Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Artık Yeter Gına Geldi..! (1 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
ALLAH razı olsun...
çok haklısın gerçekten..
yeni üye oldum forumlara baktım sürekli birilerini ikna etme çabası yada kapnmak isteme fakat aile baskısı korku falan filan yani boş sözler_ki benim için_
bunları yazan çoğu arkadaşlar neyin günah olduğunu gayet iyi biliyor..gerek yok gerisine...
hayırlı ve bereketli günler
Selametle

selamun aleykumm

kardeşim senden Allah razı olsun cok yerınde bir konu olmus
yaa banada gına geldi

özeliikle islamiyetı bılmez insanların islam nimetiyle şereflenememiş insanların saçma sapan basörtü hakkında yorumları ile ilgili konular acıp acıp yorumlar yapmakk gercekten gına getirdi
Elhamdüliilah herkes neyın ne oldugunu biliyor bu kadar tekrarlanmasına gerek yok artık ....

Aleküm selam
Selametle

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
bende bu dusunceleri anlamıyorum ya o paylaimları acan arkadasların cogu kapanmak istiyorlar evet hakikatleride biliyorlar ama bilme ki siz yasadınız mi aile baskısı siz cıkmazsa kaldınız mı aynı evın içinde iki yabancı gibi yasadınız mı sırf kapanmayın diye agır laflar işitiniz mi kapandıgınız için hor goruldunuz mu yada kapandıgınız için agır tabirlere maruz kaldınız mı???
bu paylaimları acan akadaşların cogu dua ve destek istiyor ki bu paylaimların sıkıntısı olanlatın actıgı paylaşimlardan bi farkının olmadıgını dusunuyorum ben su zaman kadar sitede kapanmanın hukmu nedir yada sizce kapansammı diye bi forum görmedim genelde kapanmak istiyorum ama su su su önume engel cıkıo dua edermisiniz tarzında olmuştur.destek olmamız lazım degil mi o kardeşlerimize??yıldırmak yerine tesvık etmemelimiyiz.ailesiyle konuşmadıgı mevzuyu burda acıp iştirak bekelyıp istişare etmesi anormal mi??neyse hakkınız helal ediniz.işgal ettim paylaşiminizi.selametle..

_YUSUF_

Yönetici
bu arada asla polemige girmek için yazmadım yada muhalefet olmak için..sadece fikrim budur diye yazdım..

Estağfurullah kardeşim
Problem insanların dertlerini yazmaları değil
onlara verdiğimiz cevaplarda çıkıyor.
Konu amacından çıkıyor ve polemikler başlıyor
ve gerçekten küfre düşülecek yorumlar yapılıyor
Gönlümüz razı olmuyor insanların küfre düşmesine
en azından böyle konular açmassak şuursuzca yorum yapanlara
engel olmuş oluruz.Dua isteyenede dualarımızı en içten samimiyetlerimizle yapıyoruz inşaAllah.
Allah'a emanet olunuz
Bereketli cumalar olsun inşaAllah

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
;787547' Alıntı:
Estağfurullah kardeşim
Problem insanların dertlerini yazmaları değil
onlara verdiğimiz cevaplarda çıkıyor.
Konu amacından çıkıyor ve polemikler başlıyor
ve gerçekten küfre düşülecek yorumlar yapılıyor
Gönlümüz razı olmuyor insanların küfre düşmesine
en azından böyle konular açmassak şuursuzca yorum yapanlara
engel olmuş oluruz.Dua isteyenede dualarımızı en içten samimiyetlerimizle yapıyoruz inşaAllah.
Allah'a emanet olunuz
Bereketli cumalar olsun inşaAllah

saolun kardeşim yalnız bende sunu belirtmeden gecemıcem
sizde ALLAH cc seven acmasın böyle seyler yazmıssınız...ya bu yazıyı okuyan arkadaşlardan biri acarsa ALLAH cc yı sevmıyo mu demektir...ben karsıyım ALLAH ASKINA ALLAH rızası ALLAHINI SEVEN için vs gibi yorumların katılmasına vebal altında kalmayalım diye hakkınızı helal ediniz selametle kalın.

utku_1994_67

Kayıtlı Kullanıcı
ne var bu bas ortusunde bılmıom ben tartsmaalımm demokrası dıe bısı war her ınsan ıstedıı gıbı gıyınırr bırakın bu tartısmayı ALLAH da buyuruyorkı bas ortusu iyidirr o zaman bız KURAN_I KERİM okurken takmıalımm ben basortusu takılmasından yana yımm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt