Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (2 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
romantikler1fb2.gif

CEVDET BUDA SANA BİZİ BIRAKMADIĞIN İÇİN ABLACIĞIM

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.

Cevdet kardeşime

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bu da cevdet abı sana

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.

Cevdet kardeşime

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HEDİYENİZ İCİN COK TEŞEKKÜR EDERİM COK SEVİNDİM

BU DA BENDEN SİZE HEDİYEMDİR KARDELEN SİZDE KARDELEN GİBİ ZOR BULUNAN BİR KARDEŞİMSİNİZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
bu da cevdet abı sana

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BENİM. HEDİYENİZE COK SEVİNDİM ALLAH RAZI OLSUN COK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH HER DAİM GÖNLÜNÜZDEKİNİ MURAT ETSİN HER ŞEY GÜZEL OLACAK İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

BU DA BENDEN NACİZ HANE HEDİYEMDİR UMARIM BEĞENİRSİN

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm canım kardeşim Aliyeciğim bu çiçeklerde benden sana kabul buyurursanız inşaallah.Yaradan a emanetsiniz.Selam ve dua ile...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Esselamun aleyküm canım kardeşim Aliyeciğim bu çiçeklerde benden sana kabul buyurursanız inşaallah.Yaradan a emanetsiniz.Selam ve dua ile...

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü Zeynep Rukiyeciğim, canım kardeşim.. Allah c.c razı olsun, en güzel renkte, en güzel çiçeklerdi..Çok beğendim.. Çok güzeller hepsi, güzel gönlünüze sağlık olsun inşallah canım kardeşim..Kabul ettim tabii ki..Çok teşekkür ederim..Her daim dualarımdasınız inşallah.. Rabbimiz c.c güzel gönlünüze göre versin canım kardeşim..Selam, baki dua ve daimi muhabbetle Kaplerin Asıl Sahibine emanetimsiniz inşallah..Bunlar da size gelsin inşallah..

papatya32uk11.jpg

gul1079cjtv8.jpg

garib_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
b-74763-dini_w_1.jpg

BURADA BULUNAN TÜM GÖNÜL DOSTLARINA ARMAĞAN OLSUN BU RESİM ALLAH(c.c.) BURALARI GÖRMEYİ YÜZLER SÜRMEYİ NASİB EDER İNŞ.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
KALBİ GÜZEL KARDEŞİM ALİYE

Selamün Aleyküm, gönlü güzel, değerli Nihal Ablam..B)

Güzel, anlamlı sözlerle ve lalelerle süslü bu güzel resim için çok teşekkür ederim..Çok güzeldi gerçekten..Emeğinize ve güzel yüreğinize sağlık olsun değerli ablam..Bu da acizane kardeşinizden size gelsin inşallah..Selam ve baki dualarımla Rabbimize emanetimsiniz..Hayırlı, nurlu geceler dileğiyle..B)

tulips.jpg

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamün Aleyküm, gönlü güzel, değerli Nihal Ablam..B)

Güzel, anlamlı sözlerle ve lalelerle süslü bu güzel resim için çok teşekkür ederim..Çok güzeldi gerçekten..Emeğinize ve güzel yüreğinize sağlık olsun değerli ablam..Bu da acizane kardeşinizden size gelsin inşallah..Selam ve baki dualarımla Rabbimize emanetimsiniz..Hayırlı, nurlu geceler dileğiyle..B)

tulips.jpg

Aleykümselam

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt