Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BANA YARDIM EDERMİSİNİZ (4 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BANA YARDIM EDERMİSİNİZ

firdes yazdı:
cennet_agaci yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
S.A KARDEŞİM İNAN NEDEMEK İSTEDİĞİNİ ANLAMADIM BENMİ ARKANDAN KONUŞTUM BENMİ MERAK ETMEDİM BUNUDA BURDA TARTIŞMAYALIM EBE 78 KONUSUNUDA BENİM SORUMUM DEYİL O SİZİN SORUMUNUZ YİNEDE BEN HAKKIMI HELAL EDİYORUM VARSA A.E.O.B)B)B)B)

a.s siz anlamasanız da olur i ben orda benım arkamdan iftira eden kişinin adını yazdım oraya siz nıye üzerinize alınıyorsunuz anlamadım yanı ben birtek kişiye hakkımı helal etmıyorum oda EBE78 dir... o ne yaptığını çok iyi bılıyor senınle hesap gününde görüşücez ebe78 ...

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU.DEĞERLİ CEVDET ALLAH(CC)RAZI OLSUN SENDEN.BİR ÜMMET_İ MUHAMMEDE YARDIM İÇİN , KENDİ RAHATINI SONRAYA BIRAKIYOSUN.HELAL OLSUN..RABBİM İNŞALLAH BUNUN KARŞILIĞINI KAT KAT VERECEKTİR İNŞALLAH.BEN DE" 7 S.TEFRİCİYE OKURUM"DESEM 100 LERİN-200 LERİN İÇİNDE AYIP OLMAZ İNŞALLAH.KABUL EDERSENİZ TABİ.İSTİRAHAT FALAN DEMİŞSİN,İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUP ARAMIZA DÖNMEN DUALARIMLA.
YA BİDE BU CENNET AĞACI VE EBE78 ARASINDAKİ HUZURSUZLUĞUN BU FORUMA YANSIMASINA ÜZÜLDÜM
:(
SELAM VE DUALARIMLA...B)B)B)B)B)B)B)

S.A KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN ALLAH NEMURADIN VARSA VERSİN SENİN 7 ADETİ BEN ANLADIM KARDEŞİM ALLAHA EMANET OL B)B)B)B)B)B)B)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

firdes yazdı:
cennet_agaci yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
S.A KARDEŞİM İNAN NEDEMEK İSTEDİĞİNİ ANLAMADIM BENMİ ARKANDAN KONUŞTUM BENMİ MERAK ETMEDİM BUNUDA BURDA TARTIŞMAYALIM EBE 78 KONUSUNUDA BENİM SORUMUM DEYİL O SİZİN SORUMUNUZ YİNEDE BEN HAKKIMI HELAL EDİYORUM VARSA A.E.O.B)B)B)B)

a.s siz anlamasanız da olur i ben orda benım arkamdan iftira eden kişinin adını yazdım oraya siz nıye üzerinize alınıyorsunuz anlamadım yanı ben birtek kişiye hakkımı helal etmıyorum oda EBE78 dir... o ne yaptığını çok iyi bılıyor senınle hesap gününde görüşücez ebe78 ...

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU.DEĞERLİ CEVDET ALLAH(CC)RAZI OLSUN SENDEN.BİR ÜMMET_İ MUHAMMEDE YARDIM İÇİN , KENDİ RAHATINI SONRAYA BIRAKIYOSUN.HELAL OLSUN..RABBİM İNŞALLAH BUNUN KARŞILIĞINI KAT KAT VERECEKTİR İNŞALLAH.BEN DE" 7 S.TEFRİCİYE OKURUM"DESEM 100 LERİN-200 LERİN İÇİNDE AYIP OLMAZ İNŞALLAH.KABUL EDERSENİZ TABİ.İSTİRAHAT FALAN DEMİŞSİN,İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUP ARAMIZA DÖNMEN DUALARIMLA.
YA BİDE BU CENNET AĞACI VE EBE78 ARASINDAKİ HUZURSUZLUĞUN BU FORUMA YANSIMASINA ÜZÜLDÜM
:(
SELAM VE DUALARIMLA...B)B)B)B)B)B)B)

ALALH RAZI OLSUN KARDEŞİM DÜŞÜNMENİZ BİLE ÖNEMLİ HAKKINIZI HELAL EDİN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
S.A.KARDEŞLERİM BİR YUVANIN YIKILMAMASI İCİN NOLUR YARDIM EDELİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

MAVI HUZUN --- 50
~aliye_aliye -- 500
fatma_tuba -- 200
CEVDET-71 -- 250+294
Bahar_58 -- 50
nursah -- 100
kursun kalem -- 100+50+50
ULUTAS--50
sadece eda--100+100
KATREM--50+50
desertrose--200
hatice_hd----100
My Rose------100
Sabrinnisa----100
EFSUN-C------100
zeytin84------200
_ha_ti_ce_16--100
CENNET GULU-50
~sehadet27--500
Tugbis ------50_
ELIFBILECIK--50
cennet_agaci-150+50
asil20---------50
firdes-----------7

TOPLAM = 3801

GERIYE KALAN ~ 643

KARDEŞLERİM BİLİYORUM COK DOLU SUNUZ AMA AZAR AZAR BU KARDEŞİMİZEDE YAZALIM 3 AGUSTOS CUMA SON GÜN A.E.O.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM GÜLBANU KARDEŞİM sehadet27 KARDEŞİM SENİN DUANI YAPACAK PERŞEMBE AKŞAMI ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİMİZDEN KARDEŞİM BEN ŞİNDİLİK KACIYOM SEN İLGİLENİRSİN A.E.O.B)B)B)B)

KATREM

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. BANA 200 ADET DAHA EKLEYİN...

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun.iki cihanda da saadete erersiniz inşaAllah.KATREM kardeşden sonra 443 kalmış.onu ben alayım,Rabbim kabul etsn.Allah'a emanet olun...

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
S.A.KARDEŞLERİM BİR YUVANIN YIKILMAMASI İCİN NOLUR YARDIM EDELİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

MAVI HUZUN --- 50
~aliye_aliye -- 500
fatma_tuba -- 200
CEVDET-71 -- 250+294
Bahar_58 -- 50
nursah -- 100
kursun kalem -- 100+50+50
ULUTAS--50
sadece eda--100+100
KATREM--50+50+
desertrose--200
hatice_hd----100
My Rose------100
Sabrinnisa----100
EFSUN-C------100
zeytin84------200
_ha_ti_ce_16--100
CENNET GULU-50
~sehadet27--500
Tugbis ------50_
ELIFBILECIK--50
cennet_agaci-150+50
asil20---------50
firdes-----------7

TOPLAM = 3801

GERIYE KALAN ~ 643

KARDEŞLERİM BİLİYORUM COK DOLU SUNUZ AMA AZAR AZAR BU KARDEŞİMİZEDE YAZALIM 3 AGUSTOS CUMA SON GÜN A.E.O.

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

MAVİ HÜZÜN........50
aliye_aliye...........500
fatma_tuba..........200
CEVDET_71.........250+294
bahar_58............50
nurşah...............100
kurşun kalem.......100+50+50
ULUTAŞ.................50
sadece eda............100+100
KATREM................50+50+200
desertrose............200
hatice_hd.............100
My Rose...............100
Sabrinnisa.............100
EFSUN_C..............100
zeytin84..............200
ha_ti_ce_16.........100
CENNET GÜLÜ.......50
sehadet27...........500
tugbis.................50
ELİFBİLECİK.......50
cennet_agacı.........150+50
asil20.................50
firdes...............7
cemile_drn........443

SAYI :4444 BİTMİŞTİR:):):)

KARDEŞLERİM HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN SAYENİZDE BİTTİ RABBİM SİZLERİ ZORDA KOYMASINNE MURADINIZ VARSA VERSİN RABBİM SİZLERİ PEYGAMBER EFENDİMİZE KOMŞU YAPSIN KEVSER HAVUZUNDAN İÇMENİZİ NASİP ETSİN DUALARIM SİZİNLE HAKLARINIZI HELAL EDİN A.E.O.B)B)B)

sehadet27 KARDEŞİM SİZDEN BİR RİCAM OLACAK DUASINI YAPARMISINIZ ALLAH RIZASI İÇİN CEVDET_71 ABİ SİZE BİLGİ VERMİŞTİ BU KONUYLA İLGİLİ YAPARSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER SELAM VE DUA İLE HAKKINIZI HELAL EDİNB)B)B)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

cemile_drn yazdı:
selamün aleyküm kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun.iki cihanda da saadete erersiniz inşaAllah.KATREM kardeşden sonra 443 kalmış.onu ben alayım,Rabbim kabul etsn.Allah'a emanet olun...

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM NE MURADIN VARSA VERSİN HAKKINI HELAL ET SELAM VE DUA İLE

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı

KATREM yazdı:
S.A. BANA 200 ADET DAHA EKLEYİN...

ALLAH RAZI OLSUN KATREM KARDEŞİM RABBİM NE MURADIN VARSA VERSİN MEVLAM YAR VE YARDIMCIN OLSUN A.E.O

firdes

Kayıtlı Kullanıcı

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU.
S.TEFRİCİYE TAMAMLANDIĞI İÇİN ÇOK SEVİNDİM.RABBİM SIKINTINIZI GİDERSİN İNŞALLAH.
RABBİM KİMSEYE DERMANSIZ DERT VERMESİN İNŞALLAH.
SAADET27 S.TEFRİCİYE TAMAMLAMA DUASINIDA BURADAN PAYLAŞABİLİRLERSE ÇOK MEMNUN OLURUM.
SELAM VE DUALARIMLA
..B)B)B)B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

gulbanu yazdı:
MAVİ HÜZÜN........50
aliye_aliye...........500
fatma_tuba..........200
CEVDET_71.........250+294
bahar_58............50
nurşah...............100
kurşun kalem.......100+50+50
ULUTAŞ.................50
sadece eda............100+100
KATREM................50+50+200
desertrose............200
hatice_hd.............100
My Rose...............100
Sabrinnisa.............100
EFSUN_C..............100
zeytin84..............200
ha_ti_ce_16.........100
CENNET GÜLÜ.......50
sehadet27...........500
tugbis.................50
ELİFBİLECİK.......50
cennet_agacı.........150+50
asil20.................50
firdes...............7
cemile_drn........443

SAYI :4444 BİTMİŞTİR:):):)

KARDEŞLERİM HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN SAYENİZDE BİTTİ RABBİM SİZLERİ ZORDA KOYMASINNE MURADINIZ VARSA VERSİN RABBİM SİZLERİ PEYGAMBER EFENDİMİZE KOMŞU YAPSIN KEVSER HAVUZUNDAN İÇMENİZİ NASİP ETSİN DUALARIM SİZİNLE HAKLARINIZI HELAL EDİN A.E.O.B)B)B)

sehadet27 KARDEŞİM SİZDEN BİR RİCAM OLACAK DUASINI YAPARMISINIZ ALLAH RIZASI İÇİN CEVDET_71 ABİ SİZE BİLGİ VERMİŞTİ BU KONUYLA İLGİLİ YAPARSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER SELAM VE DUA İLE HAKKINIZI HELAL EDİNB)B)B)

S.A. KARDEŞİM ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN BUNUDA BİTİRDİK KARDEŞİM DUA KONUSUNU MERAK ETME SEHADET27 - SEVİL KARDEŞİM HALLEDECEK İNŞALLAH YARDIMCI OLMUŞUZDUR KARDEŞİM BENİM HAKKIM YOK VARSADA SONONA KADAR HELELDİR ÖNEMLİ OLAN DİYER KARDEŞLERİMİZİN HAKLARI ONLARDAN HELALLİK AL ALAHA EMANET OL KARDEŞİM ALLAH NEMURADIN VARSA VERSİN ALLAHA EMANET OL HOŞCAKAL B)B)B)B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

[big]S.A TEFRİCİYEMİZ BİTMİŞTİR ALLAHRAZI OLSUN HEPİNİZDEN[/big]

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

gulbanu yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
asil20 yazdı:
S.A. Cevdet-71 kardeşim 50 adet de bana yazın bu kardeşime de bizlere de allah yardımcı olsun inşallah.A.E.O...B)B)B)B)

S.A KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SİZLERE AYRI AYRI TECEKKÜRÜNÜ YAZACOK BEN SADECE FORMUNA BAKIYOM YİNEDE ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSİN ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

ALLHA RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM TÜM ZORDA KALMIŞLARIN YARDIMCISI OLSUN MEVLAM GÖNLÜNÜZDEKİ MURADI VERSİN HAKKINIZI HELAL EDİN SELAM VE DUA İLE

S.A. kardeşim ben almış olduğum 50 adet tefriciyeyi senin niyetine okudum bilgin olsun.Rabbim kabul eder inşallah Allah c.c senin de bizlerinde gönlümüzdeki muradı verir başımızdaki belaları deffeder inşallah.Hakkım da geçtiyse helal olsun.Tanımazsamda nerede olduğunu bilmesemde bir kardeşime ufacık bir faydam olduysa ne mutlu bana. inşallah rabbim yuvanızda sizleri mutlu etsin.Buralarda bir kardeşinin olduğunu unutma kimbilir birgünde sen bana okursun benim içinde hayır dualarını eksik etme yeter çünkü çok fazla duaya benimde ihtiyacım var.Bunu bitirdikten sonra biraz daha alıp okuyacaktım ama bitmiş tüm okuyanlardan Allah c.c razı olsun inşallah onlarında muradını versin seninkini de. Allah c.c. kabul etsin. Amin...A.E.O...B)B)B)B)

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
asil20 yazdı:
S.A. Belki üzerime vazife değil ama çok şaşırdığım bir konu için eleştiride bulunacağım kusura bakmayın yinede. Çok uzun zaman olmasada bu siteye üye oldum ama işim gereği sürekli internetteyim bundan dolayıda zamanımın büyük kısmını sitede okuyarak geçiriyorum.Ama bu gün çok şaşırdım sebebide cennet ağacı kardeşimin yazdığı yazı.Burada da bu güzel sitede de böyle kırgınlıklar olması insanların birbirinin arkasından kuyu kazmaları??? bu nasıl oluyor?? buradaki sanal ortamda insanlar nasıl kuyu kazarlar kusura bakma cennet ağacı sizi de tanımam ebe78 kardeşimi de tanımam ama böyle yaparak siteye yeni üye olan kardeşlerimizi hem ürkütmüş hemde şaşırtmış oluyorsunuz.Böyle bir sitede en azından böyle şeyler olmazsa bence daha iyi olur çünkü bu durumlarla günlük hayatımızda fazlasıyla karşılaşıyoruz.Ben ve benim gibiler buraya bilgilerini artırmaya,yeni şeyler öğrenmeye,dostluk, dayanışma ve yardımlaşma gibi amaçlar için üye oluyoruz burada böyle kırgınlıklar olmasın lütfen.Hakkını helal etmemek te çok önemli bir durum bence bir daha düşünün.Umarım beni yanlış anlamazsınız ve bana kırılmazsınız müslüman müslümanın kardeşidir.Eğer sizi üzdüysem hakkınızı helal edin amacım sadece yukarıda yazdığım durumlara dikkat çekmekti...A.E.O...B)B)B)B)

S.A KARDEŞİM BENDE ANLAMIYOM HEP GELİP GELİP BENİM FORMUMA YAZI YORLAR VE BEN İKAZ ALIYOM ARALARINDA BİR SORUMVAR AMA ANLAMADIM İKİ SİDE COK DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ İNŞALLAH SORUMLARI NE İSE HALLEDERLER ALLAH YARDIMCI LARI OLSUN A.E.O. KARDEŞİM B)B)B)B)

A.S. Kardeşim sen de kusura bakma cevdet kardeşim ben sadece bu kardeşlerime bir hatırlatma da bulundum inşallah dikkate alırlar.Sende hakkını helal et...A.E.O...B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

asil20 yazdı:
gulbanu yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
asil20 yazdı:
S.A. Cevdet-71 kardeşim 50 adet de bana yazın bu kardeşime de bizlere de allah yardımcı olsun inşallah.A.E.O...B)B)B)B)

S.A KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SİZLERE AYRI AYRI TECEKKÜRÜNÜ YAZACOK BEN SADECE FORMUNA BAKIYOM YİNEDE ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSİN ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

ALLHA RAZI OLSUN KARDEŞİM RABBİM TÜM ZORDA KALMIŞLARIN YARDIMCISI OLSUN MEVLAM GÖNLÜNÜZDEKİ MURADI VERSİN HAKKINIZI HELAL EDİN SELAM VE DUA İLE

S.A. kardeşim ben almış olduğum 50 adet tefriciyeyi senin niyetine okudum bilgin olsun.Rabbim kabul eder inşallah Allah c.c senin de bizlerinde gönlümüzdeki muradı verir başımızdaki belaları deffeder inşallah.Hakkım da geçtiyse helal olsun.Tanımazsamda nerede olduğunu bilmesemde bir kardeşime ufacık bir faydam olduysa ne mutlu bana. inşallah rabbim yuvanızda sizleri mutlu etsin.Buralarda bir kardeşinin olduğunu unutma kimbilir birgünde sen bana okursun benim içinde hayır dualarını eksik etme yeter çünkü çok fazla duaya benimde ihtiyacım var.Bunu bitirdikten sonra biraz daha alıp okuyacaktım ama bitmiş tüm okuyanlardan Allah c.c razı olsun inşallah onlarında muradını versin seninkini de. Allah c.c. kabul etsin. Amin...A.E.O...B)B)B)B)

S.A KARDEŞİM BUKADAR GÜZEL SÖZLERİ BANAMI YAZDIN CÜNKÜ BEN BUNLARI HAKETMİYOM VE ÜZERİME ALMIYOM KARDEŞİM YARDIM KONUSUNA GELİNCE BEN BİRAZ RAHATSIZIM BİRAZ İYİ OLUYUM SANA DA OKURUZ ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

sehadet27

Kayıtlı Kullanıcı

YENİ GÖRDÜM TEFRİCİYE BİTMİŞ DUASINI NE ZAMAN YAPALIM SİZ BANA BİLGİ VERİN BEN YAPARIM İNŞALLAHB)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

sehadet27 yazdı:
YENİ GÖRDÜM TEFRİCİYE BİTMİŞ DUASINI NE ZAMAN YAPALIM SİZ BANA BİLGİ VERİN BEN YAPARIM İNŞALLAHB)

S.A. KARDEŞİM BİLİYORUM SENİN PAZARTESİ GÖRÜŞMENVAR İNŞALLAH OLUMLU OLUR SEN KARDEŞİMLE KONUŞ NEZAMAN İSTERSEN YAPIN ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt