Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aşik (1 Kullanıcı)

KAANANKARA

Kayıtlı Kullanıcı
Arkakadaşlar Bugüzel Siteye Yeni üye Oldum...sizlerle Yazişmak Dertleşmek Ve Paylaşmak Için.. Allah Hepinizden şimdiden Razi Olsun

KAANANKARA

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Bir Devletdairesinde Memurun...yaklaşik 1ay önce 3 Aylik Bir Ilişkim Bitti...evlenmeyi Düşündüğüm Cok Sevdiğim Insan Tarafindan Gercek şuki Sebebsizce Teredildim.. O 3,5 Yil Bir Gencle Cikmiş,,23 Yaşlarinda üniversite Mezunu Bir Insandi...onunla Taniştiğimda Gercekten Harabe Ve Yikik Bir Vaziyette Idi..birbirimizi Sevdik Inandik Ve Ben Evlenme Yolunda Onla Hizli Bir Sürec Yaşadimm..yaşadim Diyorum Cünkü O Hep Bana ümit Verir Variydi...ve Birden Tek Bir Mesajla Ilişkimizibitirdi..icim Aciyo Ve Cok üzülüyrm...o Kötü Bir Ideğim Ama Icinden Cikamadiğim Sorunlardan Dolayi Ayrildik Diyo..belki Evlilik Ona Ağir Geldi..bilmiyrm Ama Banadönmesini Cok Istiyorm..onun Gibi Birini Birdaha Sevemem...bana Yardimci Olun...o Iyi Bir Insan..bunu Bilmek Benidahada Kahrediyo...hangi Dualar Okumaliyim Ne Yapmaliyim..şimdiden Yardimlariniz Icin Allahrazi Olsun Hepinizden

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bu ne güzel bir yazı böyle. Ellerinize sağlık. Gerçekten çok güzel Mevlam sizden razı olsun. Beşeri aşk için uğraştı, çabaladı ve sonunda ilahi aşkı gördü. Allah sevgisi gönlümüzden eksik olmaz inşallah(AMİN!) Allah'a emanet olun.

AMİN İNŞALLAH EKSİK OLMAZ....SELAMETLEE.....

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim emegini zayi etmez senin.bak kac kisi faydalandik.Allah razi olsun kardesim.

Baki dualarimla...B)B)B)

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş.:B:B:B

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt