Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aradığımı Bulamıyorum Yardım edin Lütfen (1 Kullanıcı)

Şule_i cevval

Kayıtlı Kullanıcı
Dün forumda gezerkenbir konu okudum.İşlediğimiz günahlara nelerin ve hangi amellerin kefaret edeceğini anlatıyordu. Bugün tekrar okumak istedim ama bulamıyorum. Bilen var mı acaba? Yardım rica ediyorum.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Dün forumda gezerkenbir konu okudum.İşlediğimiz günahlara nelerin ve hangi amellerin kefaret edeceğini anlatıyordu. Bugün tekrar okumak istedim ama bulamıyorum. Bilen var mı acaba? Yardım rica ediyorum.

Esselamü aleyküm,aramıza hoşgeldin kardeşim.
Çoktandır bende giremiyordum nete,sizi yeni gördüm,Rabbım daim etsin inşaallah.
Dua bölümüne bi tıklayın orda olabilir belki.

Şule_i cevval

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm,aramıza hoşgeldin kardeşim.
Çoktandır bende giremiyordum nete,sizi yeni gördüm,Rabbım daim etsin inşaallah.
Dua bölümüne bi tıklayın orda olabilir belki.

Aleykümselam,hoşbuldum, sağolun, Ben bu siteyi çok beğendim. Bilmediğim okadar çok şey varmış ki... sürekli burada dolaşıp araştırıyorum,Allah vesile olanlardan binlerce razı olsun diyelim. bu arada anladığım kadarıyla Umre ziyareti yapmışsınız. Rabbim kabul etsin inş. Bizlere de nasip etsin.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim, aradığınızı bulabildiniz mi?

selam ve dua ile,

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt