Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

{≡ AY ♥ YILDIZ ≡} (2 Kullanıcı)

sert

Kayıtlı Kullanıcı
RE: {≡ AY ♥ YILDIZ ≡}

Çok doğru kardeşim

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim çok güzel ay yıldız resimleri allah razı olsun

saliha

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleyküm ben üye olduğum başka bir siteye bayrak resimleri gönderdim ve beni ve diğer gönderdn kardeşlerimi resmen "ırkçı" ilan ettiler. o kadar çok üzüldüm ki... vatanına sahip çıkmak ırkçılıksa ben sonuna kadar ırkçıyım o zaman

saliha

Kayıtlı Kullanıcı

Biz Bu Vataný Üç kuruþa Peþkeþ Çekecek Bir Neslin Evlatlarý Deðiliz Biz Odasýnda Kuraný Kerim Var Diye Saygýsýndan Uyuyamayan Osman Gazilerin Mýsýr Seferinde Çölü Atýna Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasýl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasýna Saygýsýndan Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin Ýhanetle Suçalnýp Sürgün Edilen Fakat Yanýnda Bir Tek Hazine Malý Götürmeyen Ve Öldüðünde Cenazesine Borçlarýndan Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarýyýz Yakýþmaz Bize Vatan Giderken Bayrak Ýnerken Ezan Susarken Yaþamak Ey Ýnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz ÝLAHÝ KELÝMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayýda ergeç silecektir
rahmetle anýlmak ebediyet budur ama
sessiz yaþadým kim beni nerden bilecektir

Eyvâh! Beþ on kâfirin îmanýna kandýk;

Bir uykuya daldýk ki: cehennemde uyandýk!

Mehmedim,sevinin ,baþlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalýr tümsekte!
Yarýn elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doðmuþ ,gün batmýþ ,ebed bizimdir

Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Deðil Cehennem Dahi Lüzumsuz Deðil!

---bizki ustasýyýz vatan sevmenin---
---yarýn elbet elbet bizimdir gün doðmuþ gün batmýþ ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Þu istikbal inkýlabý içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamýn sadasý olacaktýr---
---Allaha Vatana Bayraða Kurana Ve Silaha yemin olsun Þehitlerim Gazilerim emin olsun---
---Ýman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imaný elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanýn kuvvetine göre hadisatýn tazyikatýndan kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---

VATAN OLMAZSA ÖZGÜRLÜK OLMAZ O DALGALANAN BAYRAK BÝZÝM ÞANIMIZ ÞEREFÝMÝZ O BAYRAÐI O HALE GETÝRENLER DEDELERÝMÝZ ÝMANLA ÝRFANLA O HALE GETÝRMÝÞ MELEKLERLE YANYANA SAVAÞAN BÝ KAVÝMÝN KABUL ETTÝÐÝ AYYILDIZI KÝM KABUL ETMEZMÝÞ ÖZGÜRLÜK OLMADAN VATAN OLMADAN ÝNANÇ NASIL YAÞANIR GÖRÜYORUZ SÖMÜRGE ALTINDAKÝ ONLARCA ÝNSANI KENDÝ DERTLERÝNDEN AKILLARINA BAÞKA BÝÞEY GELMÝYOO
IRKÇILIK FARKLIDIR BÝZ HER ÝNSANI SEVERÝZ YETERKÝ MÜSLÜMAN OLSUN BÝZE YADÝGAR BAYRAÐI KORUMAK IRKÇILIKSA EYVALLAH BÝZ IRKÇIYIZ

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Sen canını sıkma kardeşim.Irkçılık başka,vatan sevgisi çok başka.
Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır!
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

saliha

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
Sen canını sıkma kardeşim.Irkçılık başka,vatan sevgisi çok başka.
Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır!
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Allah(c.c.) razı olsun abi. ben de öyle düşündüm zaten bu sitede böyle şeylere hiç rastlamdım emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt