Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bana yardım edın kardeşlerım (1 Kullanıcı)

nuryuzlu

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze=4]hepınıze hayırlı akşamlar kardeşlerım benım sızden bı rıcam olcak benım evlıyım ama 3 yıldan berı eşimle ayrı yaşıyoruz ama boşanmadık suan onlar barışmak istiyolar ama tekrardan eşimin ailesıyle bırlıkte oturdugmuz evde olur dıolar başka yapabılecek bışeyım yok dıo eşim cünkü annesı cok hastaymış onu yalnız bırakamam dıo bende onu haklı buluyorum ama benımde aılem yıne aynı o eve olmaz dıo ben arada kaldım ne yapacagımı bılmıyorum bana dua edermısınız kardeşlerım dularınızla buluşmak dılegıyle hepınızden allah razı olsun şimdiden[/sıze]

can_sou

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcı olsun ablacm. ailenzde haklı ama , eşinizin ve annesinn size ihtiyacı var. zor bir karar :S

nuryuzlu

Kayıtlı Kullanıcı
tşk ederım kardeşlierım Allah razı olsun hepınızden evet zor bı durumdayım rabbım bana inş bı çıkış yolu gösterırı bana. dularımızda buluşmak ümidiyle inş....

hyalcin_67

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yardımcın olsun arkadaşım verdiğin kararda ALLAH utandırmasın herşeyin en iyisine layıksın ALLAH'a emanet ol.

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü
Allah c.c. yar ve yardımcın olsun kardeşim...
Rabbim hakkında hayırlı olanı nasib etsin...
Allah'ın izniyle dualarda buluşmak dileğiyle kardeşim...
Hayırlı Ramazanlar..
Allah'a emanet ol...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
demek ki siizn sınavınızda bu...rabbim neylerse güzel eyler acıda günaha kefarettir..hamdolsun yaşanan her saniyeye yeter ki hak rızası olsun...

rabbim yar ve yardımcınız olsun yuvanız hayırlısı ile sonuçlanır inşa-ALLAH...

selam ve dua ile kardeşim...

nuryuzlu

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yardımcın olsun arkadaşım verdiğin kararda ALLAH utandırmasın herşeyin en iyisine layıksın ALLAH'a emanet ol.
saolasın kardeşim benıde burda bulup dualarıma ortak oldugun için ALLAH razı olsun inş verecegım karadan pişman olmam kafam cok karışık ama inş rabbım bana yardım edecek dıe düşünüyorum dularınız sayesınde kçib Allaha emnaet ol kardeşim....

nuryuzlu

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşlerım hepnızden inş sızın dualarınız sayesınde bu sınavımdan başarıyla gecmek nasıp olur bana Allaha emanet olun kardeşlerım ...

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
allah yardımcın olsun kardeşim kalbinden geçen en doğru sözü dinlemeni tavsiye ederim

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
eşinin aileside haklı ama herşeyin doğrusunu rabbim bilir inşallah duan dualarımız kabul olur

sen ne istersen rabbim onu verir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt