Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Azerbaycan_li Kardeşimizin Doğum Günü (1 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş duana amin..

Allah rasulunun sav dogum gunu kutladigi bize gelmemistir...amam dedginizi dogru oruc tutmus pazartesi ve persembe sunnet oruclari...soruldugunda pazartesi ben dogdum, persembe ameller Allaha arz olunur bende orucluyken arz olunsun isterim..ben bole biliyorum hata etmişsem Allah affetsin..

yani biz de kutlamiyoruz ...neyse...muslumanlari ilgilendiren daha fazla sey variken dogum gunuyle ves ugrasmakta abes olur...

Allah hepinizden razı olsun...hayır duanıza herzaman muhtac kardeşiniz...Musab...
anladım da siz islam dininde doğum gününü kutlamak ,Allah a şükretmek vardır kısmına takıldınız galiba.yani doğum günü vardır ama bu günde Allah a şükredilirse anlamında.yoksa doğum günü kutlamak yok dininmizde.o söz yanlış anlaşılmasın..

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

bizim sitedeki doğum günlerini kutlama amacımız; yeni bir yaşı "şak şak"larla kutlamaktan ziyade, defterimize hesap vereceğimiz bir yılın da iyisiyle kötüsüyle eklendiğini hatırlatmak ve yeni yaşına giren kardeşimize hayır dualarda bulunabilmek. Zaten sizin de gördüğünüz üzere konuya yazan kardeşlerimiz şahsınıza yönelik gerçekten çok anlamlı ve maşAllah dedirtecek dualarda bulunmuşlar, nasiplenirsiniz inşAllah, eğer konu sizi çok rahatsız ederse yetkili modlara iletilir, silinmesini talep edebiliriz,

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olun, hayırlı geceler

Allah hepinizden razı olsun...

eger sizi uzmeyecekse, benim dogum gunu konusndakı görüşüm (yani okudgum kadar edindgim gorus) bunun bidat oldugudur...

ama duanıza herzaman muhatcım...Allah sizlerden razı olsun...Allah sizleri cennetine alsın...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
bizim sitedeki doğum günlerini kutlama amacımız; yeni bir yaşı "şak şak"larla kutlamaktan ziyade, defterimize hesap vereceğimiz bir yılın da iyisiyle kötüsüyle eklendiğini hatırlatmak ve yeni yaşına giren kardeşimize hayır dualarda bulunabilmek. Zaten sizin de gördüğünüz üzere konuya yazan kardeşlerimiz şahsınıza yönelik gerçekten çok anlamlı ve maşAllah dedirtecek dualarda bulunmuşlar, nasiplenirsiniz inşAllah, eğer konu sizi çok rahatsız ederse yetkili modlara iletilir, silinmesini talep edebiliriz,

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olun, hayırlı geceler

Allah sizden razi olsun kardeşim...ama ben de dikkat ederseniz ne konuyu acan kardese (size) ve kimseye bior sey demedim..Allah razi olsun guzel dualariniz icin dedim...duaniza muhtacim dedim herzaman icin...yoksa "şak şak" ves gibi ornekler vermedim..yalnış anlamyın inşallah...insan aylnış anlaşıldığında uzluyor...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı

est. kardeşim,

benim tarafında bir yanlış anlaşılmanız yoktur artık, inşAllah siz de niyetimizi anlamışsınız zaten :a12:

üzülmeyin lütfen, Rabbim bundan sonraki ömrünüzü hayırlı, bereketli, sağlıklı, mutlu, her şeyden önemlisi İslamiyete uygun yaşamanızı nasip etsin inşAllah, maşAllah bugün çok güzel dualar aldınız, Rabbim kabul eder inşAllah :a15:

selam ve dua ile, hayırlı geceler, Allah'a cc emanet olun,

Allah sizden razi olsun kardeşim...ama ben de dikkat ederseniz ne konuyu acan kardese (size) ve kimseye bior sey demedim..Allah razi olsun guzel dualariniz icin dedim...duaniza muhtacim dedim herzaman icin...yoksa "şak şak" ves gibi ornekler vermedim..yalnış anlamyın inşallah...insan aylnış anlaşıldığında uzluyor...

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
est. kardeşim,

benim tarafında bir yanlış anlaşılmanız yoktur artık, inşAllah siz de niyetimizi anlamışsınız zaten :a12:

üzülmeyin lütfen, Rabbim bundan sonraki ömrünüzü hayırlı, bereketli, sağlıklı, mutlu, her şeyden önemlisi İslamiyete uygun yaşamanızı nasip etsin inşAllah, maşAllah bugün çok güzel dualar aldınız, Rabbim kabul eder inşAllah :a15:

selam ve dua ile, hayırlı geceler, Allah'a cc emanet olun,

Allah razı olsun sizden...ben sizi anladım...sadece kimseyi uzmek istemem..yalmnış anlaşılmak ta hiç istemem...sagolun var olun...dualrınız için de Allah size daha guzelini nasip etsin....dunya ve ahirette...salam aleykum ve rahmetullah

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşlerim.

Azerbaycanlı qardaşımın da yeni yaşı xeyirli ,sağlıq dolu olar inşallah. :)

Allaha emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt