Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatarlardaki Fotograflar Hakkında (1 Kullanıcı)

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
نعىمة;640169' Alıntı:
benim şuanki avatarımda gerçek arab kahvesi var...:)

Canım çekti doğrusu نعىمة kardeş .
Arap kahvesi ilkin çok ağır gelmişti ama daha sonra alıştım. Mırranın biraz değişik türü ama çok lezzetli. Olsada içsek :)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Canım çekti doğrusu نعىمة kardeş .
Arap kahvesi ilkin çok ağır gelmişti ama daha sonra alıştım. Mırranın biraz değişik türü ama çok lezzetli. Olsada içsek :)

evet olsada içsek ben çok sevdim..:(
şimdi sadece bu resme bakıp hatıralarla avunuyom :)

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
نعىمة;640269' Alıntı:
evet olsada içsek ben çok sevdim..:(
şimdi sadece bu resme bakıp hatıralarla avunuyom :)

Bende aynen kardeş. inşallah tekrar gitmek nasip olurda yine keyifle o hurma bahçelerinde yudumlarız kahveleri...

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm. Farklı bir bakış açısı . O zaman ben de birkaç kelam yazmak istiyorum izninizle. Sitede bazı kişiler rumuz yerine isim kullanıyorlar ve kim nereli , ne iş yapıyorsunuz ... gibi bir sürü konu açılıyor. Ben de size soruyorum o zaman neden böyle davranışlar sergileniyor ? bunların cevabını verirseniz sevinirim. Gayet sert bir üslup kullanmışsınız. Bu kişinin kendi tercihi kim ne isterse onu koyar avatar olarak. Sizin söylemenizle kimse değişecek değil. Ben açıksözlüyüm kırdıysam özür dilerim. Ama malesef bu söylediklerim doğru.
Selametle.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ÜSTÜME ALINDIM ÇÜNKÜ BENİM KONULARIMI İÇERİYO SÖYLEDİĞİN SÖZLER ..
BEN KONUYU AÇARIM KARDEŞİM
İSTEYEN ÇOK DEĞERLİ KARDEŞLERİM CEVAP YAZAR İSTEMEYEN YAZMAZ RABBİMİZ HEPSİNDEN RAZIOLSUN DA NE ALAKA KURDUN ANLAYAMADIM

kim nereli , ne iş yapıyorsunuz ... gibi bir sürü konu açılıyor. Ben de size soruyorum o zaman neden böyle davranışlar sergileniyor ?

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ÜSTÜME ALINDIM ÇÜNKÜ BENİM KONULARIMI İÇERİYO SÖYLEDİĞİN SÖZLER ..
BEN KONUYU AÇARIM KARDEŞİM
İSTEYEN ÇOK DEĞERLİ KARDEŞLERİM CEVAP YAZAR İSTEMEYEN YAZMAZ RABBİMİZ HEPSİNDEN RAZIOLSUN DA NE ALAKA KURDUN ANLAYAMADIM

kim nereli , ne iş yapıyorsunuz ... gibi bir sürü konu açılıyor. Ben de size soruyorum o zaman neden böyle davranışlar sergileniyor ?

Ve aleyküm selam kardeşim ben sana söylemedim böyle ufak şeylerle vakit geçirmeyelim diye birilerine söyledim. Senin üzerine alınman da tuhaf çünkü ben senin aleyhine birşey yazmadım. Hatırladıysan ben de cevap yazmıştım senin açtığın konuya. Hem senden başka böyle konular açanlar da oldu sanırım kardeşim. Ben çekinmeden söylerim eğer sana karşı birşey söyleyecek olursam böyle gevelemem direk söylerim. Ama dediğim gibi sen üzerine alınma benim kastettiğim sen değilsin. Haklısın kim cevap yazmak isterse yazar istemeyen de yazmaz. Bu kadar hiddetlenmene gerek yok. Ayrıyeten böyle küçük şeylerle vakit geçirmeyelim . Ben avatarıma ne istiyorsam onu koyarım. Bu kimseyi ilgilendirmez. Bakmak istemeyen bakmaz olur biter. Sen değerli kardeşim " sivetok" bakmak istemiyorsun o zaman bakma . Herhalde kendinizi haramdan nasıl koruyacağınızı biliyorsunuzdur. Biliyorsanız da şayet uygulayın ona buna taş atmayın lütfen.
Hayırlı günler.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim ben sana söylemedim böyle ufak şeylerle vakit geçirmeyelim diye birilerine söyledim. Senin üzerine alınman da tuhaf çünkü ben senin aleyhine birşey yazmadım. Hatırladıysan ben de cevap yazmıştım senin açtığın konuya. Hem senden başka böyle konular açanlar da oldu sanırım kardeşim. Ben çekinmeden söylerim eğer sana karşı birşey söyleyecek olursam böyle gevelemem direk söylerim. Ama dediğim gibi sen üzerine alınma benim kastettiğim sen değilsin. Haklısın kim cevap yazmak isterse yazar istemeyen de yazmaz. Bu kadar hiddetlenmene gerek yok. Ayrıyeten böyle küçük şeylerle vakit geçirmeyelim . Ben avatarıma ne istiyorsam onu koyarım. Bu kimseyi ilgilendirmez. Bakmak istemeyen bakmaz olur biter. Sen değerli kardeşim " sivetok" bakmak istemiyorsun o zaman bakma . Herhalde kendinizi haramdan nasıl koruyacağınızı biliyorsunuzdur. Biliyorsanız da şayet uygulayın ona buna taş atmayın lütfen.
Hayırlı günler.

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM YOK KARDEŞİM NE HİDDETLENMESİ BEN KOLAY SİNİRLENEN BİR İNSAN DEGİLİM :)
BENİM İÇİN ARK NİYETLİ BİRŞEY SÖYLEMEYECEĞİNİDE BİLİRİM
TEVAFUK MUDUR BİLMEM AMA ÜZERİME ALINMAM DOĞAL TAKTİR EDERSİN Kİ BENİMDE ÖYLE KONULARIM MEVCUT
rABBİMİZE EMNAET OL İNŞAALLAH HAKKINI HELAL ET
:H​

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
ÇOK DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN Bİ KONUYA DEĞİNMİŞSİNİZ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN
BENİM AWATARIMDA BİR SORUN YOKTUR İNŞAALLAH
SSLM WE DUA İLE

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
Kusurabakmayın da, madem böyle bir konu açılmış, açıkca şu avatar, şu şekilde olduğu için beni utandırdı diye açıklama yapılması lazım..

Herşeye bir kulp takar olduk milletçe..
Utandıracak bir avatar nasıl olur merak ettim doğrusu, hiç de denk gelmedim..Haksızsam söyleyin de bilelim, insan ister istemez merak ediyor..

Bence de isteyen istediği resmi koyar, utandıracak bir avatar olması sözkonusu olamaz zaten..

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM YOK KARDEŞİM NE HİDDETLENMESİ BEN KOLAY SİNİRLENEN BİR İNSAN DEGİLİM :)
TEVAFUK MUDUR BİLMEM AMA ÜZERİME ALINMAM DOĞAL TAKTİR EDERSİN Kİ BENİMDE ÖYLE KONULARIM MEVCUT
rABBİMİZE EMNAET OL İNŞAALLAH HAKKINI HELAL ET
:H[/CENTER]

Ve aleyküm selam kardeşim. Birden tepki verince sinirli bir insan olduğuna kanaat getirmiştim bir an ama öyle olmadığını anladım. Ben orada başka bir kişiye mesaj vermiştim sen üzerine alındın. Asıl sen hakkını helal et:( Kalbini kırmadım inşallah. Ben tartışmayı hiç sevmem kardeşim burada güzel şeyleri paylaşmak için Allah rızası için varız böyle münakaşalara girmeye ne gerek var ne de zaman. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Herşeyin hayırlısını versin. Amin.

Allah razı olsun kardeşim buna sevindim çünkü doğru söylemişsin . Ben art niyetli birşey söylemek istemedim sana.
Sen de Allah'a emanet ol . Hayırlı akşamlar kardeşim. :H

artu

Yasaklı Kullanıcı
Ahlak sınırlarını zorlayan bir avatar olmadığı sürece isteyen istediği resmi koyar! Bazı arkadaşları düşüncelerinde tutarsız görüyorum, giyime gelince istediğimiz şekilde türban takalım, özgürlük diyenler küçük bir resme bile tahammül edemiyor!

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.Böyle durumlarda zaten uyarmakla yükümlüyüz,yoksa bizde bunun vebalinden sorumlu oluruz,oyüzden kusura bakmayın demenizin bir geregi yok.Allah razı olsun.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
herşey için ölçü bellidir : İslam.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Tüm yorum yapan kardeşlere teşekkür ederim.
Bu kadar yorumun üzerine ben bir şey demek istemiyorum
Saygılarımla

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
güzel bır konu bence de katılıyorum sizlere

huzur8

Kayıtlı Kullanıcı
konu bencede çok güzel
ama anlatım tarzı agır sert
daha yumuşak naif anlatılabilirdi
sanırım benim avatarımda kötü utanılcak bişey yok ama
kötü sanırım sizce ?

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
ya acaba benimki de sorunlu bi avatar mı çok hoşuma gittiği için koydum sadece,inanın kötü bi niyetim yoktu..

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Kardeşler beni utandırmayın lutfen. Kimsenin avatar bekçisi veya kusur görücüsü vs değilim. Avatarlarınızı beğenmemek gibi bir yetkim ve lüksüm yok. Neredeyse konuyu açtığıma pişman olacağım. Konuyu açarken demek ki çok kızmışım. Kızgınlıklaolsa gerek ki ağır kelamlar sarf etmişim göz ve gönül kirliliğine sebep olduysam herkesten özür dilerim. :A:A:A

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt