Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arefe Günü ORUÇ ve 1000 İHLÂS...Var mısınız? (1 Kullanıcı)

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
ben de Allah kabul ederse dün başladım.inşaALLAH arefe günü de tutmak niyetindeyim.

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
es selamun aleyküm

Bugün ALLAHın izniyle 5 ci gün bitti.

Varım inşaALLAH..

Vesile olan kardeşimizden ALLAH razı olsun..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
14 Ekim 2013 Pazartesi günü ORUÇ ve 1000 İhlâs...
Var mısınız..?

Hayırlı günler diliyorum kıymetli hocam,
tabi ki varım.
Allahın izniyle.
Selametle kalın.

inşaallah bende varım rabbim o günlere kavuşmak nasip etsin hayırlısı ile....

bende varım inşallah

ben de Allah kabul ederse dün başladım.inşaALLAH arefe günü de tutmak niyetindeyim.

es selamun aleyküm

Bugün ALLAHın izniyle 5 ci gün bitti.

Varım inşaALLAH..

Vesile olan kardeşimizden ALLAH razı olsun..

Rabbim tüm ibadetlerimizi en güzel ve hayırlı bir şekilde kabul eyleye inşallah...
Hayırlı Cumalar...
Selam ve DUA ile...

mavci

Yönetici
14 Ekim 2013 Pazartesi günü ORUÇ ve 1000 İhlâs(Besmele İle)...
Var mısınız..?

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Bende varım inşallah arkadaşlar rabbim kabul etsin hepimizikini

leyla-1

Altın Üye
Bende varım inşallah Allah kabul etsin..

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim yarın hepiniz bize dua edermisiniz kredi çektik faize girdik ve çok pişmanız rabbim affetsin ne olur çok dua edin birde oruçlu olacağız rabbim izniyle.rabbim kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Amin
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar hatimler dualar tutulan oruçlar okunacak İhlas sürelerinin yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kapıya muhtaç etmesin kötü art niyetli fitne fesat insanlara fırsat vermesin inşallah.
Allah hepimize hayırlı güzel kapılar açmak hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Allah'ım hep beraber sağlıklı huzurlu mutlu günler hayırlı bayramlar nasip etsin Rabbim sevdiklerimizle ailemizle inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

mavci

Yönetici
Kardeşlerim yarın hepiniz bize dua edermisiniz kredi çektik faize girdik ve çok pişmanız rabbim affetsin ne olur çok dua edin birde oruçlu olacağız rabbim izniyle.rabbim kabul etsin.

Amin
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar hatimler dualar tutulan oruçlar okunacak İhlas sürelerinin yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kapıya muhtaç etmesin kötü art niyetli fitne fesat insanlara fırsat vermesin inşallah.
Allah hepimize hayırlı güzel kapılar açmak hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Allah'ım hep beraber sağlıklı huzurlu mutlu günler hayırlı bayramlar nasip etsin Rabbim sevdiklerimizle ailemizle inşallah.

Aminnn...
Rabbim dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eyleye inşallah...
Aminnn...

mir_erhan

Moderator
İnşallah bende bu güzel hayırdan faydalananlardan olurum.

Selam ve dua ile

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Maşallah ne güzel bir birliktelik...Acizane bende katılmak isterdim ama kişisel Hatim dolayısı ile katılamıyorum...Temsili olarak '' 33 '' İhlas ile katılmak isterim...
Hacı Bayramınızı en içten güzellik dileklerimle kutlarım efendim...

mir_erhan

Moderator
Oruç Tutmak nasib olmadı ama İhlas lar tamamdır hamdolsun.
Hatta ikinci bir bin daha okuyucağım inşallah..

selam ve dua ile

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
Oruc ve ihlas tamam.

Bayraminiz mubarek olsun.

leyla-1

Altın Üye
Allah'ım kabul etsin her sene bu günleri görmek hep beraber hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim..

leyla-1

Altın Üye

Canım gözden kaçmış mesajın yine dua edeceğim senin içinde ah canım bende aynı şekilde oldum benimki mabmabşka bir şey bir iyilik kurbanı oldum 3. defa bankadan kredi çektim borç batağına düştüm alıştım artık yapacak bir şey yok 19 ay kendimi üzdüm yıprattım ne olacak sanki ne yapalım başkasının borcunu ödüyorum borcu borçla kapatıyorum Allah'ım affetsin başka türlü gücümüz yok Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir rızk kapısı açmak yaşamımıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.
Allah2ım bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Adana için iftar vakti Allah'ım kabul etsin..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt