Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (1 Kullanıcı)

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Delete kardeşimize

qurr2002.jpg

Ysmnkaos ablama

[/CENTER]

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Allah razı olsun Aliye kardeşim. Selam ve dua ile kalın

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm hafizkiz kardeşim.. Çok çok teşekkür ederim.. Çok güzeldi, emeğinize, gönlünüze sağlık olsun inşallah..Bu da benden size gelsin bakalım

Seyyidetün_nisa kardeşimize

çok teşekkür ederim ablacm hatırlanmak güzel şey nerden bildin kırmızı rengi çok sevdiğimi ALLAH RAZI OLSUN[/quote=seyyidetün_nisa]

Selamün Aleyküm Betül kardeşim. Ben teşekkür ederim..Beğendiğinize sevindim:) Tevafuken kırmızı oldu, içimden onu koymak geldi sizin için.. Sevdiğiniz renk olmasına da sevindim kardeşim. Allah c.c sizden de razı olsun, Rabbimize emanetsiniz, selam ve baki dua ile inşallah..B)

Can mücahidem cennet yolcusu kardeşim..Resim gerçekten çok güzeldi, sizden bir hatıra olarak kaydettim; sizin de gönlünüze sağlık olsun inşallah mücahidem.Hayırlı ve nurlu geceler olsun inşallah...Dualarda buluşmak duasıyla Rabbimize emanetsiniz.. SİTENİN EN CANA YAKIN ABLASINA TEŞEKKÜRLERİMİ BİLDİRİRİM GECENİZ HAYIRL OLSUN

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Hatırlanmayı kim istemez değerli kardeşlerim
Elbette bir nedene ihtiyacımız yok,
çünkü insan sevdiklerini sevindirmek, mutlu etmek, mutlu görmek ister.

Mü'minler arasındaki kardeşlik bağlarını kuvvetlendirici güzel adet ve davranışlardan biri de hediyeleşmektir. Fahr-i Cihân Efendimiz, ümmetinin birbirlerine karşı olan muhabbet ve bağlılıklarının artması için hediyeleşmeyi teşvik etmiş, kendisi de hediye vermiş ve hediye kabul etmiştir.

Bunlar da Kaan, Gülnisa, Aliye, Kasım, Im_muslim, aminenur ve burda ki Tüm kardeşlerime hediyem olsun

Kaan Erdem

Yönetici
mevlam razı olsun kardeşim.çok t.ederim.sitedeki yararlılık ve daimliğinizin ALLAH cc nasip kısmet ettikçe hayırlısı ile sürmesi duası ile.selam ve dua ile kalın kardeşim.

Hatırlanmayı kim istemez değerli kardeşlerim​

Mü'minler arasındaki kardeşlik bağlarını kuvvetlendirici güzel adet ve davranışlardan biri de hediyeleşmektir. Fahr-i Cihân Efendimiz, ümmetinin birbirlerine karşı olan muhabbet ve bağlılıklarının artması için hediyeleşmeyi teşvik etmiş, kendisi de hediye vermiş ve hediye kabul etmiştir.

Bunlar da Kaan, Gülnisa, Aliye, Kasım, Im_muslim, aminenur ve burda ki Tüm kardeşlerime hediyem olsun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

teşekkür edrim kardeşim buda sizin inşallah begenirsiniz

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli DELETE kardeşim ALLAH senden razı olsun.
Bu forumu açan GİZLİ ÖZNE kardeşimden de ALLAH razı olsun...

ALLAH razı olsun başka yazacak bir şey bulamıyorum...
ALLAHa emanet ol...

collage1tlh5.jpg

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli DELETE kardeşim ALLAH senden razı olsun. inan o kadar güzel bir forum açmışsın ki çok güzel ya...

ALLAH razı olsun başka yazacak bir şey bulamıyorum...
ALLAHa emanet ol...

Allah sizden de razı olsun kardeşim.
Formu açan GizliOzne kardeşimiz.
Allah'a emanet olun

mumışığı

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzeller ben acemiyim nasıl oluyor forumu kullanmayı bilmiyorum bilgi veren olursa sevinirim resim yükleme avatar yükleme nasıl oluyor selametle.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Allah sizden de razı olsun kardeşim.
Formu açan GizliOzne kardeşimiz.
Allah'a emanet olun

bir anlık dalgınlığıma gelmiş özür dilerim...
GİZLİ ÖZNE kardeşim lütfen hakkınızı helal ediniz bir anlık dalgınlığıma gelmiş...kusuruma bakmayın özür dilerim...
ALLAHa emanet olunuz...selam ve dua ile...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Hatırlanmayı kim istemez değerli kardeşlerim

BU İNCE RUHLU DÜŞÜNCEN İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.
BEN BU İŞİ BECEREMİYORUM,KUSURUMA KALMA AMA EN SEVDİGİM KIRMIZI VE BEYAZ GÜLLERİ SANA HEDİYE ETTİGİMİ KABUL ET.SELEMETLE.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli KASIM HADİ abicim...ALLAH sizlerin kardeşliğinden mahrum bırakmasın beni...selametle inşaallah...

k-b.jpg

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli KASIM HADİ abicim...ALLAH sizlerin kardeşliğinden mahrum bırakmasın beni...selametle inşaallah...

k-b.jpg

RABBIMDA SENİ EN DEGERLİNİN YANINA DEGERLİLERDEN DİYE KOSUN.AMİN.
HEM BU DÜNYA HEM AHİRET YOLLARIN BU GÜZEL GÜLLER GİBİ GÜZEL VE FERAH OLSUN.AMİN.
İŞİN GÜCÜN RAST GİTSİN.
HAYIR KAPILARI ÜZERİNE AÇILSIN.
ALLAH DOSTLARI DOSTUN OLSUN.AMİN.AMİN.AMİN.
BENDENDE BU KADAR .SELAMETLE :H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelamuAleyküm Kıymetli EMİN Kardeşim..

Öncelikle çok teşekkür ederim EMİN Kardeşim..Bizi çocukluk yıllarımıza geri götürdünüz..(10 yaşıma kadar-ilkokul 4.sınıf)
4 ile 10 yaşlarım arası 6 sene YEŞİL BURSA-İlk göz ağrımda
Muradiye Semti ve Setbaşı'nın üsttarafında Çobanbey Mah.de(son bir yıl) ikamet etmiştik..fırsat buldukça..gelip-ziyaret ettiğimiz bu ULU Mekanın ayrı bir yeri vardır..Çok sağolunuz..

Ayriyetten "Kendileri kadar KIYMETLİ Hediyelerini Lütfeden kardeşlerimizin hepsine(resim ekleyemeyen dahil) kalbi teşekkürlerimi sunarım..Allah(CC) hepinizden razı..inşaAllah bu sayfa vesilesiyle oluşan MUHABBET ortamı dalga-dalga yayılıp her bir Kardeşi kuşatır..

Bu nedenle de GİZLİ ÖZNE Kardeşimize ne kadar teşekkür etsek azdır..Kendisini buna VESİLE oldu bilsin inşaAllah..Allah(CC) razı olsun..

Tek tek isim yazmıyorum..Ayrımsız herkesi sevgi ve saygı ile bir Amca-abi-kardeş olarak kucaklıyorum..

DELETE Kardeş kusura bakmayınız..TEBESSÜM ediyorum Kardeşim..mazur görünüz..işte bir küçük ihmal üzecek birisini diye tek-tek göndermek çok zordu..ama toplu yazdık..onda bile kusur ettik..affola..

Selam..sevgi..saygı ve baki dualarım ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

VE ALEYKÜMSELAM TALİPAMCA BURSALI OLARAK DAHA ÖNCEDE BURSADAN GEÇEN SİZE HEDİYEM OLSUN

1116-1129186243.jpg

mbemine_PIC_0094.JPG

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

berat05

Yönetici
selamün aleyküm NİHALİM kardeşim

siz ekleyemesenizde bizler sizin yerinize SİZ EKLEMİŞ GİBİ EKLERİZ :H
bu da sizde işte
attachment.php

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
selamün aleyküm NİHALİM kardeşim

siz ekleyemesenizde bizler sizin yerinize SİZ EKLEMİŞ GİBİ EKLERİZ :H
bu da sizde işte
attachment.php

Aleykümselam...ablacığım ALLAH c.c. razı olsun ...düşünceniz için teşekkür ederim...:A inanın çok mutlu ettiniz RABBİM sevdiklerinize bağışlasın...ALLAH c.c. emanet olun...
selam ve dua ile...selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt