Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Babam annemi aldatıyor (1 Kullanıcı)

beyaban

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar Allah rızası için yol gösterin.
bu sabah babamın annemi aldattığını kanıtlarıyla gördüm ve şu an büyük üzüntü içerisindeyim.ne yapacağımı bilemiyorum.şunu söyleyeyim yanlış anlama falan yok kesin eminim.lütfen bir şeyler söyleyin ne yapıcam ben :S

_ahraz_

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim çok zor bi durum gerçekten İnşallah baban hatasını anlar ve bu hatasından geri döner.Allah affetsin sizlere de sabır versin.Selam ve dua ile kal kardeşim

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
böyle bır durum varsa hiç çekınmeden babanla paylaşsana..

ishakyakup

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar Allah rızası için yol gösterin.
bu sabah babamın annemi aldattığını kanıtlarıyla gördüm ve şu an büyük üzüntü içerisindeyim.ne yapacağımı bilemiyorum.şunu söyleyeyim yanlış anlama falan yok kesin eminim.lütfen bir şeyler söyleyin ne yapıcam ben :S

yapabiliyorsanız..
babanıza ALLAH'ın ahkamını anlatın. haram ve helal çizgisini hatırlatın...bunu yapamazsanız başka da yapacak bi şey gözükmüyor..

ha birde şu var ki..
durum tam olarak nedir bilmek gerek.. mesela bu ikinci eş felan olabilir yani babanız ikinci bir nikah kıymış olabilir.. bu durumda yaptığı meşrudur karışamazsınız.. kınayamazsınız...

ALLAH'tan sabır, afiyet, selamet dileyin..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt