli gözükse haram kılmış zor durumda kaldığında aç diye buyurmamış kimileri üzerinden vebali sorumluluğu atmaya kalkıyor içki içen birisinin içki firmasına sorumluluk yüklemesi gibi çok zor durumdalar cenabıhak yardımcımız olsun imandan taviz vermeye fırsat vermesin

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
çok zor durumdalar cenabıhak yardımcımız olsun imandan taviz vermeye fırsat vermesin

amin amin amin.....
Rabbim yardımcmız olsun inşallah
selametle kalın....

TheBlackCoder

Yasaklı Kullanıcı
Arkadaşlar şunu bilmenizi isterim ki başa gelen bütün yönetimler dini istismar aracı olarak kullanıyorlar. Benim asıl karşı olduğum konu budur. Ben Allah'ın varlığına ve birliğine bütün kalbimle inanan bir Atatürkçüyüm. Eğer bir din siyasete karışıyorsa vatanın birliği ve güvenliği açısından büyük bir tehlike oluşturur. Din ve vatan sevgisi aynı eş değerde olmalıdır. Çünkü vatanı satmak veya ihanet etmek günahtır. Vatan elden giderse din de elden gider. Ne yazık ki şu anki yönetim her türlü günahkarlığı yapıyor farkındaysanız. Ben sizlerin iyiliğinizi de isterim üniversitelerde okuma imkanınızın elinizden alındığının farkındayım. Ama bu sizlerin yüzünden değil, içinizdeki gerçekten müslüman gibi görünüp de ilgisiz alakasız şeyler yapanların yüzündendir. Allah korkusu, Atatürkçü ve vatana bağlılığım olduğu için düşüncelerim şu anki yönetim tarafından desteklenmiyor. Nasıl ki imam hatip liseleri varsa imamhatip üniversiteleri de olsun. Bu üniversitelerde A dan Z ye doğru bütün bilimler ya da meslekler olsun. Ama bunu bir ayrımcılık olarak düşünmeyin. Vatanın bölünmezliği ve çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmamız konusunda kendinizden fazlaca fedakarlık göstermeniz gerekebilir. Fedakarlık derken çok fazla çalışmanız gerekebileceğini kastediyorum. Eğer bilim, teknoloji ve düşünce alanında çok fazla ilerleme kaydederseniz işte o zaman bütün üniversiteler tek bir çatı altında toplanabilir. Bütün Türk halkı aynı noktada birleşip tüm gücüyle çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilir. Bu düşünceyi benimsiyor ve destekliyorsanız lütfen bunu yönetime duyurun. Seçim sizin. Geleceğiniz için ve sizlerden sonraki nesiller için birşeyleri kanıtlamak zorundasınız. Yoksa bu hikaye büyük bir çatışma içinde sonsuza kadar sürüp gider. Beni sakın yanlış anlamayın. Herşey sizlerin geleceği için.

h.cakaloglu

Kayıtlı Kullanıcı
Türbanı da siyasete alet ettiler ya bakalım daha neler göreceğiz ..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt