Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

avatarları göremiyorum. (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
indiriodum da yarıda iptal ettim kardeşim hanımeli arkadaş nasıl yapmış onu anlayamdım eğer hiç biri olmazssa son çare olarak indiricem mecburrr:(
netscapeyi kurdu galiba kurduktan sonrada netscapeden değil tekrar intenet explorerden giriş yaptı onu demek istemiştir
netscape indirhttp://forum.islamiyet.gen.tr/bilgisayar-programlari/77343-tavsiye-ettigim-bir-tarayci.html
buda türkçe yaması
RapidShare: Easy Filehosting
yamayı indirdikten sonra tarayıcıyı kapatın yamayı tarayıcının kurulu olduğu klasördeki yerlerine kopyalayın tarayıcıyı tekrar açtığınızda artık türkçe, bukadar

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
Netscape yi kurdum ismaile kardeşim ama ben bu forumu hep bundan mı açıcam normal internet explorer açamıcakmıyım burdan avatarları görüyorum bide sanki pcyi yavaşlattı gibi....

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Netscape yi kurdum ismaile kardeşim ama ben bu forumu hep bundan mı açıcam normal internet explorer açamıcakmıyım burdan avatarları görüyorum bide sanki pcyi yavaşlattı gibi....
Bilgisayarı yavaşlatmaz bende kullanıyorum bu tarayıcıyı.Bende internet explorerde kurulu ama onu hiç kullanmam eksiği çok ve güvenlik açıkları var ben internete hep bu tarayıcıdan girerim şu an memnunum bu da internet explorer gibi bir tarayıcı ama ondan daha iyi bence bu benm şahsi görüşüm türkçe yamasınıda yapın bir müddet sonra bunun bağımlısı olursunuz
şuan bilgisayarımda kurulu tarayıcılar
netscape navıgator
mozzilla firefox
opera
safari
internet explorer
ben bunları deneme amaçlı kurdum şu an sadece netscape ve mozzilladan memnunum mozzilla frefox unda yinede güvenlik zaafları var

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc razı olsun kardeşim bakalım kullanalım memnun kalırım inş çok teşekkürederim selam ve dua ile

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc razı olsun kardeşim bakalım kullanalım memnun kalırım inş çok teşekkürederim selam ve dua ile

Rabbim cümlemizden razı olsun inş
ama türkçe yamasını muhakkak netscapenin kurulu olduğu klasöre kopyalayın daha da güzel olur

netscapenin giriş sayfasını google yapmak için aşağıdaki yolu izleyin
1

2

3

hanimeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ismaile kardeşim
ben türkçe yama programını indirdim ama
nereye ve nasıl kopyalıyacağımı anlamadım
teferruatlı anlatabilirsen sevinirim..

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. değerli İsmaile kardeşim Allah razı olsun şimdi görebiliyorum.YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
SELAM VE DUA İLE........

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
netscape navigator ü türkçe yapma
yama işlemini yapmadan önce netscape navigator tarayıcısını kapatalım
1.adım :ilk önce yama dosyasını indiriyoruz ve içindekileri çıkartıyoruz

2. adım :

3. adım :

4. adım :

bu işlemleri yaptıktansonra artık netscape navigator tarayıcınız türkçedir

hanimeli

Kayıtlı Kullanıcı