Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BALIKLARI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ... (1 Kullanıcı)

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BALIKLARI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ...

efsude yazdı:
selamunaleykum
gercektende haklıymıssınız boyle balıklar hıc gormedım demekkı bızım vılmedıgımız degısık bır hayatları varmıs:)
selam ve dua ıle...

a.s kardeşim...sadece balıkların değil kimbilir başka hangi hayvanların bilmediğimiz değişik hayatları vardır....öyle değilmi?

selametle kardeşim..:p:p

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

energy yazdı:
gerçekten balıkları hiç böyle görmemiş hayal bile etmemiştim.resimler çok güzel........:eek::eek::eek::D:D:D::):):):):(:(:eek::eek::p:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:):):):):):):):):p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D:D:D

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

Tugbis yazdı:
:D Milletin isi gucu yok herhalde boyle seylerle ugrasiyorlar cok komik ya :D

Dualarda bulusmak uzere.

dualarda buluşmak ümidiyle...B)B)B)

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

Arife81 yazdı:
çok güzel paylaştığın için sağol balıkların böyle çalıktıklarını hiç düşünmüyordum

RİCA EDERİM NE DEMEK...BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM...DÜŞÜNÜN ARTIK BALIKLARDA BOŞ DURMUYO...SELAMETLE..

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

CAMIN KARDEŞİM ÇOK GÜZELDİLER NESIL EKLEME YAPIYORSUN MERAK ETTİM BEN RESİM EKLEYEMİYORUMDA

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

TRABZONLU20_BERRAK yazdı:
Resul_Acer yazdı:
[marq]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D[/marq]

[marq]B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)[/marq]

AYNEN:D:D:D:D:DNE TATLI

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt